Προς το περιεχόμενο

Nα κρινουμε τους καλλιτεχνες με βαση τα καλλιτεχνικα τους δρωμενα


brougos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 120
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μπα,καρφακι δεν μου καιγεται...

 

σιγα μη σταματησω να θαυμαζω τον Πικασσο & τον Γκαινσμπουργκ επειδη ηταν μισογυνηδες,τον James Brown επειδη ηταν wife beater,τον Ezra Pound επειδη ηταν φασιστας ,τον Εμπειρικο επειδη στον Μεγαλο Ανατολικο περιγραφει μια...συνευρεση με...5χρονες παιδουλες ανα δυο σελιδες... ;D και τον Καβαφη επειδη ηταν ομοφυλοφυλος...

 

αν το αποτελεσμα ειναι καλο (η θεϊκο οπως στις παραπανω περιπτωσεις) ασχολουμαι με αυτο,αν ηταν να αποριπτουμε καλλιτεχνες επειδη δεν συμφωνουμε με αυτα που κανουν στην προσωπικη τους ζωη,ζητω που καηκαμε (ασε που κακα τα ψεμματα οι...straight & super politicaly correct ανθρωποι ειναι συνηθως και οι..πραγματικα επικινδυνοι,τσεκαρε μονο τον μεσο...πολιτικο... ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διόρθωση με το gay δεν έχω κανένα πρόβλημα και είναι μια χαρά φυσιολογικό κατ' εμέ. Με την παιδεραστία (είτε straight ή gay) έχω πρόβλημα.

Με το φασισμό επίσης. Με τους μισογύνηδες ή μισάνθρωπους επίσης.

 

Δεν το βλέπω με την καμία το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους μισογύνηδες ή μισάνθρωπους επίσης.

 

θα πρεπει τοτε να σταματησεις να διαβαζεις λογοτεχνια... ;D ;D (η τουλαχιστον ενα πολυ μεγαλο κομματι της)

 

Δεν το βλέπω με την καμία το ίδιο.

 

γιατι θεωρεις οτι ΕΓΩ το βλέπω?

 

Εχω βαρεθει να εξηγω τα ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ εδω μεσα.

 

Επισης εχω βαρεθει να ΜΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ο αλλος τι γραφω.

 

Δεν ειπα οτι εξισωνω τα παραπανω "εγκληματα",απλα ειπα οτι δεν με ενδιαφερει αν καποιος τα εχει διαπραξει την ωρα που κρινω το ΕΡΓΟ του (και οχι την πρσωπικοτητα του),αν ημουν ΔΙΚΑΣΤΗΣ θα τον πηγαινα μεσα τον λουστη (στην περιπτωση της παιδεραστιας θα τον σκοτωνα με τα ιδια μου τα χερια),αλλο το ενα και αλλο τα αλλο ομως...

 

Απο τη στιγμη που δεν ειμαι δικαστης ομως περιοριζομαι στο να απολαμβανω το εργο του .

 

Καθε ανθρωπος πρεπει να κρινεται συμφωνα με την ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ του οταν κρινεται για  το ΕΡΓΟ του...

 

και να ενα ωραιο παραδειγμα... :)

 

It is time to elect a new world leader, and only your vote counts. Here are the facts about the three leading candidates.

 

Candidate A - Associates with crooked politicians, and consults with astrologists. He's had two Mistresses. He also chain smokes and drinks 8 to 10 martinis a day.

 

Candidate B - He was kicked out of office twice, sleeps until noon, used opium in college and drinks a quart of whiskey every evening.

 

Candidate C - He is a decorated war hero. He's a vegetarian, doesn't smoke, drinks an occasional beer and never cheated on his wife.

 

 

 

 

 

Which of these candidates would be your choice? Decide first, no peeking, then scroll down for the answer.

 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

Candidate A is Franklin D. Roosevelt.

Candidate B is Winston Churchill.

Candidate C is Adolph Hitler.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διόρθωση με το gay δεν έχω κανένα πρόβλημα και είναι μια χαρά φυσιολογικό κατ' εμέ. Με την παιδεραστία (είτε straight ή gay) έχω πρόβλημα.

Με το φασισμό επίσης. Με τους μισογύνηδες ή μισάνθρωπους επίσης.

 

Δεν το βλέπω με την καμία το ίδιο.

+1 χορδή στην Κυρία.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διόρθωση με το gay δεν έχω κανένα πρόβλημα και είναι μια χαρά φυσιολογικό κατ' εμέ.

 

Πως ορίζεις το Φυσιολογικό μεταξύ δύο ατόμων του ΙΔΙΟΥ φύλλου??

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι θεωρεις οτι ΕΓΩ το βλέπω?

 

Εχω βαρεθει να εξηγω τα ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ εδω μεσα.

 

Επισης εχω βαρεθει να ΜΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ο αλλος τι γραφω.

 

Ψυχραιμία. Δεν έχω τίποτε μαζί σου και ΔΕΝ αναφερόμουν σ εσένα...

 

οι τρείς πρώτες "ομάδες" διαφέρουν σημαντικά και ποιοτικά από την τέταρτη

 

Πιο πολύ εδώ αναφέρθηκα...

 

Πως ορίζεις το Φυσιολογικό μεταξύ δύο ατόμων του ΙΔΙΟΥ φύλλου??

Είναι φυσιολογικό από τη στιγμή  που η επιλογή γίνεται συνειδητά μεταξύ και των δυο ατόμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ορίζεις το Φυσιολογικό μεταξύ δύο ατόμων του ΙΔΙΟΥ φύλλου??

 

ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ.

ΟΧΙ ΕΔΩ.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ορίζεις το Φυσιολογικό μεταξύ δύο ατόμων του ΙΔΙΟΥ φύλλου??

Οι ομοφυλόφιλοι είναι μιάσματα της κοινωνίας. Λυμαίνονται την πολιτιστική ζωή μας, απειλούν τα παιδιά μας, είναι του Σατανά. Κάτι πρέπει να κάνουμε.

 

Δόξα και Τιμή στο Γιώργο τον Κουρή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φυσιλογικο για τον καθενα ειναι διαφορετικο, πόσο μάλλον για τις μουσικές και μη ιδιοφυίες που την έχουν την ανωμαλία τους.

Ούτε εμένα με ενδιαφέρει τι είναι ο άλλος παρα μόνο αυτό που μου προσφέρει (μουσική, στην περίπτωση αυτη).

Το να μην ακους κάτι που σου αρέσει επειδη ο άλλος ειναι παιδεραστης πχ κάνει κακό στα δικά σου ακούσματα.

Δεν ειπαμε να λεει "f@@k the children" στα τραγούδια του. Εκει ναι, μην το ακούς.

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου