Προς το περιεχόμενο

Join the "Bass improvisation experiment"


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το unplugged σου μου άρεσε πολύ, αλλά έχω μια παρατήρηση που θα μπορούσε να το κάνει πολυ πολυ καλυτερο...

 

Θα τηρησω σιγην ιχθυος ομως μεχρι να τελειωσει το "παιχνιδι" για να μην επηρεασω κανενα. Όχι, ούτε με πμ θα σου πω :P ;D

Τώρα έκανες ΕΜΕΝΑ να σκάσω από περιέργεια φαντάσου τι έκανες στην Εύη...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το unplugged σου μου άρεσε πολύ, αλλά έχω μια παρατήρηση που θα μπορούσε να το κάνει πολυ πολυ καλυτερο...

Θα τηρησω σιγην ιχθυος ομως μεχρι να τελειωσει το "παιχνιδι" για να μην επηρεασω κανενα.

 

Εντάξει μέχρι εδώ καταλαβαίνω.

 

Όχι, ούτε με πμ θα σου πω :P ;D

 

Εδώ γιατί μου το χαλας;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα βρε παιδια, ενταξει, δεν ειναι και το holy grail of bass playing, μια μικρη παρατηρηση ειναι (και παντα προσωπικη προτιμηση, σε σενα μπορει να μην αρεσει), απλα το ειπα ετσι για ψαρωμα! ;D ;D

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα να κανω την εκπληξη. Είμαι ο μονος πληκτρας?  ;D

 

προς υπερασπιση μου

 

1) Δεν ξερω να παιζω

2) Εχω και καιρο να το πιασω το μπασο

3) Το οποιο είναι ενα stagg που πήρα με 50€  ;D

4) Εχει προβλημα στην εξοδο και θα ακουστουν καποια χρατς.

 

για τους παραπανω λόγους και για να μη σας κουραζω, εχω κόψει τη διαρκεια με fade out.

και εχω κουρδισει τις 3 πρωτες χορδες σε C, A, F και η τελευταια κανονικα G  8)

 

και τωρα θα ακουσω των υπολοιπων  :D

bass_jam_neeq.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σας γουστάρω όλους!! Συνεχίστε έτσι! ;) ;)

 

Εγώ περιμένω να ακούσω και τους fleamail, pastelius και SF. Ο τελευταίος με το 5χορδό του παρακαλώ  :P ;D

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε πολύ γλυκό ήταν. Μου άρεσε στάνταρ περισσότερο από το δικό μου πάντως :P

 

Γιατί έχεις κάνει τέτοιο κούρδισμα;

 

Babtua: ε πες μωρέ σ ένα πι εμ και θα βάλουμε ανάλυση στο τέλος του θέματος για τα διάφορα του καθενός. Κ εγώ τα δικά σου κ του μπασμαν δεν τα σχολίασα περαιτέρω για να γίνει προς το τέλος η δουλεία, αλλά τώρα που μ έβαλες σε απορία πες το να ξεσκάσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Eυη: Για να παιζω το μπασο με ανοιχτες και μελωδια στην 4 χορδη. ;D Καλαμπορτζης κανονικος σε λεω.

 

Στην αρχη πηγα να το κανω οπως εσυ, αλλα αποφασισα οτι δεν εχω χιουμορ. Και ομολογω οτι γελασα λίγο με το δικό σου, καλοπροαιρετα παντα.Το ροκ ήταν πολύ ωραίο όμως, αν και σταματουσες λιγο αποτομα. Ωστοσο η ιδεα με τα σταματήματα ήταν καλή.

 

Ο καλυτερος ήχος ήταν του longshadow παντως, το αγαπημενο μου το ροκ του Babtua και μακραν το πιο αλητικο του trigga.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Eυη: Για να παιζω το μπασο με ανοιχτες και μελωδια στην 4 χορδη. ;D Καλαμπορτζης κανονικος σε λεω.

 

αχαχαχαχααχαχχα

Δεν υπάρχεις ρε! :D

 

Στην αρχη πηγα να το κανω οπως εσυ, αλλα αποφασισα οτι δεν εχω χιουμορ. Και ομολογω οτι γελασα λίγο με το δικό σου, καλοπροαιρετα παντα.

αχχαχααχ χαίρομαι που το πιασες κ εγω βρήκα πολύ καλτ επιλογή να το κάνω έτσι :P

 

Το ροκ ήταν πολύ ωραίο όμως, αν και σταματουσες λιγο αποτομα. Ωστοσο η ιδεα με τα σταματήματα ήταν καλή.

 

Το έκανα έτσι εντελώς να βάλω τα ριφάκια γι αυτό ήταν απότομα, δεν ήταν άποψη ή κάτι τέτοιο. Όπως είπα, ανέβασα τις ασκήσεις μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στην αρχη πηγα να το κανω οπως εσυ, αλλα αποφασισα οτι δεν εχω χιουμορ. Και ομολογω οτι γελασα λίγο με το δικό σου, καλοπροαιρετα παντα.

αχχαχααχ χαίρομαι που το πιασες κ εγω βρήκα πολύ καλτ επιλογή να το κάνω έτσι :P

 

 

Εγώ πειράζει που δε κατάλαβα ποιο παίζεις?

A tip please...

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχαχααχ χαίρομαι που το πιασες κ εγω βρήκα πολύ καλτ επιλογή να το κάνω έτσι :P

 

 

 

Εγώ πειράζει που δε κατάλαβα ποιο παίζεις?

A tip please...

Σε πμ έρχεται lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου