Προς το περιεχόμενο

καντε επιτελους την αυτοκριτικη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε νομιζετε οτι θα ηταν και πιο ανθρωπινο ,αλλα και πιο αποτελεσματικο ,εσεις οι αστερατοι και o yameth ,αντι να κλειδωνετε θεματα να ειρωνευεστε και να διωχνετε κοσμο,να συζητατε?

 

σας πληροφορω οτι εδω μεσα υπαρχει πολυς κοσμος ο οποιος δε συμμετεχει σε συζητησεις εξαιτιας αυτης της συμπεριφορας.καντε μια μινι "ερευνα" και θα διαπιστωσετε οτι τα μελη τα οποια εχουν διαφωνησει με καποιον αστερατο εχουν - στο καρμα και κακη αντιμετωπιση απο αυτους.σας απασχολει καθολου αυτο το γεγονος κυρ yameth?η αυτο που σας νοιαζει ειναι να μπει καμια διαφημισουλα μονο?θελετε να κανετε καλυτερο το forum σας?ξεκινηστε απτο να ζητησετε ενα συγνωμμη απο οσους θα επρεπε.

 

δε θα μου κανει καμια εντυπωση αν κλειδωθει και αυτο το θεμα και διωχτω και εγω...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πες τα χρυσοστομε, εδω δεν ειναι δημοσιος διαλογος, ειναι πριβε σαητ για λιγους. Οποιος δε του αρεσει , ξυδακι κ αντε στο γυαλο για βοτσαλακια. Αμαν πια με συγχισατε μεσημεριατικα. Παλιοπαιδα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ζηταω ταπεινα συγνωμη που τολμησα να κλειδωσω το ποστ στο οποιο εβρισες εναν αλλο GK λεγοντας του οτι παιζει το πεος του,επρεπε να σου δωσω και τη δ/νση του για να πας να τον μαμησεις.

 

Επισης σου ζητω συγνωμη που κλειδωσαμε ενα πολιτικο Thread που ηταν υπο επιτηρηση (μια και πολιτικα thread απαγορευονται) μολις αρχισαν οι προσωπικες επιθεσεις και τα μπινελικια.

 

Συγνωμη λοιπον.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη λοιπον.

Αφού λοιπόν, το συγκεκριμένο θέμα, γίνεται θέμα μεταμέλειας και αυτοκριτικής...και εγώ Superfunk sου ζητώ συγνώμη, γιατί καμμιά φορά σε λέω άσχετο, σπυριάρη και τραχανοπλαγία...(τα 2 τελευταία δεν είναι ακριβώς δικά μου αλλά μου αρέσουν)!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω σε συγχωρω κολογερε....(σνιφ,σνιφ) ;D,αφου ξερεις σε αγαπαω... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα τωρα τι γινεται souperfunk.

ξερεις πολυ καλα οτι δεν ειναι μονο αυτο.γιαυτο που ανεφερες φταιω ΚΑΙεγω.

μιλαω για αναριθμητα αλλα παραδειγματα τα οποια γνωριζεις απο πρωτο χερι.και που αφησες τον εγωισμο σου να σε οδηγησει σε ολοκληρωτικες συμπεριφορες.νομιζοντας οτι κατι εχω μαζι σου.σε πληροφορω οτι εκτιμω παρα πολυ τη σθνεισφορα σου και τις γνωσεις σου.εσυ δειχνεις ναμην εκτιμας το τι εισαι γιαυτο το φορουμ μερικες φορες.σκεψου το λιγο.δεν εχεις παντα δικιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

superfunk, για πες μας καλυτερα για τη μη μειωση του καρμα σε αγαπητο golden boy του νοιζ το οποιο επιτεθηκε με βαρυς χαρακτηρισμους σε συμφορουμιτη κ το μονο που εγινε , αφαιρεθηκε το θεμα κ το κραξιμο που εφαγε απο αλλα μελη. Πες μας κ την αποψη σου που σημερα καποιος αλητης τολμησε να κριτικαρει τους admin κ το θεμα του κλειδωθηκε, κυριοι, αρχισαν τα οργανα, αλλαξτε μυαλα γιατι πλεον το site σας θα καταντησει ενας τοπος μικρων αγγελιων κ τεχνικων συμβουλων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης σου ζητω συγνωμη που κλειδωσαμε ενα πολιτικο Thread που ηταν υπο επιτηρηση (μια και πολιτικα thread απαγορευονται) μολις αρχισαν οι προσωπικες επιθεσεις και τα μπινελικια.

 

το Thread είχε να κάνει με Macroeconomics....πολύ λίγο με πολιτική.... ;)

 

επίσης,θεωρω ΑΣΚΟΠΟ να κλείνονται Threads.....μπορει ο editor απλά να κάνει remove ότι θεωρεί ....  8) ... όπως έχει γίνει και σε μένα στο παρελθόν όταν έγραφα για σπασμένα cubase etc....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου