Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια.

 

Προσπαθω απο χθες να ανεβασω φωτο στις αγγελιες μου αλλα δεν τα καταφερνω...

 

Τις φωτο τις εχω τραβηξει με ενα sony xperia κ δεν τις δεχεται...

 

Εσεις πως ανεβαζετε φωτο για τις αγγελιες σας?

Κανετε καποια επεξεργασια στη φωτο αφου την τραβηξετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Noμίζω στις αγγελίες γράφει ποιοι τύποι αρχείων γίνονται δεκτοί. Βρες κάποιο πρόγραμμα μετατροπής της εικόνας σε jpeg ή ότι άλλο γίνεται δεκτό και ξαναδοκίμασε. Νομίζω ότι κάθε κινητό έχει δικιά του επέκταση όσον αφορά την αποθήκευση φωτογραφίων.Ελπίζω να σε κάλυψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Διαβάζουμε τις Οδηγίες και τους Κανονισμούς, πριν ανεβάσουμε αγγελία, έτσι; ;)

 

Πώς ανεβάζω φωτογραφία;

Κατά τη διαδικασία της δημοσίευσης, θα βρείτε τις οδηγίες για τη φόρτωση φωτογραφιών. Πρέπει απλά να τις ακολουθήσετε. Η διαδικασία φόρτωσης φωτογραφιών είναι απλή και μπορείτε να ανεβάσετε έως και 4 φωτογραφίες ανά αγγελία. Οι φωτογραφίες μικρού μεγέθους φορτώνονται γρηγορότερα. Η μεγαλύτερη επιτρεπόμενη διάσταση είναι 2048 Χ 1536 και 1500kb.  Αν η διάσταση είναι σωστή αλλά δεν ανεβαίνει η φωτογραφία, αλλάξτε το όνομα του αρχείου με ένα που να έχει μόνο λατινικούς και αριθμητικούς χαρακτήρες, χωρίς παύλες και κενά. Η φόρτωση 4 φωτογραφιών είναι ΔΩΡΕΑΝ.

 

 

 

Πως αλλάζω τις διαστάσεις της φωτογραφίας;

Μπορείτε να χρησιμοποιείσετε κάποιον image editor, όπως το Photoshop ή κάποιο άλλο δωρεάν πρόγραμμα όπως το http://www.photoscape.org . Εναλλακτικά δοκιμάστε τον online image editor στο http://www.picresize.com/ .

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Παιδιά μια ερώτηση:

 

Αγόρασα ένα synth και θέλω να αξιολογήσω τη συναλλαγή -θετικά-, απλά ο φίλος το έβαλε ότι "έφυγε" πριν περάσω να το πάρω. Υπάρχει κάποιος τρόπος να βρεθώ στο section "Άλλες καταχωρήσεις από τον ίδιο χρήστη" με την αγγελία να είναι πλέον ανενεργή;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδια,θα ηθελα να ρωτησω το εξης:

Εχω μια αγγελια εδω η οποια δεν εμαφανιζεται ποια κ γραφει πως ειναι ανενεργη με αποτελεσμα να μην μπορω να την ανανεωσω...

Ξερει καποιος πως μπορω να την ανανεωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου