Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για αγορα σκαφους!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι εγώ αυτούς σκέπτομαι....

Αλλά θα μου αρέσουν ????

 

Αν ψάχνεις κάτι hot, όχι.

Αν θες πιο ακουστικό, καθαρό και με λιγότερα μεσαία ήχο, πιστεύω ότι θα τους λατρέψεις.

 

(Ξανα)παραθέτω ένα clip που έχω γράψει με τους Stormy Mondays:

 

http://www.box.net/shared/yaz6ifq42p

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η "γκόμενα" του FFMakis) περιμένω μπας και ωριμάσει και ρίξει την τιμή.... αν κι αυτός μάλλον Vintage θα μου την πουλήσει τελικά

 

Το καλοκαίρι -25% για πάρτι σου  :o :o ΄

πλάκα κάνουμε σιγά μην σκάσει 3000 ο studio.

Θα παρει 3-4 Burny & 2-3 περίεργες  ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O 54 me 20% έκπτωση σου στέλνει το κασέρι Δευτέρα πρωί πρωί.....  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)

 

Κι εγώ δεν κάνω πλάκα.......

;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για της  γερμανικες hofner ξερει κανεις τιποτα?

http://www.thomann.de/gr/hoefner_hct_vthr_verythin_contem.htm

Βασικα εχω μια ακουστικη hofner του 70 και ειναι πολυ καλη κατασκευη...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμεις στο ανεβάζουμε λιγο το κασε να παρεις κατι πιο καλό κ εσυ μας το ρίχνεις τελείως ρε αδερφέ. :P

 

Κ ειναι κ η κλασσική 335 η ασχημη η κόκκινη, μπλιάχ :P

 

 

Αν δε ρισκάρεις με hagstrom πάρε μια epiphone και τελείωνε για να σε σίγουρος οτι παίρνεις κατι δοκιμασμένο και μέτριο και στα λεφτά σου χωρίς να ξεφεύγεις πολύ.

 

Αφου το λεπτο μανίκι δεν το αγαπάς νομίζω οτι διαγράφεις κ ibanez.Παίζεις μπάλα σε αλλες καταστάσεις τώρα.

 

Κοίτα κ τπτ μεταχειρισμένα αν δεν εχεις σκοπό να κανεις πολλά με το κιθαρόνι κ αρχίζεις τώρα να ασχολήσε με τετοιου τύπου εργαλεία.Ειδικά αν εισαι κ αθήνα κ μεταχείρα θα βρείς κ θα δοκιμάσεις καινούρια και και και.Αν όντως ισχύει η κατάσταση Αθήνα μην ξαναγράφεις εδώ, πήγαινε για τεστ ντράιβ κ μετα ελα να τα πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μανικια των Ibanez δεν ειναι τοσο λεπτα οσο των Hagstrom, μη τις διαγραψεις αν δεν δοκιμασεις.

 

Για τις Hofner ακουγονται καλα λογια. Καποτε ειχα παιξει λιγακι με μια και εμεινα *****...αλλα ηταν το μοντελο που κανει σχεδον 2 χιλιαρικα :P

 

Υπαρχουν και πιο "περιεργες" λυσεις οπως οι Peerless, που απο την μικρη επαφη που ειχα μαζι τους ειναι οντως αρκετα καλες, αλλα δε νομιζω να βρεις πουθενα να τις δοκιμασεις, οποτε υπαρχει ρισκο.

 

 

 

Θα ελεγα ψαξε αρκετα τις διαφορες Ibanez

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Peerless οντως αξίζει αλλα μονο απο αμερική παραγγελία δεν ειναι αυτές?

 

Και νομιζω θα βάλει πιο πανω απ το κασέ του για να την λάβει στα χέρια του .Θα φτάσεις το 1000 σύνολο??

 

Αν ειναι αθήνα το καλύτερο να βγεί να δοκιμάσει κ αν βρει κατι να πετύχει καλή τιμη μετα ή να την παρει απ έξω.

 

Ο alter ειπε για epiphone regent που ειναι μια χαρα.Οπως επισης για μεταχειρισμένα που μπορεί να βρει καλύτερα οργανα με τα 600 ευρω απ το να τα αγοράσει καινούρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δε πανε τοσο οι peerless, υπαρχουν και ευρωπη. Πχ ξερω αυτο το μαγαζι και μαλλον θα εχουν και αλλα

 

http://www.jamguitars.co.uk/peerlessstock.htm

 

Οι τιμες απο οτι λεει ανεβαινουν λιαν συντομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου