Προς το περιεχόμενο

καντε επιτελους την αυτοκριτικη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

(Άσχετο)

Εάν κάποιος με ρωτήσει:

-Αντώνη τί έμαθες στην ζωή σου την Παρασκευή 19 Μαρτίου 2010;

Θα απαντήσω αυτό:

 

 

Πραγματικά ενδιαφέρον, βγαλμένο από τα καλύτερα όνειρα του Schopenhauer...

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πριν κλειδωθει να προλάβω να πω και γω πέντε πράματα.Εγω ταχθει αρκετες φορες κριτικά απέναντι στους διαχειριστες του φορουμ.Δεν αλλάζω οτι έχω πει.Πάντως η δουλεια του διαχειριστη είναι δυσκολη υπόθεση.Ειναι σαν τους διαιτητες πρέπει να εισαι εντελως ψυχρος και πάντα να παιζεις 50-50.Εδω δεν γίνεται αυτο και εκει εστιάζω την κριτικη μου(καλοπροαιρετη).Ειναι όμως και λογικο μετα απο τόσα χρονια καποιοι να εχουν αναπτυξει κάποιες φιλικες σχέσεις μεταξυ τους οποτε η αντιμετώπιση σε διαφορα θέματα να είναι λιγο ανιση.

 

Προσωπικά δεν με απασχολει τόσο διαβαζω αυτα που θέλω και ποσταρω εκει που θέλω.ειναι μερος της καθημερινοτητας μου το νοιζ ως ελληνικο φορουμ αλλα δεν θα τρελαθω κιολας αν κάποιος μου π.χ. οτι οι emg ειναι μάπα η οι scorpion για τον γιουτσο...

 

 

Οσο για τη διαχειρηση σε φορουμ του εξωτερικου ειναι πιο σκληρη αλλά και πιο δικαιη.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙαβάζω ώρα τις απαντήσεις και στάθηκα κάπου που ο SUPERFUNK λέει δεν είμαι Χριαστιανός να με βρίζουν και να λέω ευχαριστώ... οπότε βρίζω και γω!

Επειδή ούτε εγώ είμαι Χριαστιανός απλά θα πω ότι δεν είναι αρχή θρησκευτικη, αλλά αρχή που μάθαμε στο δημοτικό!  ;D

δεν χρειάζεται να πέφτεις στα ίδια σκατά...

όταν πριν λίγο καιρό κλειδώθηκα με το ονομα savasavram ήταν αμέσως μετά την απάντηση μου στην ερώτηση: ΠΩΣ ΣΥΝΔΕΩ ΠΛΕΙΕΡ ΣΕ ΚΟΝΣΟΛΑ

αφορμη διαγραφής: ΖΗΤΑΣ ΑΜΑΣΙΤΗ ΤΡΟΦΗ  ;D

 

ταύτα είχα να πω!

διαφωνώ πλήρως με την πλειοψηφία των κεφαλιών του σαιτ. Ας μην ξεχνάει κανείς ότι είμαστε μαζί τους εδώ. Γιατί χωρίς κοινό-->νο διαφήμηση-->χωρίς διαφήμιση-->no money

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σχολιάσεις?...το Υφαίστιο, θέλει Η και ΕΙ, Ηφαίστειο

 

Υπο+αιστιο => Κατω απο το αιστιο.

 

Αιστιο = S.T.O. => Kάτω από το s.t.o.

 

S.T.O = someone to obey

 

Αρα υφαιστιαω-υφαιστιώ = Θετω εαυτον υπό αντικειμενου που προσδοκει υποταγη.

 

 

Ελεος με την κατινια καθε λίγο και λιγακι ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπο+αιστιο => Κατω απο το αιστιο.

 

Αιστιο = S.T.O. => Kάτω από το s.t.o.

 

S.T.O = someone to obey

 

Αρα υφαιστιαω-υφαιστιώ = Θετω εαυτον υπό αντικειμενου που προσδοκει υποταγη.

 

 

 

wow...

τοειχακαταλαβειοτανσεειχαδειαποκονταπωςεισαισοφος! ;D ;D ;D

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wow...

τοειχακαταλαβειοτανσεειχαδειαποκονταπωςεισαισοφος! ;D ;D ;D

 

εχεις σκεφτει να γραφεις μονο οταν εχεις κατι να πεις?η εχεις πολυ ελευθερο χρονο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας θερμοπαρακαλέσω εγώ λοιπόν να κλειδωθεί το θέμα. Εκτός αν βλέπετε να βγάζει κάπου πέραν από επιθέσεις προς πάσα κατεύθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις σκεφτει να γραφεις μονο οταν εχεις κατι να πεις?η εχεις πολυ ελευθερο χρονο?

 

ναι και στα δυο.

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις σκεφτει να γραφεις μονο οταν εχεις κατι να πεις?η εχεις πολυ ελευθερο χρονο?

 

μηπως το πρωτο ποστ σου ειναι για να χουμε να λεμε;

 

Ας θερμοπαρακαλέσω εγώ λοιπόν να κλειδωθεί το θέμα. Εκτός αν βλέπετε να βγάζει κάπου πέραν από επιθέσεις προς πάσα κατεύθυνση.

 

+1

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελος παντων εγω τις απαντησεις μου τις πηρα απτο yameth.o οποιος ζητησε και συγγνωμη και συμφωνησε σε ορισμενα απο αυτα που εθεσα.οπως ειδατε υπαρχει πολυς κοσμος με παραπονα απτους διαχειριστες εδω,οποτε καλο θα ηταν να μη στρουθοκαμηλιζετε οι αστερατοι.θα περιμενω να δω τα νεα μετρα του κυρ yameth.ελπιζω να υπαρξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου