Προς το περιεχόμενο

Παρουσιαση Κιθαρων από τον Phil X!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι πολλες οι στιγμες που ψαχνω απεγνωσμενα στο youtube για να βρω ενα καλο ντεμο η μια αξιοπρεπη παρουσιαση καποιων οργανων. Επεσα πανω σε αυτον τον τυπο ο οποιος εκτος του οτι κανει μια ευχαριστη παρουσιαση ειναι παιχταρας και με πολυ ωραιο ηχο.! Απολαυστε!

 

http://www.youtube.com/user/frettedamericana#p/u/1/5Am5J_cid7w

 

Εχει παρα πολλα βιντεο η επιλογη ειναι τυχαια..(σχεδον!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και ΠΑΝΩ που ετοιμαζόμουνα να βάλω το ίδιο link με τη διαφορά ότι θα έλεγα για τον τύπο ότι είναι ο παίζει να είναι ο πιο ΑΧΩΝΕΥΤΟΣ που έχω δει στο Youtube εδώ και καιρό...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ΠΑΝΩ που ετοιμαζόμουνα να βάλω το ίδιο link με τη διαφορά ότι θα έλεγα για τον τύπο ότι είναι ο παίζει να είναι ο πιο ΑΧΩΝΕΥΤΟΣ που έχω δει στο Youtube εδώ και καιρό...

 

+10000

 

Ο τύπος είναι απαράδεκτος!

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω δει αρκετούς να παρουσιάζουν κιθάρες, είναι με διαφορά ο πιο απολαυστικός και παίζει και τα άντερά του... μπράβο του!!! αντιπροσωπεύει το "γουστάρω να παίζω κιθάρα" με τον καλύτερο τρόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει να είναι ο πιο ΑΧΩΝΕΥΤΟΣ που έχω δει στο Youtube εδώ και καιρό...

 

Αν όλο αυτό το θεατρινίστικο που κάνει είναι αυθεντικό, εγώ πάω πάσο, αλλά μου φαίνεται λίγο δήθεν τυπάκι...

 

 

Ότι είναι καλός παίχτης ΟΚ, δεν διαφωνώ (αν και λίγο μπουρμπουλήθρας μου φάνηκε), και έχει και σωστή φωνή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όλο αυτό το θεατρινίστικο που κάνει είναι αυθεντικό, εγώ πάω πάσο, αλλά μου φαίνεται λίγο δήθεν τυπάκι...

 

 

Εγω το βλεπω ως χιουμοριστικο το θεμα! Δεν τον ξερω δεν με ξερει!

 

Ο απαραδεκτος ολων ειναι ενας τυπακος που καθεται σε μια καρεκλα παντα εχει το πεταλακι που θελει να παρουσιασει σε ενα τραπεζι, μιλαει τα 6 απο τα 7 λεπτα του βιντεο και στο τελος παιζει και μια πατατα.. αν ξερει καποιος ας το βρει γιατι δεν το βρισκω.. Ειναι εταιρειας δεν ειναι ερασιτεχνικο.

 

 

http://www.youtube.com/user/frettedamericana#p/u/44/ACb9psY7OH4

 

Ειναι θεος ρε τελος!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά ψάχνω τόση ώρα το βιντεάκι από south park που ρωτάνε τον Bush, "Are you stupid or just high?" :D

 

http://www.southparkstudios.com/clips/153686

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου