Προς το περιεχόμενο

καντε επιτελους την αυτοκριτικη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ιδου η γνωστη τακτικη.

 

αποδυναμωνεται ενα θεμα με το να λετε μαλακιες ορισμενοι ασχετες με το ιδιο το θεμα.αν θεωρειτε οτι δε σασ αφορα απλα αγνοηστε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα φυγαδευθειτε στον συνδεσμο μας στην Αιγυπτο σε ενα μπρουντρουμι γεματο superstrats μεχρι να λυγισετε

Θα ακούνε και σκορπιονς; :)

Δεν είχα καταλάβει ότι είμαι τόσο αγαπητός...καλά για τον Superfunk tο ήξερα...ρε Stinky τι σου έχω κάνει?

Παρακαλώ...όχι Skorpions...θα τα ξεράσω όλα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ μια μικρη αγγελια που κοπηκε κ αυτη χτες. Ολιγον χιουμοριστικη, αλλα θα καταλαβετε πολλα γιατι τα πηρα στο κρανιο με το ολο θεμα.

 

"ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ΜΕ ΕΝΝΑΛΑΚΤΙΚΕΣ ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΗΧΑΝΗΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΡΟΦΙΛ ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ.ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ-ΒΕΝΖΙΝΕΣ-ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 10 ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΕΗΜΟΝΑΣ ΦΙΛΟΥΣ-ΑΔΕΛΦΟΥΣ!ΒΑΜΜΕΝΟ ΧΡΥΣΟ ΜΕ ΝΕΡΟΜΠΟΓΙΑ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ δωρο μια γλαστρα ΠΡΟΣΟΧΗ οδηγειτε χωρις το πορτοφολι σας γιατι ειναι αρπαχτικο! "

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι οι υπολοιποι εχουμε ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να δειχνουμε καλη διαγωγη και κρινομαστε καθε μερα για αυτο.

 

Θα παρουμε και βαθμους στο τελος του τριμηνου? Να ενημερωσω τον κηδεμονα μου?

;D

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε roybi όλα καλά κ όλα ωραία γιατί δεν κάνεις αυτή την κουβέντα σε ένα πι εμ σαν άνθρωπος; Στείλε στον αντμιν αν σε χαλάει η κατάσταση τόσο.

Γιατί δε χρησιμοποιείς το νοιζ για το ρόλο για τον οποίο είναι...

 

20 μηνύματα όλα κ όλα και στα μισά ξεμαλιάζεσαι με τον ΣΦ. Τόση αγάπη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

δε νομιζετε οτι θα ηταν και πιο ανθρωπινο ,αλλα και πιο αποτελεσματικο ,εσεις οι αστερατοι και o yameth ,αντι να κλειδωνετε θεματα να ειρωνευεστε και να διωχνετε κοσμο,να συζητατε?

Να είσαι σίγουρος ότι τα συζητάμε. Κάποια μπορεί να μας ξεφεύγουν αλλά θα το διορθώσουμε αυτό.

 

σας πληροφορω οτι εδω μεσα υπαρχει πολυς κοσμος ο οποιος δε συμμετεχει σε συζητησεις εξαιτιας αυτης της συμπεριφορας.καντε μια μινι "ερευνα" και θα διαπιστωσετε οτι τα μελη τα οποια εχουν διαφωνησει με καποιον αστερατο εχουν - στο καρμα και κακη αντιμετωπιση απο αυτους.σας απασχολει καθολου αυτο το γεγονος κυρ yameth?

Εχει πέσει στην αντίληψη μου και προσπαθούμε να οργανωθούμε καλύτερα για να το διορθώσουμε, κυρ roubi μ'.

 

η αυτο που σας νοιαζει ειναι να μπει καμια διαφημισουλα μονο?

Κακοήθες και επιθετικό σχόλιο μήπως; ::)

 

θελετε να κανετε καλυτερο το forum σας?ξεκινηστε απτο να ζητησετε ενα συγνωμμη απο οσους θα επρεπε.

 Το θέλουμε αυτό πάρα πολύ. Ζητώ ΣΥΓΓΝΩΜΗ αν έχω σφάλει.

 

δε θα μου κανει καμια εντυπωση αν κλειδωθει και αυτο το θεμα και διωχτω και εγω...

Μεμψιμοιρείς και προτρέχεις. Ομως αφού κανουμε εμείς την αυτοκριτική μας αλλά και θα λάβουμε μέτρα που θα μάθετε πολύ σύντομα, μήπως εσείς με το δάχτυλο τεντωμένο διαβάζατε και τους κανονισμούς για να είμαστε ΟΛΟΙ εντάξει και να μη χρειάζεται να απαντούμε στον καθένα κατα περίπτωση όπως είναι η προσφιλής τακτική σε καθε ανοργάνωτη κοινωνία;

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω και εγω μερικες σκορπιες σκεψεις πανω στο θεμα!

 

καθε τοσο γινεται ''επανασταση'' στο φορουμ απο διαφορους αντιφρονουντες, οι οποιοι 9στις 10 φορες εχουν κατω απο πενηντα ποστς, πραγμα που δειχνει πως ειναι νεα μελη!

πραγματι υπαρχει η πιθανοτητα καποιος να παρακολουθει το φορουμ αρκετο καιρο και να μην γραφει, αλλα δεν ισχυει συνηθως.

 

Δεν ξέρω αν μπορείς να το δείς εσύ αλλά έχω 6 ημέρες, 12 ώρες και 41 λεπτά χρόνο σύνδεσης, είναι αρκετό για τα 40-κάτι μηνύματα που έχω...

Remember...relativity...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου