Προς το περιεχόμενο

ADSL απο την Τellas


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψήνομαι να βάλω γραμμή ADSL σπίτι.Έπεσε το μάτι μου σε μια προσφορά της Tellas για χρέωση μόνο όσο χρησιμοποιείς το net.Δηλαδή όσο είναι ανοιχτό το PC;Ή όσο μεταφέρεις δεδομένα;

Ύστερα δεν κατάλαβα αυτο που λέει εδώ

για ανώτατη χρέωση τα 25 ευρώ ανεξάρτητα της χρήσης.Σε ένα σημείο λέει ότι αν η χρέωση υπερβαίνει το κόστος της σταθερής.

 

Τελικά τι απο τα δύο ισχύει;

 

Υ.Γ Προτείνετε μήπως άλλη εταιρία;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω εχω βαλει την παγια συνδρομη της ΤΕLLAS με 29.90 το μηνα (ειμαι στο net σχεδον συνεχεια) & ΔΩΡΕΑΝ 4 ωρες τηλεφωνα το μηνα (δηλ. σχεδον ολα μου τα τηλ.) & δωρεαν ολα μου τα SMS & ησυχασα (το σπαστικοτερο ειναι να βλεπεις οτι πληρωνεις αλλα τοσα στον ΟΤΕ για την ISDN γραμμη)

ΟΤΕ SUCKS!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαταρχήν δες αν έχεις Vivοdi net στην περιοχή σου. Αν έχεις τότε μακριά από τον ΟΤΕ. Το συνολάκι Vidodi γραμμή + Vivodi provider είναι αρκετά καλό από πλευράς κόστους. Από κει και πέρα αν δεν έχεις γραμμή DSL ρίξε μια ματιά στην προσφορά της HOL 6 + 6. Για την προσφορά της TELLAS δεν έχω και τόσο καλά λόγια να πω γιατί αν κάνεις μεγάλη χρήση σου έρχεται πιο ακριβά από άλλες επιλογές που υπάρχουν.

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H παγια συνδρομη της ΤΕLLAS κοστιζει 29.90 το μηνα + ΦΠΑ με απεριοριστη χρηση.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω Tellas 2 χρόνια τώρα, και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, άσχετα από το κόστος που είναι όσο είπε ο SF, γιατί πάει απίστευτα "σφαίρα" και το έχω συγκρίνει λόγω δουλειάς σε πολλές περιοχές και με διαφορετικούς providers, το μόνο κακό είναι ότι απελευθέρωση τηλεπικοινωνιών στην ελλάδα είναι να πηγαίνεις σε 2-3 ταμεία να πληρώνεις λογαριασμούς.... :twisted: :evil:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://home.hol.gr/online/holofyou/index.aspx?mid=3769;93

 

6 μήνες + 6 μήνες δώρο!!!

Νομίζω η καλύτερη προσφορά... μέχρι στιγμής.

Ίσως να υπάρξουν και απαντήσεις απο άλλες εταιρείες όμως,

οπότε... υπομονή :)

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερα ετοιμαζομουν κι εγω να κανω αιτηση για τελλας μια και μετα απο μια γρηγορη ερευνα στο νετ μαλλον ως η πιο συμφερουσα λυση μου φαινεται......θελω να ρωτησω........σαν ταχυτητα ειναι οντως adsl η ειναι μονο κατ'ονομα?(ενδιαφερομαι για την 386.......οσο σκεφτομαι τους κολλητους μου σε ιταλια, αγγλια που εχουν στα 2MBS με 40 ευρα...)

 

Εχει καποιες "κρυφες" χρεωσεις?(π.χ τελος συνδεσης, παγιο που καταβαλεται στον ΟΤΕ κ.λ.π?)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 2 παγια

 

1.ΟΤΕ για την παροχη ADSL γραμμης

 

2.Χ ΕΤΑΙΡΕΙΑ για την παροχη ADSL υπηρεσιας

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

το ειδος της συνδεσης σου να ειναι flat rate an θες απεριοριστη προσβαση αλλιως κατ εμε δεν συμφερει π.χ χρονοχρεωση η ογκοχρεωση(1gb το μηνα δλδ περιπου)!!!

 

Στην αρχη αν δεν παρεις πακετο θα χρεωθεις και το τελος ενεργοποιησης γραμμης απο τον οτε 35 ευρω...

 

ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου