Προς το περιεχόμενο

Χατζηγιάννης - Πρώτο Ξενόγλωσσο Τραγούδι


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator
Αλλά πέραν αυτού' date=' πιστεύω ότι οι άνθρωποι προσδιορίζονται περισσότερο από αυτά που απορρίπτουν, παρά από αυτά που αποδέχονται (ή ανέχονται).[/quote'] Εγώ πάλι πίστευα ότι οι άνθρωποι προσδιορίζονται από αυτά που κάνουν.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

τωρα περιμενεις σοβαρη συζητηση σε αυτο? αν απαντησει καποιος θα πρεπει να εχει ειτε πολυ χρονο είτε να ψαρωσει απο τον αυστηρο τονο - εκνευρισμο που (αν δε κανω λαθος) διακρινω.... Ετσι κι αλλιως ομως απαγορευονται τα πολιτικα στο νοιζ!  ;)

 

 

Λάθος κάνεις αγαπητέ μου. Σιγά μην εκνευριστώ επειδή βρίζουν τον ΧΓ. Απλά θα πρέπει να διαχωρίσουμε λίγο τα πράγματα. Άλλο να μη μας αρέσει η μουσική κάποιου κι άλλο να τον κατηγορούμε επειδή νομίζουμε ότι τον πληρώνουμε σαν φορολογούμενοι πολίτες.

Πολιτικά? Η οποιαδήποτε είδους γενικότητα που αφορά σε όποιον τρώει τα λεφτά σου δε νομίζω ότι είναι πολιτική συζήτηση που ούτως ή άλλως πλέον συχένομαι να κάνω σαν άνθρωπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πίστευα ότι οι άνθρωποι προσδιορίζονται από αυτά που κάνουν.

 

Αυτο που κατάλαβα εγώ είναι οτι εννοεί σαν χαρακτήρες και όχι σαν κοινωνικές οντότητες...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δε μπορω να τον αντεξω ουτε 10 δευτερολεπτα. Απλα ειναι αδυνατο, δε μπορω καθολου τη φωνη του. Προτιμω το Σακη και δεν κανω πλακα.

 

Απο κει και περα ομως, μαγκια του. Πουλαει μερικα σαχλο-ποπο-σκυλο-εντεχνα-whatever τραγουδια στα 16χρονα κ κονομαει. Κ γω θα το εκανα αν μπορουσα. Κ μολις θα ειχα κονομησει θα κλεινομουν στο εξοχικο που θα ειχα σε ενα εξωτικο νησι κ θα ηχογραφουσα ενα metal machine music για τη φαση  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκουπίδια (θέλει να) τρώει ο λαός, σκουπίδια προσφέρει και ο μιχάλης. Φταίει ο πανάρχαιος νόμος της προσφοράς και της ζήτησης.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που κατάλαβα εγώ είναι οτι εννοεί σαν χαρακτήρες και όχι σαν κοινωνικές οντότητες...

 

Σωστά. Εννοούσα ότι έχει μεν κάποια αξία να πουν δύο άνθρωποι ότι τους αρέσουν οι Pink Floyd, αλλά είναι πολύ πιο ενδεικτικό του χαρακτήρα τους αν πουν και οι δύο "μισώ τον Πάριο".

 

Right?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε πεσει στα χερια μου μια συνεντευξη του Χατζ και τον ρωτουσε ο δημοσιογραφος τι κανει τα λεφτα του και απανταει "Αγοραζω καινουργιους ενισχυτες και κιθαρες".

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε πεσει στα χερια μου μια συνεντευξη του Χατζ και τον ρωτουσε ο δημοσιογραφος τι κανει τα λεφτα του και απανταει "Αγοραζω καινουργιους ενισχυτες και κιθαρες".

 

XAXAXAXA!!! Εγώ τον ρώτησα! ;D ;D ;D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε πεσει στα χερια μου μια συνεντευξη του Χατζ και τον ρωτουσε ο δημοσιογραφος τι κανει τα λεφτα του και απανταει "Αγοραζω καινουργιους ενισχυτες και κιθαρες".

 

Και τα υπόλοιπα?

 

Ελπίζω τα υπόλοιπα να μην τα βαζει η μάνα του, κατα το γνωστό ανέκδοτο !  :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου