Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Παίδες αυτές είναι οι 2 περιπτώσεις για ν' ανεβάσεις φωτό και λειτουργούν άψογα, όπως τα δοκίμασα και πάλι αλλά και όπως αποδεικνύεται απο τις υπόλοιπες καταχωρήσεις άλλων μελών.

 

Το πιό πιθανό είναι πως έχει να κάνει με τοπικές ρυθμίσεις στους Browsers σας.

Σας παραπέμπω σε σχετική κουβέντα που λύθηκε το πρόβλημα.

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=195186.0

 

Αν δεν ισχύει κάτι τέτοιο, πρέπει να μου δώσετε όσα περισσότερα στοιχεία έχετε για να βοηθήσω.

Screenshot_1.thumb.jpg.9ce13f76917aa18f84b565b3cbd85c63.jpg

Screenshot_2.thumb.jpg.9e6dd7aca15349826900159920b79494.jpg

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπηκα στην καταργηση και αφαιρεσα το Chrome και το Chrome toolbar (τα απεκτησα κατα λαθος προσφατα και τα αφησα μεσα)καθως και ενα προγραμμα δοκιμαστικο για cd labeling.

 

Επανηλθε το ''βελακι'' για uploading φωτογραφιων..

Μολις ανεβασα φωτος απροβληματιστα... :)

Αρα,ενα απο τα 2 εφταιγε...

ΟΚ λοιπον.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Kάτι πρέπει να γίνει με τις διπλές ίδιες αγγελίες...τώρα τελευταία, μπαίνω σε αγγελίες και μετά πατάω να δω όλες τις αγγελίες του χρήστη και βλέπω την ίδια αγγελία 2 φορές σε διαφορετικές ημερομηνίες...θα πρέπει ή να κάνουμε όλοι το ίδιο ή να γίνουμε ρουφιάνοι...και κανένα από τα 2 δε μου αρέσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάτι πρέπει να γίνει με τις διπλές ίδιες αγγελίες...τώρα τελευταία, μπαίνω σε αγγελίες και μετά πατάω να δω όλες τις αγγελίες του χρήστη και βλέπω την ίδια αγγελία 2 φορές σε διαφορετικές ημερομηνίες...θα πρέπει ή να κάνουμε όλοι το ίδιο ή να γίνουμε ρουφιάνοι...και κανένα από τα 2 δε μου αρέσει...

 

Το έχω παρατηρήσει και εγώ..

Ακόμη και σε μαθήματα κιθάρας βλέπω κάποιον που ανεβαίνει κάθε εβδομάδα,

αντί για δύο..

Και έχει το τηλ. και το myspace του χαλαρά χωρίς να τρέχει τίποτα,μάλλον γιατί είναι πιο έξυπνος από τους υπόλοιπους.

 

Φυσικά έχω δει και το ίδιο αντικείμενο,με την ίδια φωτό και ίδια πόλη, από 2 διαφορετικά account με διαφορά 5 ημερών.

 

Δυστυχώς οι αγγελίες ανεβαίνουν με απίστευτο ρυθμό και δεν ξέρω ποιος θα μπορούσε να κάνει moderιλικι και να βγάζει τα μάτια του κάθε μέρα..

Ένα report button με ένα πεδίο 10 λέξεων για αιτιολόγηση του report θα βοηθούσε πιστεύω.

 

Αλλά και πάλι αν δεν μπορούμε να "υπακούσουμε" σε 2-3 στοιχειώδεις κανόνες σεβασμού

προς τα άλλα μέλη,τζάμπα και το κουμπί,τζάμπα όλα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Καταλαβαίνω το να μην καταδόσεις φίλο ή συμπολεμιστή...

Οταν κάνει κάποιος κάτι εις βάρος σου ή το κοινό καλό και το αναφέρεις για να διορθωθεί, θεωρείται ρουφιανιά όμως; Γιατί πρέπει να είμαστε όλοι συνένοχοι στην λαμογιά και τη λούφα;

Αυτή η ιστορία ξεκινά απο το γυμνάσιο και τελειοποιείται στο στρατό, δημιουργώντας τον απόλυτα ανεύθυνο πολίτη. Ας μην το κάνουμε εδώ μέσα. Όλοι βλέπουμε το αποτέλεσμα.

 

Χρησιμοποιήστε την report.gifΑναφορά στη διαχείριση που βρίσκεται σε κάθε αγγελία και γράψτε ενα απλό σχόλιο όπως "διπλή", "λάθος κατηγορία", "χωρίς τιμή", κ.λ.π. Βοηθάτε με αυτό τον τρόπο να καθαρίζουν όσες αγγελίες ξεφεύγουν το φιλτράρισμα που γίνεται καθημερινά.

 

Είναι πολλές οι αγγελίες. Άνθρωποι είμαστε και δεν τα προλαβαίνουμε - πετυχαίνουμε όλα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου