Προς το περιεχόμενο

Bugera Tri - -Rectifier ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και καμπινα... δεν ειμαι σιγουρος για τον 333χλ... εχω στο μυαλο μου και τον 6260... που τουλαχιστον στο βιντεο φενεται να σπερνει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 133
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πραγματικα απορω αν οι mods εχουν παρει αδεια :P.

 

Υπαρχουν χωρια thread και για τον 333, και για τον 6260, και για τους bugera γενικα... Γιατι οι μισες σελιδες αυτου να περιστρεφονται γυρω απο αυτα αντι για τον trirec? :-\

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aris απο που εισαι?

Αν εισαι απο αθηνα πες μου να σου πω που να πας να τον ακουσεις...

 

Και παιδια δεν υπαρχει ενα ηχοχρωμα βρωμικου σε ολο το πλανητη... Εγω ειμαι marshallικος τυπος στα γουστα μου για το βρωμικο... Τον bugera τον βρηκα σαν να americanοφερνει λιγο στα βρωμικα του, και δεν ενιωσα τιποτα παιζοντας με αυτον...

 

παιδια ειναι καθαρα θεμα γουστου...

 

Αλλοι εδω μεσα υμνουν τον fender blues junior και οταν επαιξα με αυτο το πραγμα εγω στο τελος το ειπα χρεπι...και για μενα ειναι χρεπι,δεν μου λεει μια! τι να κανουμε τωρα???

 

Aris ειναι καθαρα θεμα γουστου!!!!!!!

 

Μη βαριεστε,βγειτε βολτες και ακουστε!!!!! (η επαρχια περναει δυσκολα σε αυτα τα θεματα i'know...)

 

Εγω παντως εχω εναποθεσει τις ελπιδες μου σε αυτο το πραγματακι...

 

http://www.blackstaramps.co.uk/products/ht-amps/ht-60h.html

 

Και ο καρπος της αμαρτιας...

 

ISF

http://www.blackstaramps.co.uk/products/ht-amps/ht-60hisf.html

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aris απο που εισαι?

Αν εισαι απο αθηνα πες μου να σου πω που να πας να τον ακουσεις...

 

Και παιδια δεν υπαρχει ενα ηχοχρωμα βρωμικου σε ολο το πλανητη... Εγω ειμαι marshallικος τυπος στα γουστα μου για το βρωμικο... Τον bugera τον βρηκα σαν να americanοφερνει λιγο στα βρωμικα του, και δεν ενιωσα τιποτα παιζοντας με αυτον...

 

παιδια ειναι καθαρα θεμα γουστου...

 

Αλλοι εδω μεσα υμνουν τον fender blues junior και οταν επαιξα με αυτο το πραγμα εγω στο τελος το ειπα χρεπι...και για μενα ειναι χρεπι,δεν μου λεει μια! τι να κανουμε τωρα???

 

Aris ειναι καθαρα θεμα γουστου!!!!!!!

 

Μη βαριεστε,βγειτε βολτες και ακουστε!!!!! (η επαρχια περναει δυσκολα σε αυτα τα θεματα i'know...)

 

Εγω παντως εχω εναποθεσει τις ελπιδες μου σε αυτο το πραγματακι...

 

http://www.blackstaramps.co.uk/products/ht-amps/ht-60h.html

 

Και ο καρπος της αμαρτιας...

 

ISF

http://www.blackstaramps.co.uk/products/ht-amps/ht-60hisf.html

 

 

 

απο αθηνα ειμαι... ναι... για πες που θα μπορουσα να ακουσω 5 πραγματα... ευχαριστω προκαταβολικα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kagmakis.com/products.php?thecat2style=1&thecid=3&thec2id=15&open=1

 

Εκει δεν θα τους βρεις ολους αυτους αλλα εχει τον bugera 333xl και τον kerry king και καποιυς αλλους...γενικα αν κανεις μια βολτα με την κιθαρα σου στην αθηνα και ξερεις να την περπατησεις θα ακουσεις πολλα πραγματα με μια βολτα!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα απορω αν οι mods εχουν παρει αδεια .

 

Υπαρχουν χωρια thread και για τον 333, και για τον 6260, και για τους bugera γενικα... Γιατι οι μισες σελιδες αυτου να περιστρεφονται γυρω απο αυτα αντι για τον trirec?

 

Γιατι το φερε η συζητηση, τι να κανουμε τωρα?

Αφου δεν σε καιει το θεμα του τοπικ, γιατι μπαινεις? Απαγορευεται να αναφερθουν συγγενικα μοντελα ενισχυτη για ενα θρεντ για τον trirec?

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα απορω αν οι mods εχουν παρει αδεια :P.

 

Υπαρχουν χωρια thread και για τον 333, και για τον 6260, και για τους bugera γενικα... Γιατι οι μισες σελιδες αυτου να περιστρεφονται γυρω απο αυτα αντι για τον trirec? :-\

Eίναι απλό...γιατι βασανίζεις το μυαλό σου?Αφού δεν έχει βγεί ακόμα στην παραγωγή ο Trirec και προσπαθούμε μέσω γνωστών να βοηθήσουμε κι άλλους συμφορουμίτες να αποκτήσουν γνώση καί άποψη για τους Bugera που τόσο τους έχουν κράξει λόγω μόνο και μόνο του LOGO που φέρουν..και τελικά εσύ θα μας πείς τπτ ή απλά έτσι χαβαλέ κάνεις για να λές ότι κάτι έγραψες??

Φίλοι όσοι είστε Αθήνα σας προσκαλώ για να ακουσετε BUGERA 6260H & Blackstar HT5 H

Για μένα η ιδανική επιλογή για σπίτι HT 5 και πρόβες ,live 6260....

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πώ και εγώ την μ@λ@κί@ μου?

λοιπόν, νόμιζα ότι το όνομα της εταιρείας προφερόταν "μπουγκέρα"..ωραίο μέταλ όνομα κι έτσι (μπουγκέρα καλό για μέταλ..)

τώρα που άκουσα από τον τύπο του world music supply ότι προφέρεται "μπουζέρα" μου ακούστηκε κάπως αδερφίστικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πώ και εγώ την μ@λ@κί@ μου?

λοιπόν, νόμιζα ότι το όνομα της εταιρείας προφερόταν "μπουγκέρα"..ωραίο μέταλ όνομα κι έτσι (μπουγκέρα καλό για μέταλ..)

τώρα που άκουσα από τον τύπο του world music supply ότι προφέρεται "μπουζέρα" μου ακούστηκε κάπως αδερφίστικο

 

 

 

xa χα χα χα τι να πω απλα καλο... μπραβο... εμεις το λεμε ελληνικα μπουγκερα και τελειωσε...αλλιως αν πεις και τους μεσα μπουγκι ---μεσα μπουζι παλι αδερφιστικο ακουγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπουτζέρα το λέει... εξάλλου το "g" δεν προφέρεται "ζ" ποτέ στα αμερικανο/αγγλικά... και μπορεί να 'χει και δίκιο... ή μάλλον θα είχε σίγουρα δίκιο αν η λέξη ήταν αγγλική αλλά φέρνει πολύ περισσότερο σε ισπανικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου