Προς το περιεχόμενο

καντε επιτελους την αυτοκριτικη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η συζήτηση σε ένα δημόσιο χώρο απαιτεί κυρίως να μπορείς να κάνεις διάλογο και να είσαι σε θέση να δεχτείς άλλες απόψεις.

Εγώ βλέπω ότι πάρα πολύς κόσμος επιλέγει να συμμετέχει εδώ θέλοντας να πει την άποψη του αδιαφορώντας πλήρως για την άποψη άλλων και θεωρώντας ότι το να επιτεθεί προσωπικά σε κάποιον αποτελεί και κάποια ουσιαστική μορφή αντίδρασης και επικοινωνίας ή ακόμα και άποψης.

 

Σοβαρευτείτε και αξιοποιήστε το χώρο όπως πρέπει και όχι για να βγάλετε τα απωθημένα σας.

 

brougos στο θέμα που έβαλες σου απάντησε Ο ΑΝΤΜΙΝ του χώρου. Δεν σου φτάνει ότι θα επιληφθεί αυτός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δε το φτιαχνει κανεις μονο κ μονο για να υπαρχει,

 

κανεις λαθος υπαρχουν δεκαδες μελη οι οποιοι το εχουν φτιαξει για να ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΟΥΣΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ και μονο,απο τη στιγμη που δεν συμμετεχουν ενεργα στο φορουμ απλα δεν ειναι συμφορουμιτες,μη τρελλαθουμε κι ολας....

 

 

brougos στο θέμα που έβαλες σου απάντησε Ο ΑΝΤΜΙΝ του χώρου. Δεν σου φτάνει ότι θα επιληφθεί αυτός;

 

ακριβως

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκανε τιποτα ομως, αντε καμια συσταση σε πμ. Μη με αναγκασετε να πω για ποιο λογο εγιναν ολα αυτα τα σημερινα κ αυτη η ανιση μεταχειρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω συσταση αντιστασιακης οργανωσης, δημιουργια ανω των 500 ghost profil - στρατευματος, απαγωγη των Superfunk-Marathon και αμεση επιθεση στα κεντρικα του noiz!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε ρωτησω κατι σουπερφανκ

 

καποτε ειχες χαρακτηρισει περιορισμενης νοητικης δυνατοτητας καποιον απο εδω και καραγκιοζη.αυτο ειναι συμφωνο με τους κανονισμους του φορουμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι έχουμε δει πολλές φορές τον σοφό κατά τα άλλα superfunk (και δεν ειρωνεύομαι καθόλου, μιλάμε για ένα άτομο με πολύ πλούσια εμπειρία στα θέματα που διαπραγματεύεται το φορουμ) να διαπληκτίζεται άσχημα, να εκφέρει ακραίες απόψεις και να μιλάει εριστικά ακόμη και σε συζητήσεις καθαρά προσωπικού γούστου. Αν και δεν έχω πολλά posts παρακολουθώ αυτό το φόρουμ για χρόνια τώρα, οπότε μπορώ και έχω μια σφαιρική άποψη. Ναι, ήταν άκομψος ο τρόπος που κλειδώθηκε το θέμα (sting in the tail) όπως και η αποφώνηση...ειρωνικότατη και χωρίς δικαίωμα απάντησης. Δεν έχω κανένα προσωπικό πρόβλημα με κανέναν, απλά πρέπει να διορθωθούν κάποια πράγματα για γίνει το φόρουμ ακόμη καλύτερο, από ότι είναι.

 

σωστος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαγωγη των Superfunk-Marathon

Μόνο μην με βάλετε στο ίδιο κελί με τον Superfunk...θα μου τα σπάσει με τις Telecaster...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε ρωτησω κατι σουπερφανκ

 

καποτε ειχες χαρακτηρισει περιορισμενης νοητικης δυνατοτητας καποιον απο εδω και καραγκιοζη.αυτο ειναι συμφωνο με τους κανονισμους του φορουμ?

 

ειναι παντως συμφωνο με τους κανονισμους της αυτοαμυνας (δεν ειμαι Χριστιανος ,οταν με βριζουν η μου επιτιθενται αντιδρω οπως ολοι,δεν εχω επιτεθει ποτε πρωτος σε καποιον ;))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μην με βάλετε στο ίδιο κελί με τον Superfunk...θα μου τα σπάσει με τις Telecaster...

 

Θα φυγαδευθειτε στον συνδεσμο μας στην Αιγυπτο σε ενα μπρουντρουμι γεματο superstrats μεχρι να λυγισετε

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου