Προς το περιεχόμενο

καντε επιτελους την αυτοκριτικη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ιδου η γνωστη τακτικη.

 

αποδυναμωνεται ενα θεμα με το να λετε μαλακιες ορισμενοι ασχετες με το ιδιο το θεμα.αν θεωρειτε οτι δε σασ αφορα απλα αγνοηστε το

 

Σε μενα αναφερεσαι να υποθεσω? Εγω -1 εχω, και παλιοτερα ειχα φτασει το -5 και εφαγα μπαν. Τα χω πει και γω αυτα που λες, αλλα δεν αλλαζει κατι.

Δοκιμασε την τακτικη μου, βγαλε απο το μυαλο σου αυτους που δεν γουσταρεις, αγνοησε τους, γιατι οπως ειπε ο Μεγαλεξανδρος θα βρεις αλλα ατομα που θα σου ταιριαζουν περισσοτερο. Δεν ειναι αναγκη να πας με τα νερα κανενος ουτε να γλυψεις.

Και μενα μου τη σπανε καμποσοι εδω μεσα αλλα δεν θα μου χαλασουν τη μερα κιολας, ουτε θα δυσκολευτω να κοιμηθω το βραδυ...

 

Κ μια μικρη αγγελια που κοπηκε κ αυτη χτες. Ολιγον χιουμοριστικη, αλλα θα καταλαβετε πολλα γιατι τα πηρα στο κρανιο με το ολο θεμα.

"ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ΜΕ ΕΝΝΑΛΑΚΤΙΚΕΣ ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΗΧΑΝΗΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΡΟΦΙΛ ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ.ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ-ΒΕΝΖΙΝΕΣ-ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 10 ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΕΗΜΟΝΑΣ ΦΙΛΟΥΣ-ΑΔΕΛΦΟΥΣ!ΒΑΜΜΕΝΟ ΧΡΥΣΟ ΜΕ ΝΕΡΟΜΠΟΓΙΑ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ δωρο μια γλαστρα ΠΡΟΣΟΧΗ οδηγειτε χωρις το πορτοφολι σας γιατι ειναι αρπαχτικο! "

 

Δηλαδη τι περιμενες?

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ξέρω αν μπορείς να το δείς εσύ αλλά έχω 6 ημέρες, 12 ώρες και 41 λεπτά χρόνο σύνδεσης, είναι αρκετό για τα 40-κάτι μηνύματα που έχω...

 

ειπα πως υπαρχουν εξαιρεσεις! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ψάχνετε κυρίες κ κύριοι....αφού τα έχουμε ξαναπεί....ή πάς με τα νερά ή σε τρώει η μαρμάγκα και η προσβολή με την ειρωνεία σε όλο της το ΜΕΓΑΛΕΙΟ...Τον γραπτό λόγο τον χειρίζονται ΑΨΟΓΑ όπως βλεπουμε καθημερινά....όλοι οι υπόλοιποι είμαστε ασχετοι,αλεξιπτωτιστές στο χώρο και πουλάμε μάλλον μόνο όργανα...ΕΛΕΟΣ!!!Υπάρχει πολύς κόσμος εκεί έξω που δεν συμμετέχει ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ

 

Υ.Γ. Σε μερικά παιδιά(αστεράτους  κ άλλους όπως είπε καποιος πριν υποκλίνομαι) σε κάποιους αλλους αδιαφορώ απλά πλέον αφού κατάλαβα τους  <<ΚΑΝΟΝΕΣ>>

Υ.Γ.2 Όλοι έχουμε καλές κ κακές στιγμές αλλά αποψή μου ότι τελευταία η κατάσταση πάει να ξεφύγει ....λίγο

Υ.Γ Δεν πρόλαβα πριν ΤΟ σχόλιο του Yameth.......άψογος...οφείλω να το ομολογήσω και να ζητήσω κι εγώ ένα συγγνώμη αν έσφαλα κάποια στιγμή

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι σίγουρος ότι τα συζητάμε. Κάποια μπορεί να μας ξεφεύγουν αλλά θα το διορθώσουμε αυτό.

Εχει πέσει στην αντίληψη μου και προσπαθούμε να οργανωθούμε καλύτερα για να το διορθώσουμε, κυρ roubi μ'.

Κακοήθες και επιθετικό σχόλιο μήπως; ::)

 Το θέλουμε αυτό πάρα πολύ. Ζητώ ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν έχω σφάλει.

Μεμψιμοιρείς και προτρέχεις. Ομως αφού κανουμε εμείς την αυτοκριτική μας αλλά και θα λάβουμε μέτρα που θα μάθετε πολύ σύντομα, μήπως εσείς με το δάχτυλο τεντωμένο διαβάζατε και τους κανονισμούς για να είμαστε ΟΛΟΙ εντάξει και να μη χρειάζεται να απαντούμε στον καθένα κατα περίπτωση όπως είναι η προσφιλής τακτική σε καθε ανοργάνωτη κοινωνία;

 

 

 

 

ευχαριστω παρα πολυ γιια την απαντηση σου κυρ yameth.να ζητησω λοιπον και γω συγγνωμη απο οποιον μπορει να προσεβαλα.τωρα για τις αλλαγες που λες να κανεις θα τις δουμε και θα τις αξιολογησουμε.δεν ξεκινας σε παρακαλω απο καμια αρση αποκλεισμου?λεω εγω τωρα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=YedvNgeCALA

 

Θα μαι καλο παιδι, δε θα βριζω τους αντμιν, αρκει το παριζακι μου να ειναι υφαντης

 

κορυφαιο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω θεωρήσει μηνύματα (και από γνωστά "5άστερα" μέλη του φόρουμ και από άλλους επιθετικά, ειρωνικά, κλπ). Όταν τα εξέτασα πιο προσεχτικά είδα τις πιο πολλές φορές ότι αυτό που νόμιζα ότι ήταν επίθεση τελικά ήταν μια απλή πρόταση - άποψη. Τώρα αν ξεφύγει και καμια κουβέντα, μπορείς να πεις ότι "αυτό που λες κε αρχιαντμιν με θίγει" και να λυθεί το θέμα

 

Ένας απλός κανόνας είναι ότι συνήθως ό,τι είναι προσωπική επίθεση έχει μέσα αρκετό β' πρόσωπο.

 

Αν πω π.χ. "με τους scorpions μου έρχεται εμετός" δεν είναι προσωπική επίθεση.

Αν πω "αντε ρε ντενεκε ανοξείδωτε που νομίζεις ότι ξέρεις από μουσική, τι σου αρέσει από το Still loving you, είσαι ακόμα καψούρης μήπως με την καθηγήτρια των καλλιτεχνικών και σπίτι ζωγραφίζεις με το ένα χέρι, grow up ρε", μάλλον είναι  :)

 

 

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ τι εχουμε εδω? Skantzos αστερατος και +3 καρμα?

Στειλατε τον προβοκατορα σας? Δεν θα περασει αυτο!

 

;D ;D ;D

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω θεωρήσει μηνύματα (και από γνωστά "5άστερα" μέλη του φόρουμ και από άλλους επιθετικά, ειρωνικά, κλπ). Όταν τα εξέτασα πιο προσεχτικά είδα τις πιο πολλές φορές ότι αυτό που νόμιζα ότι ήταν επίθεση τελικά ήταν μια απλή πρόταση - άποψη. Τώρα αν ξεφύγει και καμια κουβέντα, μπορείς να πεις ότι "αυτό που λες κε αρχιαντμιν με θίγει" και να λυθεί το θέμα

 

Ένας απλός κανόνας είναι ότι συνήθως ό,τι είναι προσωπική επίθεση έχει μέσα αρκετό β' πρόσωπο.

 

Αν πω π.χ. "με τους scorpions μου έρχεται εμετός" δεν είναι προσωπική επίθεση.

Αν πω "αντε ρε ντενεκε ανοξείδωτε που νομίζεις ότι ξέρεις από μουσική, τι σου αρέσει από το Still loving you, είσαι ακόμα καψούρης μήπως με την καθηγήτρια των καλλιτεχνικών και σπίτι ζωγραφίζεις με το ένα χέρι, grow up ρε", μάλλον είναι  :)

 

 

η προσωπικη επιθεση, η αγενεια ,η ειρωνια δεν εχουν να κανουν με το β προσωπο.εκτος αν θες να κρυβεσαι πισω απτο δχτυλο σου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=YedvNgeCALA

 

Θα μαι καλο παιδι, δε θα βριζω τους αντμιν, αρκει το παριζακι μου να ειναι υφαντης

 

βλακεια!

 

Ο ιδιος που προσπαθει να βρει το δικιο του κατανταει να χανει τη σοβαροτητα με τετοια ποστς. Δε μπορει να σε παρει καποιος αλλος στα σοβαρα αν δεν παιρνεις στα σοβαρα τις προσπαθειες σου.

Ειδικα οταν προκειται για τη διαπραγματευση των ισορροπειων μεσα σε μια κοινοτητα αναμεσα σε αυτους που εχουν επιπλεον δικαιοδοσιες και σε απλα μελη.  

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου