Προς το περιεχόμενο

Από που ξεκινήσαμε


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ βρήκα την μπάντα οι άλλοι να βρουν το τραγούδι (κάνα phantom of the opera θα είναι και δεν πρόκειται να πάει το μυαλό μας ποτέ!!!)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 123
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μα κανείς;

Ήμασταν πολύ μπροστά λοιπόν.

 

Παίξαμε ολόκληρο λοιπόν το 7th son of a 7th son.

 

Όταν εγώ ακόμα έψαχνα που είναι η ΜΙ, φρόντισα να μάθω πως καλπάζει η σωστή μπασογραμμή!

 

Χμμμ... βγαίνει πολύ μεγάλο αρχείο για να το ανεβάσω... Νομίζω τη γλυτώσατε LOL!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευη ειμαι καταγοητευμενος...  :-[ :-[ :P :P ;D ;D

 

Οι Helloween ειναι η μπαντα που ξεκινησα να ακουω μουσικη,ο Kiske ο αγαπημενος μου τραγουδιστης και παει λεγοντας και παιζεται και το i want out!!!

 

Παρτε και απο μένα κατι.Δεν ειναι πρωτο για μενα αλλα πρωτο κανονικο live για το σχημα,τον τραγουδιστη και τον μπασιστα και η πρωτη αποπειρα κανονικης μπάντας στα Γιαννενα.Αν παρω αδεια απο κατι παιδια που παιζαμε πιο παλια μπορει να ανεβασω και κατι πιο καμμενο.Αντιδραση και τετοια...

 

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίξαμε ολόκληρο λοιπόν το 7th son of a 7th son.

 

αλμπουμαρα, κομματαρα :P

 

Χμμμ... βγαίνει πολύ μεγάλο αρχείο για να το ανεβάσω... Νομίζω τη γλυτώσατε LOL!!

 

export σε χαμηλοτερη αναλυση;

 

Παραθετω και γω κατι που ειχα φτιαξει πριν 5 χρονια περιπου οταν ανακαλυπτα το μαγικο κοσμο των ηχογραφησεων στον υπολογιστη :P

 

Ενταξει ξερω οτι δεν ειναι πολυ παλιο (ειναι οτι παλιοτερο μπορω να βρω αυτη τη στιγμη) αλλα ειναι ενα σημειο αφετηριας και γι'αυτο ειπα να το ποσταρω :P

 

edit: λαθος αρχειο, εδω ειναι το σωστο.

sky_is_grey.mp3

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου ρε γκρέγκ. Μου άρεσε :D

 

Ευη ειμαι καταγοητευμενος...  :-[ :-[ :P :P ;D ;D

 

Οι Helloween ειναι η μπαντα που ξεκινησα να ακουω μουσικη,ο Kiske ο αγαπημενος μου τραγουδιστης και παει λεγοντας και παιζεται και το i want out!!!

 

Το είχα επιλέξει προσωπικά  8)

 

Η μπάντα σας, είχε καλό κιθαρίστα ;D

 

export σε χαμηλοτερη αναλυση;

 

Δεν ήθελα να χαθεί η ποιότητα αχαχαχα

Τεσπα πάρτε κ ακούστε κ δώστε βάση στο σόλο στο τέλος ;D

epic_2005_low.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ακουω ηδη 3η φορα...πολυ ενεργεια...μια μπαντα που να παιζει maiden,helloween,priest,saxon κτλ. ειναι το απωθημενο μου.Καλα ειναι και τα classic rock,funk κτλ που παιζω με τα παιδια αλλα αυτα ειναι η μεγαλη μου πορωση.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχε διάθεση να οργανωθεί η μπάντα κ να προσπαθεί να πατήσει στις ελάχιστες δυνατότητές της ίσως και να μιλάγαμε ακόμα. Αλλά. Πείσμα από εκεί, πείσμα κ από εδώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλα αυτο ειναι στανταρ σε καθε μπαντα.Δεν ξερω πολλα σχηματα που να εχουν διατηρησει line up για καιρο η τουλαχιστον να μην εχουν προβληματα μεταξυ τους.Πεισματα εγωισμοι ζηλιες αδιαφορια κτλ.Στο σχημα μας μονο εγω και ο ντραμερ μειναμε απο την αρχη,βεβαια χωρις να μαλωσουμε η τιποτα τετοιο με τα παλια μελη(ενας ηταν και παλιο μελος εδω).

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7th son λέει, αυτά είναι, χρόνια είχα να το ακούσω, cover του δεν έχω ακούσει ποτέ.

Raw ηχογράφηση, ειλικρινής προσπάθεια χωρίς τεχνολογίες και γυαλίσματα, ΜΕΤΑΛ ΡΕ!

Με βάλατε και ακούω maiden πρωινιάτικα, γκαρίζω και έκλεισε ο λαιμός μου ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα σε μια μπάντα κ παίζαμε διασκευές εμπορικές (16 χρονών ήμουνα,ε τι θα παίζαμε...γκομενοπαγίδες XD) από ελληνικό ροκ και μπαλάντες μέχρι το nirvana XD

Κάπου πρέπει να έχω κ ένα "demo" μας lol

Αν το βρω θα το περάσω :)

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου