Προς το περιεχόμενο

βοηθεια για αγορα νεας κιθαρας?musicman-esp-ibanez(vai)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλά από ήχο οι Horus και Dillinger δεν παίζονται... ειδικά μια ενός φίλου με Bare Knuckle Warpig επάνω... απλά η κιθάρα είναι αλλού! καλά...το μπράτσο ειναι απίθανο! Έπαιζα και δεν μπρούσα να πιστέψω το τί έκανα! Με εκείνη την κιθάρα είναι σαν να παίζω με το πραγματικό 100% των δυνατοτήτητων μου... συνειδητοποίησα ότι τόσο καιρό έπαιζα με το 70-75%... τρομερή εμπειρία.

 

(για όσους ξέρουν, έχει μανίκι παρόμοιο με το θρύλο που ακούει στο όνομα.... Nightswan...  ;))

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλά από ήχο οι Horus και Dillinger δεν παίζονται... ειδικά μια ενός φίλου με Bare Knuckle Warpig επάνω... απλά η κιθάρα είναι αλλού! καλά...το μπράτσο ειναι απίθανο! Έπαιζα και δεν μπρούσα να πιστέψω το τί έκανα! Με εκείνη την κιθάρα είναι σαν να παίζω με το πραγματικό 100% των δυνατοτήτητων μου... συνειδητοποίησα ότι τόσο καιρό έπαιζα με το 70-75%... τρομερή εμπειρία.

 

(για όσους ξέρουν, έχει μανίκι παρόμοιο με το θρύλο που ακούει στο όνομα.... Nightswan...  ;))

 

ΠΟΟΟΟ, μην με κάνεις τώρα τέτοια!!!!!!! Τελικά εγώ θα καταλήξω να πάρω με φαίνεται  ;D....27 ταστα  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιες οι Caparison, αλλα το headstock δε βλεπεται!

 

  Συμφωνω.. θυμιζει κατι απο το παπουτσι του Αλαντιν.. η υποδημα τσολια! Χωρις την φουντα βεβαια.. αλλα σιγα το προβλημα, βαζεις ο ιδιος!  ;D ;D ;D

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ηταν να αγορασω τη Horizon δοκιμασα και μια Caparison (ηταν περιπου στην ιδια κατηγορια τιμης) και μου φανηκε πολυ πιο πριμα και ''επιθετικη'' ακομα και απο τη Horizon.

Tα specs τους ηταν παρομοια (neck through, εβενος ταστιερα κτλ...) αλλα το μπρατσο της Caparison αρκετα ''αντρικο''...

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά από ήχο οι Horus και Dillinger δεν παίζονται... ειδικά μια ενός φίλου με Bare Knuckle Warpig επάνω...

 

Η κιθάρα τον φορούσε πάνω ή ο φίλος σου τον πρόσθεσε μετά? γιατί στο site της caparison οι κιθάρες έχουν custom caparison μαγνήτες...

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου