Προς το περιεχόμενο

Αυτο-προσδιοριστείτε



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δεν μπορώ να ψηφίσω? :?

Μου βγάζει κατευθείαν τα αποτελέσματα

Φαίνεται πως θα έχεις ήδη ψηφίσει κάποια άλλη φορά και το έχεις ξεχάσει...ή κάποιος άλλος ψήφισε με το account σου :)

 

By the way, Γιάννης, πληκτράς, τραγουδιστής και μαθητευόμενος συνθέτης :D Γειά σε όλους!!

24 hours per day, 24 beers per case...Coincidence?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν μπορώ να ψηφίσω? :?

Μου βγάζει κατευθείαν τα αποτελέσματα

Φαίνεται πως θα έχεις ήδη ψηφίσει κάποια άλλη φορά και το έχεις ξεχάσει...ή κάποιος άλλος ψήφισε με το account σου :)

 

By the way' date=' Γιάννης, πληκτράς, τραγουδιστής και μαθητευόμενος συνθέτης :D Γειά σε όλους!![/quote']

 

 

fix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν μπορώ να ψηφίσω? :?

Μου βγάζει κατευθείαν τα αποτελέσματα

Φαίνεται πως θα έχεις ήδη ψηφίσει κάποια άλλη φορά και το έχεις ξεχάσει...ή κάποιος άλλος ψήφισε με το account σου :)

 

By the way' date=' Γιάννης, πληκτράς, τραγουδιστής και μαθητευόμενος συνθέτης :D Γειά σε όλους!![/quote']

 

 

fix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν μπορώ να ψηφίσω? :?

Μου βγάζει κατευθείαν τα αποτελέσματα

Φαίνεται πως θα έχεις ήδη ψηφίσει κάποια άλλη φορά και το έχεις ξεχάσει...ή κάποιος άλλος ψήφισε με το account σου :)

 

By the way' date=' Γιάννης, πληκτράς, τραγουδιστής και μαθητευόμενος συνθέτης :D Γειά σε όλους!![/quote']

 

 

 

fix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα μουσικοφιλοι,φιλοι μου!!!!

Παντως παιζει πολυ κιθαρα και πολυ πληκτρο προς το παρων ε?Χαμος!!!Εγω ειμαι,και καλα,κρουστοβασανιστης!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Καλησπερα κι από μένα

Ξεκίνησα πιάνο στα 6, έφτασα ανωτέρα στα 15-16 και θεωρητικα εφτασα μεχρι αρμονια και σταματησα την κλασσικη.Επειτα εκανα λιγο jazz (μου εδωσε το εναυσμα ο Κοντραφουρης).Απο εκει και περα μπηκα και στο χωρο των synth και μελετουσα μονος μεχρι τα 22 που ειμαι τωρα.Παιζω jazz σε piano bar στο ρεθυμνο σπουδαζοντας παραλληλα μουσικη τεχνολογια.

σοι μπορούν κάνουν, όσοι δεν μπορούν κρίνουν...Μάνος Χατζιδάκις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Γειά σας κ απο 'μένα.. εγώ ξεκίνησα με κλασική απο το δημοτικό. 3η νομίζω... και παιδεύομαι με τις ανωτέρες τώρα είμαι 20.. Τα ψιλοπαράτησα για κάποιο διάστημα για την ηλ, κιθάρα και μπάντες.. Μετά ακολούθησαν studios ηχογραφίσεις και συνθέσεις και έπρεπε να διαλέξω πολλούς δρόμους...! Επίσης ασχολούμαι και μαθαίνω οτι μουσικό πρόγραμμα παιρνάει απο τα χέρια μου...απο Cubase μέχρι το Reason το magix και το FL... ktl. ktl.

 

Τώρα προσπαθώ να τελειώνω με το πτυχίο κλασικής και το πτυχίο αρμονίας.. κάνω συνθέσης ηλεκτρονικής και ροκ κυρίως μουσικής. Παίζω σε 2 μπάντες 1 έντεχνη και 1 Hard rock... Προσπαθώ να περνάω καλά και στα άκρα.. γιατί η ζωή είναι rock..

 

(Θέλω βοήθεια σχετικά με αγορά νέας ηλ. κιθάρας και εξοπλισμού γιατί απ'οτι φαίνεται στν Ελλαδίτσα μας ψιλοκλέβουν)!

 

Καλημέρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου