Προς το περιεχόμενο

1o Noiz Πληκτρο-Jam!


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σορρυ και παλι.

λαθος μου.καλυτερα να συνεχισω να ασχολουμαι με τη δουλεια μου και σεις με τη δικη σας.

απλα μου φανηκε ενδιαφερουσα η φαση του jam και οντας active μουσικος που γουσταρει να παιζει και δεν ντρεπεται για τη μουσικη του ανεβασα ενα jam που εκανα σε 15 λεπτακια,απ τη στιγμη δλδ που διαβασα το τοπικ.

 

και παλι σορρυ που σας διεκοψα.

 

bob katsionis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε μας, bobkatsionis, σεβάσου και τους κανονισμούς του forum...και εμάς

http://www.noiz.gr/index.php?topic=3948.0

Ευχαριστώ

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ φιλε μου.

 

μολισ εγκατεστησα τα ελληνικα στο μακ μου γιατι τοχω παρει απο usa.

ειδα οτι γενικα τρωτε/τρωνε σκαλωμα εδω μεσα με αυτους τους ηλιθιους κανονες οι οποιοι επιτρεπουν σε ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο να συνενοονται τουλαχιστον σε ενα οκ επιπεδο.

 

wow!

 

kai νομιζω οτι το "και εμας" μπορω απλα να το θεωρησω προσβλητικο,με το να μπω στην ομορφη διαδικασια να στειλω ΕΣΤΩ ΚΑΤΙ σε αυτο το thread που οι περισοτεροι εδειξαν να γραφουν στα @@ τους και να μιλανε για μπασσα κλπ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ δηλωνει σεβασμο.

 

αλλα νομιζω οτι κακως ασχολη8ηκα με την ολη φαση εδω περα,ουτωσ η αλλως η μουσικη ειναι για να την παιζεις και να την ακους οχι για να την συζητας.

 

φιλικα παντα

 

Bob Katsionis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ φιλε μου.

 

μολισ εγκατεστησα τα ελληνικα στο μακ μου γιατι τοχω παρει απο usa.

ειδα οτι γενικα τρωτε/τρωνε σκαλωμα εδω μεσα με αυτους τους ηλιθιους κανονες οι οποιοι επιτρεπουν σε ανθρωπους ασχετους με το αντικειμενο να συνενοονται τουλαχιστον σε ενα οκ επιπεδο.

Είδες ότι είναι εύκολο τελικά? ;D

Και εγώ Μac έχω, αλλά σε ένα forum που φιλοξενούμαι και συμμετέχω, όπου άλλοι έχουν βάλει τους κανόνες ή τους δέχομαι και δεν το συζητάω ή δεν συμμετέχω.

Καλώς ήρθες

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

φιλικα παντα

Bob Katsionis

Φαντάσου δηλαδή τι θα έγραφες αν δεν μίλαγες φιλικά...  :D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα... Οι κανόνες είναι κανόνες και έτσι λειτουργεί το πράγμα. Αν δεν σου αρέσει το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία... Α και δεν ξέρω αν είσαι όντως ο Bob Katsionis (the real thing) αλλά αν είσαι ακόμα καλύτερα γιατί από Έλληνες ντίβες έχουμε όλοι μπουχτίσει οπότε μάθε να σέβεσαι και εσύ αφού θες να τα ακούσεις τον κόπο κάποιου που έστησε όλο αυτό το forum!!! Και η μουσική είναι ΚΑΙ για να τη συζητάς...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα... Οι κανόνες είναι κανόνες και έτσι λειτουργεί το πράγμα. Αν δεν σου αρέσει το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία... Α και δεν ξέρω αν είσαι όντως ο Bob Katsionis (the real thing) αλλά αν είσαι ακόμα καλύτερα γιατί από Έλληνες ντίβες έχουμε όλοι μπουχτίσει οπότε μάθε να σέβεσαι και εσύ αφού θες να τα ακούσεις τον κόπο κάποιου που έστησε όλο αυτό το forum!!! Και η μουσική είναι ΚΑΙ για να τη συζητάς...

Ίσα ρε μπασίστα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάθε να σέβεσαι και εσύ τον κόπο κάποιου που έστησε όλο αυτό το forum!!!

 

και συ να σεβεσαι καποιον που αποδεικνυει ΕΜΠΡΑΚΤΑ και ΕΠΩΝΥΜΑ την ενασχοληση του με τη μουσικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέχομαι -1 στο κάρμα.... Πραγματικά δεν έχω πρόβλημα να το έχω αν είναι κάποιοι που έχουν ψηλά τον αμανέ να μην σέβονται τον κόπο του άλλου επειδή είναι "μουσικοί"!!! Οκ μιστερ Bob είσαι τρομερός μουσικός και παραγωγός αλλά μεταξύ μας η μουσική σου είναι παροχειμένη κ τίποτα το ιδιαίτερο αφού θες να ακούσεις άποψη για μουσική... Και μάλιστα όλοι εσείς οι "μεγάλοι" μουσικοί έχετε ξεχάσει ότι όλοι στο ΑΝ ξεκινήσατε και τώρα στα άτομα που προσπαθούν να κάνουν κάτι ρίχνετε 500 κιλά λάσπη και φτύσιμο επειδή δεν είναι σαν και εσάς... Δεν έχετε τα @@ να στηρίξετε την σκηνή όπως κάνουν μπαντάρες όπως οι Nightstalker και οι Deus ex Machina ενώ μπορείτε... Και δεν έχετε τα @@ επειδή 17 χρονών παιδιά που πονάνε και αγαπάνε τη μουσική αν βγουν στην σκηνή μόνο και μόνο από το πάθος τους για αυτό θα σας θάψουν...

 

Ίσα ρε μπασίστα...

Σιγά βρε επίδοξε 4χορδε!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου