Προς το περιεχόμενο

Bugera Tri - -Rectifier ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

να πώ και εγώ την μ@λ@κί@ μου?

λοιπόν, νόμιζα ότι το όνομα της εταιρείας προφερόταν "μπουγκέρα"..ωραίο μέταλ όνομα κι έτσι (μπουγκέρα καλό για μέταλ..)

τώρα που άκουσα από τον τύπο του world music supply ότι προφέρεται "μπουζέρα" μου ακούστηκε κάπως αδερφίστικο

Χχ0α0χα0α0αχ0χ0α0αχ0χα0χ0χ0χα0χα0!!! ;D ;D ;D

 

Τωρα που εμαθα πως προφερονται δεν θελω καμια σχεση με τους εν λογω ενισχυτες... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 133
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χχ0α0χα0α0αχ0χ0α0αχ0χα0χ0χ0χα0χα0!!! ;D ;D ;D

 

Τωρα που εμαθα πως προφερονται δεν θελω καμια σχεση με τους εν λογω ενισχυτες... :P

To έχουμε καταλάβει μέεεερες τώρα..... ;D ;D ;D

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το φερε η συζητηση, τι να κανουμε τωρα?

Αφου δεν σε καιει το θεμα του τοπικ, γιατι μπαινεις? Απαγορευεται να αναφερθουν συγγενικα μοντελα ενισχυτη για ενα θρεντ για τον trirec?

 

To θεμα του τοπικ ειναι ο trirec, αυτο προσπαθω να σου δωσω να καταλαβεις...

Ο trirec με ενδιαφερει, και ο 333, αλλα δε θα δεις πουθενα εδω να λεω για αυτον. Στο thread του παλι θα με δεις ;)

 

Eίναι απλό...γιατι βασανίζεις το μυαλό σου?Αφού δεν έχει βγεί ακόμα στην παραγωγή ο Trirec και προσπαθούμε μέσω γνωστών να βοηθήσουμε κι άλλους συμφορουμίτες να αποκτήσουν γνώση καί άποψη για τους Bugera που τόσο τους έχουν κράξει λόγω μόνο και μόνο του LOGO που φέρουν..και τελικά εσύ θα μας πείς τπτ ή απλά έτσι χαβαλέ κάνεις για να λές ότι κάτι έγραψες??

 

Παρεπιπτοντως, το να προσφερατε βοηθεια για τους bugera γενικα, θα ηταν πιο χρησιμο στο thread για τους bugera. Θα μπορει και ο αλλος να το βρει αμεσα.

Anyway. Αφου δεν εχει ενοχληθει κανενας mod, εμενα μου περισσευει (λεμε τωρα).

Γεια! :D

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update, on-topic αυτή τη φορά!

 

Ο Trirec αρχίζει να εμφανίζεται σε ορισμένα μαγαζιά ως preorder.

 

http://www.musik-service.de/-prx395773312en.aspx

 

Σαν ημερομηνία κυκλοφορίας παίζει πολύ αρχές Οκτώβρη (το συγκεκριμένο site μιλάει για 15.10.2010), ενώ αν και η τιμή είναι πιο τσιμπημένη από ότι μας έχει συνηθίσει η bugera, εδώ (http://www.homerecorder.com/product.php?pid=1243) είναι στα παλιά καλά επίπεδα. Το που θα διαμορφωθεί τελικά η τιμή, θα δείξει στην πράξη.

 

Προς το παρόν, δείτε το βίντεο που δικαιολογεί, εν μέρη, γιατί πωλούνται τόσο φθηνά οι Bugera:

 

BUGERA Factory Tour

 

Στρατιωτάκια ,ακούνητα, αγέλαστα! Ακόμα και τον τύπο που δοκιμάζει ενισχυτές με την κιθάρα λυπήθηκα, σκεφτόμενος πως προφανώς το κάνει ΟΛΗ ΜΕΡΑ.

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Είχα κάνει ερώτηση στο guitar store για τον bugera.

Απάντηση: φοβάμαι να τον φέρω γιατί δεν ξέρω τι θα μου φτάσει εδώ πέρα θα είναι ολόκληρος ο ενισχυτής η θα ψάχνω τις βίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει ερώτηση στο guitar store για τον bugera.

Απάντηση: φοβάμαι να τον φέρω γιατί δεν ξέρω τι θα μου φτάσει εδώ πέρα θα είναι ολόκληρος ο ενισχυτής η θα ψάχνω τις βίδες.

 

Υπερβολες...

ΟΛΟΙ οι ενισχυτες μπορει να παρουσιασουν προβληματα...και οι Bugera παρουσιασαν προβληματα νεοτητας...ειδικα τα κομματια του 2008...απο το 09 και μετα δεν υπαρχουν προβληματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ μαζί σου. Το ότι είναι φτηνά κομμάτια δεν σημαίνει ότι δεν αξίζουν. Και έτσι και αλλιώς ότι δίνεις παίρνεις. Τώρα να έχεις tube και καλό ήχο με 500 εκατοστάρικα πχ νομίζω τα λέει όλα. Ίδιες βρόμες εξάλλου είχαν βγει και για την σειρά των blackheart. Εγώ όταν έπαιξα με τον little giant απλά τον αγάπησα  :D :D :D.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου