Προς το περιεχόμενο

Απορια για το κοματι μ...


Pit1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Pit1991 Ουτε σε μενα μου ακουστηκες φαλτσος... ;)

 

Evilnye εισαι 29 χρονω,ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΛΟΝΔΙΝΟ??ασε ρε παιδι μου τωρα. ::)πηραν τωρα ολοι ενα χαρτακι που λεγεται proficiency κ μιλανε ξενες γλωσσες σαν τον χαρυ κλιν.

http://www.youtube.com/watch?v=fUG54md66Rs&feature=PlayList&p=DDA4FC3433712F36&playnext=1&playnext_from=PL&index=2

 

αμα δεν εχεις αποφoιτησει απο το oxfordshire british university,το πασιγνωστο,δεν εισαι καν αξιος να πεις γκουντμορνινγκ.καταλαβες??ε??ΟΥΡΤ!!!

 

φιλικα παντα,με αγαπη αλληλοσεβασμο και εκτιμηση :-* :-*

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λονδίνο έχεις πάει?...εγω έχω πάει 50 φορές

 

Πωπω ρε φίλε... Ελπίζω να βρήκες φτηνά εισιτήρια γιατί αλλιώς δε λέει... Τόσες φορές; Μήπως θα σου έβγαινε πιο οικονομικά αν έμενες εκεί αντί να πηγαινοέρχεσαι;

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κ η easyjet και με την Aegean, όλο κ πιο πολλοί Έλληνες στο Λονδίνο...!

 

Evilnye εισαι 29 χρονω,ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΛΟΝΔΙΝΟ??ασε ρε παιδι μου τωρα. ::)πηραν τωρα ολοι ενα χαρτακι που λεγεται proficiency κ μιλανε ξενες γλωσσες σαν τον χαρυ κλιν.

 

αμα δεν εχεις αποφoιτησει απο το oxfordshire british university,το πασιγνωστο,δεν εισαι καν αξιος να πεις γκουντμορνινγκ.καταλαβες??ε??ΟΥΡΤ!!!

 

φιλικα παντα,με αγαπη αλληλοσεβασμο και εκτιμηση :-* :-*

 

Όχι ρε και με αλληλοσεβασμό! Εγώ δε σ' έβρισα.

Τέλοσπάντων θα σου απαντήσω όμως. Ναι πήγα στο Λονδίνο, αλλά δυστυχώς επειδή έχω μόνο το Proficency δε μπορούσα να συνεννοηθώ. δεν είχα πιάσει την προφορά. Έτσι δεν έφαγα φις αντ τσιπς, ούτε χουχου βρήκα. Και πήγαν πεταμένα τα λεφτά μου. Τελικά αποφάσισα να μαζέψω λεφτά να ξαναπάω. Άλλες 49 φορές μένουν άλλωστε...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η όλη φάση θέλει δουλειά αλλά αξίζει τον κόπο.Φαλτσάρει λίγο και κάποια γυρίσματα είναι κάπως.Όπως και όλοι οι Έλληνες που τραγουδάνε αγγλικά αυτό που θέλει πολυ(πολύ όμως...) δουλειά είναι η προφορά.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσα ανετα να το κανω ελληνικα αλλα ρε παιδια μεταξι μας προτιμαω τα ξενα...

 

Ευχαριστω για το PM :P και τις διορθωσεις[Αλλα τραγουδαγα αλλα εγραφα(την δυσλεξια μ μεσα.... :-X)]

 

Οσο για την φωνη εχω σκοπο να την δουλευψω(φωνιτικα κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί έβαλες μόνο 3"; ούτε καν όλο το FULL δεν ακούγεται...  δεν βγαίνει οριστικό συμπέρασμα, αν και μου ακούγεται φάλτσο

 

η προφορά σου δεν είναι καλή πάντως...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και γω προτιμώ τη μοσχαρίσια!  ;D ;D ;D

 

Φλερτάρεις με το +κάρμα κύριος  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλοσπάντων θα σου απαντήσω όμως. Ναι πήγα στο Λονδίνο, αλλά δυστυχώς επειδή έχω μόνο το Proficency δε μπορούσα να συνεννοηθώ.

 

What about Chelsea? Tottenham? LIVERPOOL?  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου