Προς το περιεχόμενο

Σχετικα με το section των Clips


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θανάση συγγνώμη αλλά επειδή μεταξύ μας υπάρχουν (και θα υπάρχουν) κάποιοι που το βλαμμένο σχόλιο το έχουν έτοιμο για ο,τιδήποτε διαβάσουν ή ακούσουν, αυτό δεν σημαίνει οτι θα πρέπει να σταματήσουμε να είμαστε φόρουμ και να καταλήξουμε ένα voting poll..

 

Θα σταματήσουμε να συζητάμε ο ένας για τις μουσικές ιδέες του άλλου επειδή θα υπάρχουν ενίοτε και κάποιοι που θα αρπάζονται ή θα ειρωνεύονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,5 χρονο πριν το θεμα ειχε τεθει αντιστροφα :

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=154928.0

 

Εμμένω στην τοτε αποψη μου και προσθέτω οτι θα ντρεπομουν να διαξιφιστω για μια κακια κριτικη σε δικο μου κλιπ.Θα αναφερω ακόμη υποψίες για μελη που στηριζουν τους εαυτους τους με διπλα nicknames.Αλλοι απο κει...

 

 

Μια εναλλακτικη ειναι να μενει ετσι οπως εχει αλλα να υπαρχει και η δυνατοτητα βαθμολογησης η απλα like dislike

 

 

Αυτο το κανω ηδη,οταν δεν εχω κατι να προσθεσω,δεν ειναι απαραιτητο να γραφουμε εκθεση.Μπορεις απλα να γραψεις ενα "μου αρεσε" ή το αντιθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως η ευτυχως ειμαστε ικανοι για ολα..! Ακομα και σε ενα τοπικ που ειχα γραψει ''δεν μου αρεσει'' απο κατω γραφτηκαν σχολια του τυπου ''και μενα δεν μου αρεσουν τα μακαρονια'' και τετοια..!

 

η καλυτερη λυση σιγουρα ειναι απλα εμεις  να συμπεριφερομαστε σαν ανθρωποι, 

 

σε κατι που θα μπορουσε να βοηθησει καποια διαδικασια (μαρεσει , δεν μαρεσει ) ειναι οτι κατι αξιολογο θα ηταν ευκολο να εντοπιστει και να ακουστει  :)

 

 

Θανάση συγγνώμη αλλά επειδή μεταξύ μας υπάρχουν (και θα υπάρχουν) κάποιοι που το βλαμμένο σχόλιο το έχουν έτοιμο για ο,τιδήποτε διαβάσουν ή ακούσουν, αυτό δεν σημαίνει οτι θα πρέπει να σταματήσουμε να είμαστε φόρουμ και να καταλήξουμε ένα voting poll..

 

Θα σταματήσουμε να συζητάμε ο ένας για τις μουσικές ιδέες του άλλου επειδή θα υπάρχουν ενίοτε και κάποιοι που θα αρπάζονται ή θα ειρωνεύονται?

 

εχεις δικιο σε αυτο ισως η αποψη περι απολυτης βαθμολογιας ειναι παρατραβηγμενη για ενα φορουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω πιστευω οτι τα σχολια ειναι απαραιτητα.Το να γραψουμε οτι ''μου αρεσει η οτι δεν μου αρεσει'' ειναι λιγο αστοχο γιατι μπορει να μου αρεσει το παιξιμο σε κατι που θα ακουσω αλλα να με χαλαει ο ηχος η το feeling η......οποτε θα πρεπει να ειναι το σχολιο λιγο πιο συνθετο.

Οσο αφορα τα σχολια τα που γινονται με σκοπο ο ενας να μειωνει τον αλλο δεν προκειται να σταματησουν γιατι τα συγκεκριμενα ατομα γουσταρουν αυτο.Ζουν για να την λενε.Ισως γιατι ποτε δεν καταφεραν κατι της προκοπης και θελουν να υποβιβαζουν τον αλλο για να τον φερουν στα μετρα τους.Ετσι κι αλλιως το φαινομενο παιζει παντου οποτε πλεον δεν θελει να του δινουμε και πολυ σημασια.Τελος.

Κανουμε αυτο που γουσταρουμε,ποσταρουμε και γινομαστε καλυτεροι απο τα σχολια που εχουν κατι να μας δωσουν απο τα ατομα που μπανιζουν εδω μεσα και τα οποια μπορεις να τα διακρινεις ποια ειναι και ποια οχι και να λαβεις στα σοβαρα την αποψη τους ασχετα αν ειναι θετικη η αρνητικη.Ολα κατι εχουν να μας δωσουν.

 

 

Καλα χωσιματα ;D ;D ;D

Και τελος στις κοντρες ;) ;) ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου