Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με γέιτονες.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφαίρεσα περίπου τον μισό μετροβάμβακα και τώρα κάθεται τέλεια στα vibro. Μελλοντικά θα πάρω και ένα mesh και είμαι μια χαρά. Ρώτησα τον από κάτω και μου είπε ότι ακούγεται πολύ λιγότερο αλλά το θέμα είναι ότι είναι λέει ψαράς και έχει πολύ περίεργο ωράριο που κοιμάται και φυσικά τον ενοχλώ μόνο όταν θέλει να κοιμηθεί. Την γκαντεμιά μου μέσα.....Τεσπα...Ευχαριστώ και πάλι τα παιδιά μου έδωσαν τις πολύτιμες γνώσεις τους για το θέμα.

Rock Simplicity!! by mastro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αφαίρεσα περίπου τον μισό μετροβάμβακα και τώρα κάθεται τέλεια στα vibro. Μελλοντικά θα πάρω και ένα mesh και είμαι μια χαρά. Ρώτησα τον από κάτω και μου είπε ότι ακούγεται πολύ λιγότερο αλλά το θέμα είναι ότι είναι λέει ψαράς και έχει πολύ περίεργο ωράριο που κοιμάται και φυσικά τον ενοχλώ μόνο όταν θέλει να κοιμηθεί. Την γκαντεμιά μου μέσα.....Τεσπα...Ευχαριστώ και πάλι τα παιδιά μου έδωσαν τις πολύτιμες γνώσεις τους για το θέμα.

 

Aνέβασε κάμια φωτογραφία όποτε μπορέσεις να δούμε τη κατασκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ...απ' ότι καταλαβαίνω έχει βάλει ξύλο - πετροβάμβακα - ξύλο?

 

θα ήταν πιο αποτελεσματικό αν άφηνες και κενό (όσο πιο πολύ τοσο πιο καλά)...

δηλαδή .. ξύλο - πετροβάμαβακα - αέρας - ξύλο .... και από πάνω λάστιχο/μοκέτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ...απ' ότι καταλαβαίνω έχει βάλει ξύλο - πετροβάμβακα - ξύλο?

 

θα ήταν πιο αποτελεσματικό αν άφηνες και κενό (όσο πιο πολύ τοσο πιο καλά)...

δηλαδή .. ξύλο - πετροβάμαβακα - αέρας - ξύλο .... και από πάνω λάστιχο/μοκέτα...

 

υπερβολη για μια πλατφορμα e-drums

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου