Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το κακό είναι ότι αν τύχει και ποστάρεις κάποιο μαραφέτι σε λάθος κατηγορία δεν μπορείς με επεξεργασία να το διορθώσεις.Νταξει το σβήσιμο το καταλαβαίνω..απαγορεύεται γιατί όλοι θα έκαναν διαγραφή και ξαναμανά κάθε 2-3 μέρες χώρις να τους καταλαβαίνει η διεύθυνση.

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά στις αγγελίες βάζω ένα link και μου βάζει κενό σε κάποιο σημείο του link με απότελεσμα να μη δουλεύει σωστά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εχεις δίκιο είναι ανασταλτικό πολλές φορές. Αυτός είναι ένας κοινός τρόπος προστασίας για την αποφυγή των spammer που μπαίνουν στις σελίδες για ν΄αφήσουν ένα link.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αγαπητοί κύριοι,

 

λύστε μου μια μικρή απορία: αφού μια αγγελία επισημανθεί ως "sold/έφυγε" και αφότου η ίδια αγγελία λήξει, μετά από πόσες μέρες διαγράφεται αυτόματα από την λίστα "οι αγγελίες μου"; Υποθέτω ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο παρότι στην δικιά μου λίστα οι πωληθήσες και συνάμα ληγμένες αγγελίες παραμένουν ακέραιες, να μου θυμίζουν τα παλαιά  ::)

 

Αντιλαμβάνομαι ότι το κομβίον της διαγραφής εκλείπει λόγω κατάχρησης (Ω Ελλάς το μεγαλείο σου!) και δεν έχω κανένα σκοπό να παραπονεθώ επ'αυτού. Απεναντίας. Απλά αναρωτιέμαι, δεν θα ήτο λογικό μια αγγελιά που έχει "φύγει" να διαγράφεται αυτόματα αφού έχει λήξει;

 

Σας ασπάζομαι και σας ευχαριστώ πολλάκις για την ύπαρξη του συστήματος αγγελιών (παρά τις όποιες διαφωνίες μου με κάποια μικροθεματάκια),

 

 

Κάφρος

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αγαπητέ Κάφρε,

Οι αγγελίες που έχουν λήξει παραμένουν ανενεργές για ένα μήνα, σε περίπτωση που κάποιος θέλει να τις ανανεώσει αφου περάσει κάποιο διάστημα.

 

Στην περίπτωση όσων έχουν πουληθεί (Sold) απλά θα κάνεις μια παραχώρηση και θα τις ανεχτείς για ένα μήνα ανενεργές μέχρι να φύγουν αυτόματα. Δεν σε επιβαρύνουν με κανένα τρόπο παρα μόνο... συναισθηματικά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Κάφρε,

;D ;D ;D

να συμπληρώσω απλώς και το ότι κάποιες φορές οι 'ληγμένες' αλλά αναρτημένες αγγελίες μας δίνουν που και που μια ένδειξη για το τι "κινείται" στην αγορά μεταχειρισμένων (π.χ. τις προάλλες "έφυγε" μια τάδε κιθάρα για χ ευρώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα άλλο που φαίνεται "κάπως" στις αγγελίες είναι οι πρωτοκλασάτες που παραμένουν πρώτες και τονισμένες  και αφού έχουν φύγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δε μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία στις αγγελίες?Υπάρχει κάποιο  πρόβλημα στο σύστημα? Εχω ανεβάσει μεχρι τώρα παρα πολλές αγγελίες οπότε δε νομίζω να κάνω κάτι λάθος.Απλα δε μου βγάζει εκείνο το σημείο για να διαλέξω τις φωτογραφίες.

Επίσεις αν μπορεί κάποιος admin να βγάλει τη μία αγγελία που μπήκε κατα λαθος 2 φορές και να κρατήσει αυτήν με τη περιγραφή του προιόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου