Προς το περιεχόμενο

Three "boutique" od's to choose from...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το ένα απο τα τρία ήταν ήδη δικό μου (ocd)

 

Τα άλλα 2 μου προσφέρθηκαν μεταχειρισμένα προς αγορά..

Ψάχνω λοιπόν για το ποιό μου κάνει περισσότερο κλικ απο τα 3 και ακόμα δεν έχω καταλήξει.. :) ;D

 

Τα χέρια μου πάντως μέχρι στιγμής μου λένε 1 ή 3.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χέρια μου πάντως μέχρι στιγμής μου λένε 1 ή 3.... ;D

 

ΑΝ τα διαφορετικά features όπως boost πχ ΔΕΝ σου χρειάζονται, και εφόσον το 3 το έχεις ήδη, μείνε με το 3 ;)

 

πάντως κι εμένα το 3 μου άρεσε πιο πολύ στα κλιπς. Τα 1&2 μου φάνηκαν πολύ παρόμοια μεταξυ τους και πιο μουντα απο το 3

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ...γράψε και με το μαμάτο (ξέρεις ποιο λέω)

Είμαι πολύ περίεργος να δω πώς θα ακουστεί  ;)

 

Γιώργο το μ@μάτο για μένα είναι αυτό που σου έχω αφήσει σπίτι σου για να παίξεις (barber dd).... ;D

 

Θα ήθελα να το είχα κι αυτό στο τεστ γιατί είναι σημείο αναφοράς για μένα επειδή το έχω αρκετό καιρό και το ξέρω καλά...(βαριόμουν όμως να περάσω να το πάρω...απο βδομάδα.. ;))

 

Επειδή όμως ξέρω ποιό εννοείς εσυ (το danelectro που είχα πάρει 15 ευρώ απο τις αγγελίες), πίστεψε με, δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτά.

Δεν είναι καθόλου άσχημο και για τα λεφτά του είναι must have!

Όσο το παίζεις, τόσο σου αρέσει, αλλά αν κάνεις το λάθος να το συγκρίνεις απευθείας με ένα απο τα παραπάνω, (το είχα κάνει ήδη πριν ηχογραφήσω αυτά τα κλιπς)) απλά το ξεβυσματώνεις και το αφήνεις κάπου στο δωμάτιο έτσι για να βρίσκεται... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατανοητόν...

Πάντως, χωρίς να ειμαι σίγουρος 100%, μπορώ να πω ότι το Barber μου αρέσει περισσότερο από το OCD που μου είχες αφήσει...

;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Πριν δω ποια είναι είχα αποκλείσει το 2.. ακουγόταν αρκετά saggy και αρκετά σαν αποτυχημένος συνδιασμός od με fuzz..

 

το 1 μου θύμισε το mi audio chrunch box σε low gain ρυθμίσεις κάτι που μου άρεσε πολύ! αρκετά οργανικό γρέζι που θυμίζει drive ενισχυτή..

 

το ίδιο και το 3 αλλά λίγο πιο σκληρό από το 1 αλλά δεν με χάλασε.. θέμα γούστου απο κει και πέρα..

 

προσωπικά θα έπαιρνα το box of rock που έχει και boost σε αντίθεση με το ocd.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου