Προς το περιεχόμενο

Guitar Rig - Το ΤΕΛΟΣ των ενισχυτων στο recording;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι ΠΟΛΥ χαλαρος σε διαβεβαιωνω και βεβαια δεν εχω καμμια αναγκη να σε εντυπωσιασω,ουτε εσενα ουτε κανεναν αλλο,μαθε να ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ τα ποστ πριν απαντησεις.

 

δεν σου εκανα παρατηρηση επειδη δεν τον ηξερες αλλα επειδη τον χαρακτηρισες τυχαιο και ασχετο χωρις να ξερεις ποιος ειναι... (εγω απλα σχολιασα το εξαιρετικα κακογουστο αμερικανοβλαχικο 80s κουρεμα του κιθαριστα-ειδωλου σου,δεν σχολιασα την τεχνικη του,επισης εβαλα ΠΟΛΛΑ :lol: :lol: )

 

επισης συστηματικα ΠΑΡΑΦΡΑΖΕΙΣ αυτα που γραφω (πχ οτι εχω ΕΙΔΩΛΟ τον συγκεκριμενο κιθαριστα.Που το εγραψα αυτο? 8O )

 

α,και κατι αλλο. μη μπερδευεις την ειρωνια με το χιουμορ...

 

μαλλον πολυ ΤΑΤΙΑΝΑ βλεπεις.... :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 243
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Που θα πάει κάποτε όλοι θα καταλάβουν ότι μία είναι η καλύτερη κιθάρα: tele. Και όταν το καταλάβουν αυτό θα καταλάβουν και ποίοι κιθαρίστες είναι αξιότεροι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή συγνώμη ναούμε όταν εσύ μπαίνεις στο noiz γράφεις όρθιος? :lol: :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε αφου μου αρεσουν οι τελε και οι κιθαριστες- αδελφες που παιζουν καντρι!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως να σνομπάρεις τον John 5 ("την κραγμένη σαδομαζοχιστική αδερφή" - παρεπιπτόντως, ο τύπος είναι παντρεμένος με την Aria Giovanni.... ;) ... κάτι μου λέει ότι ξέρεις ποια είναι :p) είναι λίγο υπερβολικό... Πέρνα μια βόλτα από το http://john-5.com/ και θα καταλάβεις γιατί το λέω (έχει και μερικά soundclips από το τελευταίο του solo album). Ενδεικτικά λέω ότι ούτε η Fender βγάζει 4 διαφορετικές κιθάρες με το όνομα του καθένα (John5 Telecaster,, John 5, John5 Signature Tele και John5 Signature Tele Bigsby), ούτε ο Vai δεν ξέρει τι λέει όταν μιλάει για κιθαρίστες*, ούτε ο David Lee Roth κάνει χαβαλέ όταν διαλέγει τους συνεργάτες του (DLR Band).

 

*:“John 5 is an underrated guitar giant. It’s rare to hear a musician fuse various styles and create a unique blend and brand all of his own. It takes balls, but that’s what’s needed to be truly original.”

 

ΥΓ: έφυγα λίγο εκτός, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρεπιπτόντως' date=' ο τύπος είναι παντρεμένος με την Aria Giovanni.... [/quote']

αν πηδας την aria giovanni εισαι μαγκας....αν την παντρευτεις ομως,τι εισαι???

να μας απαντησει ο φιλος σκατεμπορας 8)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πηδας την aria giovanni εισαι μαγκας....αν την παντρευτεις ομως' date='τι εισαι???

να μας απαντησει ο φιλος σκατεμπορας 8)[/quote']

 

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου