Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ κομπιουτεριστες!!!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισης τι αμαξι εχεις και τι καφε πινεις :) :) :)

αυτο θα πει καταξιωση sf πεσαν ολοι με τα μουτρα να σε βοηθησουν, μακαρι να μπορουσα κι εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωπ ανακαλυψα οτι δεν εχω περασει το service pack των windows & ναι μεν το Hardware μου ειναι usb2 δουλευει ομως ως usb1 !

:oops:

 

Ειμαι τελικα ολιγον τυρι!!

 

Μαλλον αυτο πρεπει να φταιει?

 

αμαξι εχω Toyota Corolla,και ενα παλαιο PEUGEOT 106 XSI,δεν πινω ποτε καφε ειμαι μανιακος του τσαγιού (παντα δικο μου blend αποτελλουμενο απο μαυρο κενυάτικο gun powder & μαυρο κεϋλανης με καρδαμο!! :wink: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπ ανακαλυψα οτι δεν εχω περασει το service pack των windows & ναι μεν το Hardware μου ειναι usb2 δουλευει ομως ως usb1 !

 

Και είπα να το ρωτήσω, αλλά μετά σκέφτηκα "μπααα, αποκλείεται". Τέλος πάντων, είναι μία ευκαιρία να πω ότι κακώς δεν έχεις συνδεδεμένο τον υπολογιστή με το ίντερνετ... ναι, ναι, το ξέρω ότι υποτίθεται πως δεν πρέπει κλπ κλπ, αλλά αν τον είχες (και δεν εννοώ να κάνεις surfing μέσω αυτού) τότε θα είχε κατεβάσει μόνο του το SP2 ή τουλάχιστον θα σε είχε βοηθήσει να το πάρεις χαμπάρι εγκαίρως. :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ειναι καλα η γυναικα μου που πηγε να φορτωσει στο i pod της καποια τραγουδια μου (πρωτη φορα που ενδιαφερθηκε για αυτα!! :oops: :lol: ) & της εβγαλε μυν. οτι το συστημα μου δεν εχει usb2 ports!!! 8O (το i-pod δουλευει μονο με usb2 ports)

 

στο internet ΔΕΝ το βαζω (εχω το λαπτοπ για αυτη τη δουλεια) με ΤΙΠΟΤΑ!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο κλαβιέ έχω και εγώ,κάτι με το bios πρέπει να παίζει...Όταν είναι κλειστό το pc τροφοδοτείται το κλαβιέ??...Να σημειώσω ότι στο δικό μου pc είτε είναι ανοικτό είτε κλειστό το m-audio δουλεύει κανονικά..Και πολλές φορες το ξεχνάω για μέρες ανοικτό....Το έχω και για λαμπιόνι το βραδυ γιατί φοβάμαι το σκοτάδι... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου προτεινα να κανεις ενα καλο backup με το ghost, το οποιο θα παρει ακριβη εικονα του pc σου οπως ειναι τωρα.βεβαια μπορει να σου παρει και 2 dvd αλλα σιγα το πραγμα.

μετα περασε το service pack 2 και δες πωες δουλευει το pc σου στα προγραμματα που χρηαιμοποιεις. αν ολα πανε καλα συνεχειζεις. αν κατι παει στραβα εχεις το backup :wink:

στο δικο μου μηχανημα οποτε (πριν η μετα) και να εβαλα το service pack 2 δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα με κανενα προγραμμα, αλλα πολυς κοσμος τυραννηθηκε με αυτο.

αν δεν εχεις γνωση στους υπολογιστες, καλυτερα το backup να στο κανει κανενας φιλος σου που να ξερει, αν και ειναι πραγματικα πανευκολος ο τροπος που δουλευει το ghost(αλλα αφου ειναι σημαντικο backup,καλυτερα φυλαγε τον ποπο σου. :lol: )

 

παντως απο προσωπικη εμπειρια, το ipod δουλεψε και με usb 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιο IRQ conflict. Έχεις USB1 ή USB2? Στις περιπτώσεις τις USB1 το παραπάνω είναι κάτι που συμβαίνει συχνά.

 

 

 

+10 το πιο πιθανο και ψηφιζω το IRQ conflict.... :wink:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα απεδειχθει οτι εκτος απο την ελειψη του service pack 2 ειχα κανει και την μεγιστη λαμακια να χρησιμοποιησω ενα ΜΑΚΡΥΤΕΡΟ καλωδιο usb αντι για το μητρικο του keyboard :oops:

 

ευχαριστω ολους για την συγκινητικη βοηθεια :!:

(με επιασαν τα συναισθηματικα μου τωρα... :P :oops: :) )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου