Προς το περιεχόμενο

καντε επιτελους την αυτοκριτικη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα ακούνε και σκορπιονς; :)

 

οχι θεε μου....,οχι αυτο...τα παντα εκτος απο αυτο....παραδινομαι!!! ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι παντως συμφωνο με τους κανονισμους της αυτοαμυνας (δεν ειμαι Χριστιανος ,οταν με βριζουν η μου επιτιθενται αντιδρω οπως ολοι,δεν εχω επιτεθει ποτε πρωτος σε καποιον ;))

 

κανεις λαθος.και ο εξοργιστικο ειναι οτι ΕΣΥ καλο θα ηταν να μην πεφτεις σε τετοιες λουμπες.εχεις βοηθησει κοσμο δε λεω.και εμενα προσωπικα μεενδιαφερει να σε διαβαζω,

αλλα το αιρετικο στυλακι κρατα το για face to face συζητησεις ,εκει που ισως σου χρειαστει το αντανακλαστικο της αυτοαμυνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει την αλλη φορα που θα μου πει καποιος οτι πεοκρουω θα του πω και ευχαριστω...

 

Απλα καλο ειναι οσοι..κοπτονται για τη...δημοκρατικοτητα του φορουμ να κανουν και καμμια βολτα σε αλλα φορουμ του εξωτερικου για να καταλαβουν τι εστι moderation....πιο ελαφρυ & ανεκτικο moderation απο του noiz απλα δεν υπαρχει.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ακούνε και σκορπιονς; :)

 

Για τιμωρία ναι... Το καινούριο άλμπουμ!! Χαχαχα :):):) (παρολαυτά δηλώνω πολύ μεγάλος φαν Scorpions   8) )

Remember...relativity...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω και εγω μερικες σκορπιες σκεψεις πανω στο θεμα!

 

καθε τοσο γινεται ''επανασταση'' στο φορουμ απο διαφορους αντιφρονουντες, οι οποιοι 9στις 10 φορες εχουν κατω απο πενηντα ποστς, πραγμα που δειχνει πως ειναι νεα μελη!

πραγματι υπαρχει η πιθανοτητα καποιος να παρακολουθει το φορουμ αρκετο καιρο και να μην γραφει, αλλα δεν ισχυει συνηθως.

 

καταλαβαινω γιατι νομιζετε πως εδω υπαρχει μια κλικα απο μοντς,γκειτκιπερς τον αντμιν και μερικα μελη, αλλα δεν ειναι καθολου ετσι!

θα το καταλαβει ο καθενας αμα αφησει τα κομπλεξ του σπιτι και προσπαθησει να δει τι πραγματικα συμβαινει εδω μεσα!

και συμβαινουν ενα καρο ωραια πραγματα!

υπαρχει ενα καρο ελευθερη και δωρεαν γνωση, υπαρχουν ωραιοι ανθρωποι για να νταραβεριστεις, υπαρχουν οικονομικες ευκαιριες και ενα γενικοτερα υψηλο επιπεδο!

κοιταξτε να το εκμεταλευτειτε!οποτε οσοι απο σας δεν γραφουν γιατι ειναι εδω μεσα μια κλικα, ξανασκεφτειτε το και κοιταξτε να προσφερετε ο,τι μπορειτε, αν φυσικα εχετε κατι να δωσετε, εκτος απο ξυνιλα, κριτικη και εξυπναδες.

 

τελος, (και αυτο παει για οσους εχουν απαιτησεις σαν να εχουν και δικαιωματα μεσα στο φορουμ) σας θυμιζω πως εδω δεν ειναι το σπιτι κανενος, παρα μονο του γιαμεθ.

ολοι οι υπολοιποι εχουμε ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να δειχνουμε καλη διαγωγη και κρινομαστε καθε μερα για αυτο.

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο με το καρμα ειναι αναξιοπιστο εκατο τοις εκατο.ειναι γνωστο οτι οσοι δε γλυφουν η διαφωνουν εδω εχουν καρμα -

 

παρακαλω παρτε μου το καρμα μου...

και το γλυψιμο μου αρεσει  ;D

και η διαφωνια  ;)

 

αν θελετε αντικαταστηστε το με πενες , χορδες , κατι τις να πιανει τοπο.

 

::)

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ..........έχω να ακούσω αυτό το όνομα 15 χρόνια .... χαχαχαχα που το ξέθαψες.................. Shocked Shocked Shocked

Εγω εχω να τους ακουσω 10 λεπτα. Ειμαι μαζοχας ;D

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου