Προς το περιεχόμενο

Nα κρινουμε τους καλλιτεχνες με βαση τα καλλιτεχνικα τους δρωμενα


brougos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι θα απάλλασσα τον κόσμο ευχαρίστως από τους απανταχού παιδεραστές, όσο μεγάλοι καλλιτέχνες και αν ήταν, όσο κλινικά και ψυχολογικά άρρωστοι και αν θεωρούνταν...

Όλοι οι υπόλοιποι, με γειά τους με χαρά τους τι κάνουν, είτε στα σπίτια τους είτε έξω από αυτά.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 120
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ.

ΟΧΙ ΕΔΩ.

 

+100000000000000000000000000000000000000000

 

 

Εγώ πάλι θα απάλλασσα τον κόσμο ευχαρίστως από τους απανταχού παιδεραστές, όσο μεγάλοι καλλιτέχνες και αν ήταν, όσο κλινικά και ψυχολογικά άρρωστοι και αν θεωρούνταν...

Όλοι οι υπόλοιποι, με γειά τους με χαρά τους τι κάνουν, είτε στα σπίτια τους είτε έξω από αυτά.

 

και εγω μαζι σου,δεν θα  εκαιγα ομως το ΕΡΓΟ τους.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ομοφυλόφιλοι είναι μιάσματα της κοινωνίας. Λυμαίνονται την πολιτιστική ζωή μας, απειλούν τα παιδιά μας, είναι του Σατανά. Κάτι πρέπει να κάνουμε.

 

Δόξα και Τιμή στο Γιώργο τον Κουρή.

 

ΛοΛ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω μαζι σου,δεν θα  εκαιγα ομως το ΕΡΓΟ τους.

Αν το έργο τους αντικατόπτριζε - και προωθούσε - το ποιόν τους, όπως π.χ. του Εμπειρίκου, θα καιγόταν δυστυχώς μαζί τους αφού ήδη θα βρισκόταν εντός του παχέος τους εντέρου...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk, επειδή με ενδιαφέρει η περίπτωσή σου (σε πανεπιστημιακό επίπεδο πάντα), ξάπλωσε στον καναπέ παρακαλώ και πές μου τι βλέπεις σε αυτή την εικόνα

161799065_131d0f99ff.jpg

 

Τα αποτελέσματα (και τον ζουρλομανδύα), θα στα στείλω σε pm ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τη στιγμη που δεν ειμαι δικαστης ομως περιοριζομαι στο να απολαμβανω το εργο του .

 

υπάρχει τεράστια απόσταση ανάμεσα στο "δεν είμαι δικαστής"

 

και στο "δεν δίνω καμία σημασία στο τι κάνει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το έργο τους αντικατόπτριζε - και προωθούσε - το ποιόν τους, όπως π.χ. του Εμπειρίκου, θα καιγόταν δυστυχώς μαζί τους αφού ήδη θα βρισκόταν εντός του παχέος τους εντέρου...

 

Ο Εμπειρικος ειδικα ΔΕΝ ηταν παιδεραστης (αντιθετα χιλιαδες κατακριτες του στην εποχης του ,που παντρευοντουσαν επισημα και με το νομο 14χρονα κοριτσια,μεχρι το 1970 συνεβαινε αλλωστε αυτο νομιμα στην Ελλαδα,ηταν)

 

υπάρχει τεράστια απόσταση ανάμεσα στο "δεν είμαι δικαστής"

 

και στο "δεν δίνω καμία σημασία στο τι κάνει"

 

αντε παλι να εξηγω τα ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ,φυσικα και ΔΙΝΩ σημασια αλλα κρινοντας τον σαν ΑΝΘΡΩΠΟ οχι σαν καλλιτεχνη.....(δηλ. επειδη ΜΙΣΩ οσους δερνουν τις γυναικες τους ,να σταματησω να ακουω James Brown??? :o :o :o)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει τεράστια απόσταση ανάμεσα στο "δεν είμαι δικαστής"

 

και στο "δεν δίνω καμία σημασία στο τι κάνει"

 

Την στιγμη που τον ακουω παίζει μουσική που μου αρέσει με στιχους καμια σχεση με την "ανωμαλία του"

 

τι κάνω?

απαντηση: Toν ακουω και γουσταρω κιολας.

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να κάνουμε ενα γκάλοπ..Είμαστε πολλές εδώ μέσα που έχουμε επιτελέσει Πολιτιστικό και Κοινωνικό έργο??

Να βρούμε μια άκρη τέλος πάντων..

:-* :-* :-*

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα απάλλασσα τον κόσμο ευχαρίστως από τους απανταχού παιδεραστές, όσο μεγάλοι καλλιτέχνες και αν ήταν, όσο κλινικά και ψυχολογικά άρρωστοι και αν θεωρούνταν...

Όλοι οι υπόλοιποι, με γειά τους με χαρά τους τι κάνουν, είτε στα σπίτια τους είτε έξω από αυτά.

 

+1.000.000!!!

 

Η ομοφυλοφιλία είναι φυσιολογική απ' την στιγμή που αφορά συνειδητή απόφαση ενήλικων -ως επί το πλείστον ανθρώπων- και λειτουργεί στα πλαίσια κοινής "ανάγκης" και όχι καταναγκασμού. Η ομοφυλοφιλία συναντάται στην φύση γενικώς και όχι μόνο στο ανθρώπινο γένος. Δεν είναι ανακάλυψη, είναι κάτι που υπήρχε ανέκαθεν ως προτίμηση για μια μερίδα ανθρώπων.

(τώρα για να μην αρχίσουν κάποιοι να κάνουν συνειρμούς να πω ότι προσωπικά είμαι str8 και επίσης πατέρας μιας κορούλας, αυτό δεν με εμποδίζει όμως να σέβομαι όλα τα γούστα)

 

Η παιδεραστία είναι βιασμός σωματικός και ψυχικός, πράξη καθαρά φασιστική και εμετική. Είμαι σίγουρος ότι αν ανακάλυπτα ότι το έργο κάποιου που θαυμάζω προέρχεται από παιδεραστή θα πήγαινε σούμπιτο στον βόθρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου