Προς το περιεχόμενο

καντε επιτελους την αυτοκριτικη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαλλον πρεπει να μετονομαστει σε καρμα σουτρα . γιατι οποιο αποπαιδι καφρισει μπααμ κατακεφαλια, οποιο golden boy καφρισει, χαιδεμα . μια λυση υπαρχει, βαλτε τους αρνητικη ψηφο στο προφιλ αγοραστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το οποιο επιτεθηκε με βαρυς χαρακτηρισμους σε συμφορουμιτη

 

Για να σου φυγει και αυτος ο καϋμος,καταρχην τυπικα δεν επιτεθηκε σε συμφορουμιτη (μια και ο...θιγομενος δεν εχει ποσταρει ουτε ΕΝΑ μυν.αρα δεν ειναι συμφορουμιτης,εκτος κι αν κανω λαθος αλλα εψαξα να βρω εστω και ενα ποστ του),κατα δευτερον το ποστ διεγραφει,οπως πολυ σωστα απαιτησες..

 

το Thread είχε να κάνει με Macroeconomics....πολύ λίγο με πολιτική....

 

ναι αλλα δυστυχως παρα τις προειδοποιησεις κατεληξε σε ρατσιστικα/πολιτικα σχολια και ετσι επρεπε να κλειδωθει.

 

βαλτε τους αρνητικη ψηφο στο προφιλ αγοραστη.

 

αν σου τη "φερουν" σε καποια συναλαγη βεβαιως,αλλιως δεν επιτρεπεται μια και ειναι ψευδης αναφορα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης σου ζητω συγνωμη που κλειδωσαμε ενα πολιτικο Thread που ηταν υπο επιτηρηση (μια και πολιτικα thread απαγορευονται) μολις αρχισαν οι προσωπικες επιθεσεις και τα μπινελικια.

Nαι αλλά εγώ, πήγα και έγραψα στο Noizbox, που δεν σκέφτηκες να το κλειδώσεις...1-0 δικό μου...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site-forum είναι για να αναλύονται θέματα γύρω απ'τη μουσική και τη μουσική τεχνολογία και ότι με τα παραπάνω συνεπάγεται.

Η κλειδωμένη πλέων συζήτηση κλειδώθηκε λόγο περιεχομένου που δεν επιτρέπετε απ'τους κανονισμούς του φόρουμ

http://www.noiz.gr/index.php?topic=3948.0

Και πάλι καλά (ή κακώς?) που το άφησαν να πάει στις 10 σελίδες.

Τα αποτελέσματα τέτοιου είδους συζητήσεων έχουν και τις ανάλογες καταλήξεις, δε χρειάζεται να γκρινιάζεται. Υπάρχουν άφθονα πολιτικά φόρουμ που μπορείτε να εκφράσετε τις απόψεις σας εκεί.

Ας μείνουμε στην καλή μας μουσικούλα εδώ, καλά δεν περνάμε?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καρματακι ομως superfunk? γιατι σε εμενα μου το χετε κανει -3 κ σε αυτον μονο μια διαγραφη, συμφορουμιτης ειναι οποιος εχει username εδω, δε το φτιαχνει κανεις μονο κ μονο για να υπαρχει, μη τρελλαθουμε κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iδου τι τολμησα να πω ο καψερος κ κλειδωθηκε. γιατι αραγε?

http://www.noiz.gr/index.php?topic=175846.0

 

ειναι απειρα αυτα τα παραδειγματα με τα κλειδωματα τα περιβοητα.τα γνωριζουν ολοι...

ειναι πολλοι αυτοι που ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ σε συζητησεις του φορουμ γιαυτον ακριβως το λογο.ειναι αδιανοητο να μην το εχουν παρει πρεφα οι υπευθυνοι αυτο.αν οχι ,ας πανε σπιτια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι έχουμε δει πολλές φορές τον σοφό κατά τα άλλα superfunk (και δεν ειρωνεύομαι καθόλου, μιλάμε για ένα άτομο με πολύ πλούσια εμπειρία στα θέματα που διαπραγματεύεται το φορουμ) να διαπληκτίζεται άσχημα, να εκφέρει ακραίες απόψεις και να μιλάει εριστικά ακόμη και σε συζητήσεις καθαρά προσωπικού γούστου. Αν και δεν έχω πολλά posts παρακολουθώ αυτό το φόρουμ για χρόνια τώρα, οπότε μπορώ και έχω μια σφαιρική άποψη. Ναι, ήταν άκομψος ο τρόπος που κλειδώθηκε το θέμα (sting in the tail) όπως και η αποφώνηση...ειρωνικότατη και χωρίς δικαίωμα απάντησης. Δεν έχω κανένα προσωπικό πρόβλημα με κανέναν, απλά πρέπει να διορθωθούν κάποια πράγματα για γίνει το φόρουμ ακόμη καλύτερο, από ότι είναι.

Remember...relativity...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου