Προς το περιεχόμενο

Blues Για να Χαλαρώσουμε.


WilliamSats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

thanks...  ;)

 

Όσο για την guild s-300...

Την κιθάρα αυτή την έχω απο τις αρχές της δεκαετίας του '90 και την είχα αποκτήσει (μου είχε προσφερθεί ως δώρο μάλιστα) απο φίλο μουσικό ο οποίος την είχε βρει να κάθεται ξεχασμένη σε κάποια βιτρίνα μεταχειρισμένων οργάνων.

Δεν θυμάμαι που ακριβώς...

 

Πάντως αν κρίνω απο την όλη φθορά που είχε τότε (ειδικά στα τάστα) υποθέτω οτι έχει δουλέψει πολύ στη ζωή της και μάλλον είχε φάει τη νύχτα με το κουτάλι, ίσως και την ελληνική ύπαιθρο!.. ;)

 

Προσφάτως τις έβαλα seth lovers...(φόραγε κάποιους παλιούς prs εδω και 15 χρόνια..)

Το κλιπ είναι γραμμένο με ένα Sennheiser MD 421 στο καθαρό κανάλι του mesa/boogie dc-3 (με το OCD).

Ασεχετο με το ολο αλλα που παιζουν μεταχιρισμενα στην Αθηνα?(οχι μονι κιθαρες φανταζομαι)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 366
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ χαίρομαι που το ποστ του WilliamSats έχει τέτοια ανταπόκριση. Ακούγοντας τη μουσική άποψη του καθένα γωριζόματε και καλύτερα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασεχετο με το ολο αλλα που παιζουν μεταχιρισμενα στην Αθηνα?(οχι μονι κιθαρες φανταζομαι)

 

Τα πρώτα που μου έρχονται τώρα είναι το vibrato στην τοσίτσα στα εξάρχεια και η "ηχορύπανση" στη μεσογείων...(το οποίο είναι βασικά προβάδικο αλλά έχει κάποια μτχ όργανα στο ισόγειο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πρώτα που μου έρχονται τώρα είναι το vibrato στην τοσίτσα στα εξάρχεια και η "ηχορύπανση" στη μεσογείων...(το οποίο είναι βασικά προβάδικο αλλά έχει κάποια μτχ όργανα στο ισόγειο)

ΤΗΝΧ

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το ματζορομπλούζ που έδωσε ο WilliamSats. Συννημένο θα βρείτε ξανά το αποτέλεσμα  ;)

man έπαθα πλάκα με το παίξιμό σου

σκοτώνεις :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου