Προς το περιεχόμενο

Προβάδικα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

για τους πιο παλιους το Studio 2 στα Εξάρχεια λέει κάτι. Ο Βλάσσης που το έχει είναι καλό παιδί, έχουν περάσει από 'κει πολλά καλά γρκουπ και έχει και Fender Rhodes πιανάκι για τους πληκτράδες... άσε που είναι κέντρο και βολεύει... πριν φτιάξω το δικό μου στούντιο, πήγαινα εκεί με ένα γκρουπ που παίζαμε παλιά, τους Οh! MY Garden και δεν έχω παράπονα (ασε που κάναμε και 2 σιντάκια στην εταιρεία που έχει ο Βλάσσης), καλές αναμνήσεις γενικώς (αλλά ίσως να είναι και τα χρόνια που περνάνε  ::)

Γιάννης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 173
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δραμα η ηχορύπανση και από δική μου εμπειρία... Άθλιος Crate ενισχυτής, πάτωμα με λακούβες και καρούμπαλα, προσωπικό με ξινισμένη μούρη. Επαγγελματισμός....

 

Γαμάει αυτή η αίθουσα, είναι τόσο cult που βγάζει ιδιαίτερα vibe.

www.myspace.com/nechayevschina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

για τους πιο παλιους το Studio 2 στα Εξάρχεια λέει κάτι. Ο Βλάσσης που το έχει είναι καλό παιδί, έχουν περάσει από 'κει πολλά καλά γρκουπ και έχει και Fender Rhodes πιανάκι για τους πληκτράδες... άσε που είναι κέντρο και βολεύει... πριν φτιάξω το δικό μου στούντιο, πήγαινα εκεί με ένα γκρουπ που παίζαμε παλιά, τους Οh! MY Garden και δεν έχω παράπονα (ασε που κάναμε και 2 σιντάκια στην εταιρεία που έχει ο Βλάσσης), καλές αναμνήσεις γενικώς (αλλά ίσως να είναι και τα χρόνια που περνάνε  ::)

Γιάννης

 

+1000 για τον Βλάσση,

+1.000.000 για τους Oh My Garden, τους Closer, τους Make Belive, τους Echo Tatoo, τους Ονειροπαγίδα, τους Durty Thoughts, τους Terror Ex Crew, τους Instellar Overdrive και τόσους άλλους πολλούς που δεν υπάρχει περίπτωση να τους θυμηθώ όλους για να τους αναφέρω εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Παιδια... Ενταξει με τα προβαδικα στα νοτια προαστεια, ζηλεψα, η αληθεια ειναι... Τωρα... ΠΡΟΒΑΔΙΚΑ ΑΠΟ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΩΣ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΟ, ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ;;;

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για Θεσσαλονίκη, εμείς πάμε συνήθως σε 2 studiα.

Το 1ο είναι το Ν, όπου βρίσκεται στην Κασσάνδρου (πολύ καλός εξοπλισμός, 2 ΕNGL κεφαλές, 1 ΕBS, και Pearl τύμπανα).

Το 2ο είναι το ΜΑΖΕ στην Παπαναστασίου εξίσου καλό, αλλά με όχι τόσο καλά μηχανήματα.

Εγώ βασικά γουστάρω πολύ στο Ν, γιατί έχει την EBS TD650 την κεφαλή και το EBS 410 ηχείο και νιώθω ευτυχισμένος!!!  :D  :D

Bass till I die!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά γνωρίζετε τι γίνεται με το studio live στους Αγίους Αναργύρους, γιατί παίρνω και δεν το σηκώνουν; Είχα ακούσει ότι θα μεταφερόταν, αλλά τι στο καλό, από τόσο νωρίς...;

 

Γνωρίζει κανείς...;

To keep you is no benefit. To destroy you, no loss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

Έχω εντοπίσει και ένα πολύ ωραίο στουντιο στο Μοσχάτο. Λέγεται STUDIO MUSIC PRACTICE και είναι στην οδό Αρτέμιδος 24 στο Μοσχάτο. Το παιδί που το έχει είναι εξυπηρετικότατος. Το τηλέφωνο είναι 2100307921 και το κινητό του Γιάννη (του υπεύθυνου) 6973518390

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, για Θεσσαλονίκη, εμείς πάμε συνήθως σε 2 studiα.

Το 1ο είναι το Ν, όπου βρίσκεται στην Κασσάνδρου (πολύ καλός εξοπλισμός, 2 ΕNGL κεφαλές, 1 ΕBS, και Pearl τύμπανα).

Το 2ο είναι το ΜΑΖΕ στην Παπαναστασίου εξίσου καλό, αλλά με όχι τόσο καλά μηχανήματα.

Εγώ βασικά γουστάρω πολύ στο Ν, γιατί έχει την EBS TD650 την κεφαλή και το EBS 410 ηχείο και νιώθω ευτυχισμένος!!!  :D  :D

Εχω παει κι εγω 3-4 φορες στα Ν. Σχετικα καλο ηχο αλλα μεχρι εκει..... ο χωρος εντελως καταγωγι ....και η εξυπηρετιση μετρια.......συνηθως παμε στα Red House.......πολυ ωραιος και ζεστος χωρος......εχει καναπεδες και χαμηλο φοτισμο μεχρι και μεσα στις αιθουσες! και απο μηχανηματα?????ας το καλυτερα.....απειρες επιλογες και απο ενισχυτες και απο καμπινες, και απο πιατινια, και απο αλλα κλαμπαστιμαλα :D για τους drummer!!! μπορεις να κανεις κρατηση οποιον ενισχυτη θελεις και οτι μηχανημα θελεις(φυσικα χωρις επιπλεον χρηματα) και να παιξεις με αυτα σε οποια απο τις 3 αιθουσες θα εισαι..........οι 2 ειναι μεγαλες σχετικα και στην μια απο αυτες γινονται και ηχογραφησεις. η  τριτη ειναι πολυ πολυ πολυ μικρη για μεχρι 2-3 ατομα! και απο ενισχυτες????.......................orange,peavy 6505, telegun, line6,laney, ampeg, soldano, marshall, και μερικους ακομα που δεν θυμαμαι και δεν εχω παιξεΙ και οι περισσοτεροι αναβαθμισμενοι απο τον telegun.....προσωπικα παιζω στον peavy γιατι τον εχω μαθει και με βολευει....αλλα ο telegun ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου