Προς το περιεχόμενο

[ProTools] Firewire 410


HumanError

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Human Error...βασανισου και λιγακι με κανα μωρο..κανει καλο στα νευρα σου....

Γινε λιγο ζημιαρης...το εχεις αναγκη ....

 

 

Η ηλικια σου δεν παει αγκαζε με την ωριμοτητα σου....

 

8O 8O 8O 8O 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

1. σοθπερ φανκ, δεν απανταμε με το ιδιο στυλ και ειδικα αν εχουμε τιν ιδια ιδιοτητα (modulator). Γι αυτο σε περασα για τον γερασιμο.

2.Αντουαν.Ζ Συμφωνω σε όλα

 

3.eye protocol. Ευχαριστω για τη λυση

 

4. Ολοι

Η ιδεα να γραφουμε μονο ελληνικα δεν ειναι υποχρεωση αλλα προταση. Δεν ειναι πρακτικο αλλα λιγο ταλαιπωρια να αλλαζεισ καθε λιγο την επιλογη για πληκτρολογιο.Τα; σημεια στιξης ειναι καμουφλαρισμενα .

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται να βαζεις τονους,απο τα απιστευτα δυσαναγνωστα γκρικλισ :lol: καλυτερα χωρις τονους!

 

η μη χρηση των γκρικλις ειναι "υποχρεωτικη" αφου ΟΛΟΙ εδω μεσα γραφουμε ελληνικα,αν σεβεσαι το συνολο πρεπει να γραφεις ελληνικα :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...για να ειμαι ειλικρινης παρολο που μου δημιουργει απιστευτο προβλημα γραφω στα ελληνικα...το θεωρο βλακεια (sorry!!)και δεν βλεπω κανενα μα κανενα λογο για αυτο παρα μονο μια ανευ λογου και αιτιας εμμονη με τα ελληνικα σε θεματα που οι διεθνεις οροι χρησιμοποιουνται παντου. Απλα γιατι πρεπει να πουμε την αποψη μας το αναφερω και γελαω με αυτο καθε φορα...καποτε καποιος ειχε πει να γραφουμε ελληνικα η αγγλικα...αφου λοιπον μενω στο λονδινο και πληκτρολογω 10 φορες ταχυτερα στα αγγλικα αποφασισα να γραφω αγγλικα...αποτελεσμα...παρεξηγησεις και ακατανοητες απαντησεις ακομα και μετα απο επεχηγηση των ποστ μου. Και πραγματικα το "σεβομαι το συνολο" δεν νομιζω οτι ισχυει...το συνολο πρεπει κι αυτο να σεβεται τα μελη του...αν δεν λεγατε σ ολους να γραφουν ελληνικα το ξερετε παρα πολυ καλα οτι ολοι θα εγραφαν γκρικλις...το βλεπετε απο το 90% των νεων μελων ετσι κι αλλιως.. Αλλα φανταζομαι οτι εχει κι αυτο μια σχεση με την "επιβολη" του νομου που διαπρεπει ΟΛΑ τα ελληνικα φορουμ...ας ειναι...να γραφουμε ελληνικακακενα προβλημα..απλα επρεπε να το βγαλουμε και προς τα εξω...

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προτείνω εγώ κάτι άλλο: γράφετε σε όποια γλώσσα γουστάρετε (εγώ έτσι και αλλιώς μιλάω κάμποσες) αλλά φροντίστε να είναι γλώσσα, δηλ. ελληνικά, αγγλικά, γαλλικά ή ότι διάολο να' ναι.

 

Τα grenglish ΔΕΝ είναι γλώσσα, είναι απλά άλλο ένα τεκμήριο της νεοελληνικής κοπροσκυλιάς και αναισθησίας (δηλ. δεν ξέρω ούτε ελληνικά, ούτε αγγλικά, αλλα απαιτώ να με καταλαβαίνετε και να μου απαντάτε κιολας). Ο μόνος λόγος που υπάρχουν (τα Grenglish) είναι επειδή όλοι σπεύδουμε να ανεχτούμε σε αυτή τη χώρα την όποια σαχλαμάρα κάνει κάποιος.

 

Δηλαδή εσείς έχετε δει τον Superfunk (π.χ.) να γράφει, και συμπεράνατε ότι γράφει γρήγορα; Που το ξέρετε ότι δεν του παίρνει μισή ώρα για να γράψει μία πρόταση, αλλά το κάνει από σεβασμό προς εμάς; Απ' ότι ξέρω κανείς εδώ μέσα δεν είναι δακτυλογράφος, οπότε ποιο είναι το θέμα;

 

Και κάτι ακόμη: τα ελληνικά είναι θαυμάσια γλώσσα - δεν βλέπω γιατί πρέπει να αισθάνομαι τύψεις επειδή βοηθώ στην συντήρησή της. Προτιμώ να μιλώ και να γράφω ελληνικά από τα βλαχογιαπωνέζικα, ή λατινοεγγλέζικα ή γυφτο-ψευτο-σλνγκ-εγγλέζικα που βλέπω σε ξένα φόρουμ.

 

Όλα τα παραπάνω, προσωπικές απόψεις.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000

 

και επαναλαμβανω για ΠΟΛΛΟΥΣ ανθρωπους τα γκρικλις ειναι ΤΡΟΜΕΡΑ δυσαναγνωστα,εμενα μου παιρνει 10πλασιο χρονο να καταλαβω τι γραφει καποιος,ειλικρινα μιλαω.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...βασικα για όσους εχουν firefox υπαρχει ενα plugin που κάνει τα greeklish ελληνικα...

 

https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?application=firefox&category=Languages&numpg=10&id=1193

 

...hope this helps...

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος απο γρικλις ιπαρχοθν ιρανεγλιση,πακιστανιγκλις και όλες οι εθνικοτητες με αλλο αλφαβητο απο το λατινικο γραφουν με λατινικους χαρακτηρες ... συνηθιζεται χαλαρα δηλαδη.

Δεν ειναι η κοπροσκυλια ελληνικη μονο... many people claim it.

 

το αναλυσαμε ασ επιστρεψουμε στα περι μουσικης οπως η επισκεψη στον δικτυακο τοπου του οττομο μου θυμισε

 

νεχτ τιμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα grenglish ΔΕΝ είναι γλώσσα' date=' είναι απλά άλλο ένα τεκμήριο της νεοελληνικής κοπροσκυλιάς και αναισθησίας (δηλ. δεν ξέρω ούτε ελληνικά, ούτε αγγλικά, αλλα απαιτώ να με καταλαβαίνετε και να μου απαντάτε κιολας). Ο μόνος λόγος που υπάρχουν (τα Grenglish) είναι επειδή όλοι σπεύδουμε να ανεχτούμε σε αυτή τη χώρα την όποια σαχλαμάρα κάνει κάποιος.[/quote']

 

Πεσ τα Χρυσοστομε :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τα πιο σημαντικα πραματα που καταφεραμε στο νοιζ νομιζω ειναι η χρηση ελληνικων , η οποια μας κανει να κερδιζουμε παρα πολυ χρονο στην αναγνωση.

Με δεδομενο οτι πιο συχνα διαβαζουμε στο νοιζ απ οτι γραφουμε (συντριπτικη διαφορα) συμπεραινουμε οτι μας συμφερει και οτι κερδιζουμε πολυτιμο χρονο και χαλαρα νευρα(δε μπορω να διαβαζω γκρικλισ τα νευρα μου.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου