Προς το περιεχόμενο

Προβάδικα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 173
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το θέμα είναι θα σκάσουν και οι πίτσες; Αν είναι να πάμε στα παιδιά να βοηθήσουμε να μην τους μείνουν ;D

 

Για τα dsl εμείς τελικά δεν πήγαμε, οπότε δε ξέρω να πω. Παραμένουμε πιστοί στο terra :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήγε κανείς πρόσφατα στο Music rehearsal? Λέει όντως; Δίαβασα διάφορα θετικά εκεί και μάλλον θα βρεθούμε με τη μπάντα εκεί σύντομα.

 

Χάλια μάυρα. Αίσχος. Μην πάει κανεις. Γιατι μετά δε θα βρίσκουμε εμεις να κλείσουμε πρόβα :Ρ

Σοβαρά τώρα, έχει μια φρεσκάδα αυτο το προβάδικο. Νομιζω πως σε προδιαθετει θετικά να μπεις να προβάρεις με την άνεση σου. Ουτε κατώγι είναι, ούτε πολυτελείας. Έχει μια ιδιαίτερη χημεία φιλοξενίας και ουδετερότητας ως χώρος. Και νομίζω πως η πληθώρα γνωστών καλλιτεχνών που το προτιμάνε για να προβάρουν τα σχήματα τους ειναι εγγύηση.

Πάντα όμως υπάρχει και ενας προσωπικός παράγοντας που κάνει καθε στουντιο αγαπητό ή μισητό για τον καθένα. Προσωπικά μου αρέσει. tip: ειναι το μικρό αδερφάκι του sofita studio.

 

Υ.Γ. Πως να μιλήσεις για προβάδικα δίχως να αναφερθείς στο όνομα τους και στην ποιότητα? Εννοείται οτι πέφτουν απόψεις που προκαλούν την διαφήμιση ή την δυσφήμιση. Αλλιώς θα πρέπει να ακυρωθει ως thread & να υπαρξει ενας απλός κατάλογος με όλα τα στούντιο της Ελλάδας ωστε να μπορει να αναρτήσει ο καθε ιδιοκτήτης το δικό του ως όνομα, τηλέφωνο & διευθυνση. Δίχως προσωπικές εκτιμήσεις των μελών. Εμεις όμως σαν καλά μέλη του Noiz που είμαστε, έχουμε την άποψη μας και την πετάμε εφόσον δημιουργήθηκε η συζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά εμένα μου φάνηκαν μετριότατα, αλλά αν δεν υπάρχει τίποτα άλλο διαθέσιμο πας. Έχω πάει και σε πάρα πολυ χειρότερα. Παρ' αυτά υπάρχουν και καλύτερα στα ίδια λεφτά, οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα....μάλιστα .. αυτό το καλύτερα με ενδιαφέρει ..

έχεις αγαπητέ να προτείνεις τίποτα....??

 

για σκληρό ήχο.....όχι μπλουζ,ροκ κτλ.. ::) ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To thread υπάρχει για τα μέλη του noiz ώστε να περιγράφουν τις εμπειρίες τους στα προβάδικα. Όχι για να γίνεται κάποιος νεο μέλος για να διαφημίσει το στούντιο του!

 

Αν κάποιος ιδιοκτήτης ενοχλείται με τα σχόλια που γίνονται σε αυτό το thread φυσικά και είναι ελεύθερος να μπει και να αντικρούσει τις απόψεις.

 

Τέλος, θα ετοιμαστεί ένας πλήρης οδηγός με προβάδικα οπου εκεί θα είναι ελεύθερος ο κάθε ιδιοκτήτης να στείλει τα στοιχεία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα εξειδικευμένα για σκληρό ήχο;; Προβάδικα καλά για μέταλ; Δεν υπάρχει ειδικευμένος χώρος. ;p

Εμείς στο terra όπως είπα πηγαίνουμε, που είναι επίσης Αγ. Δημήτριο, μια αναζήτηση στο google θα σου βγάλει και τα στοιχεία επικοινωνίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου