Προς το περιεχόμενο

Nα κρινουμε τους καλλιτεχνες με βαση τα καλλιτεχνικα τους δρωμενα


brougos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ λέω να κάνουμε ενα γκάλοπ..Είμαστε πολλές εδώ μέσα που έχουμε επιτελέσει Πολιτιστικό και Κοινωνικό έργο??

Να βρούμε μια άκρη τέλος πάντων..

:-* :-* :-*

 

Σπύρο δεν μιλάμε μόνο για τους gay.

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 120
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πίστεψέ με. Το πρόβλημά σου δεν είναι αυτοί.-

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(δηλ. επειδη ΜΙΣΩ οσους δερνουν τις γυναικες τους ,να σταματησω να ακουω James Brown??? :o :o :o)

 

έγραψα ή υπονόησα κάπου κάτι τέτοιο;

 

 

 

εμένα μου τη σπάει να μου βάζουν λόγια στο στόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καλλιτεχνης δεν ειναι μονο το εργο που παραγει.οποιος ισχυριζεται οτι μπορει να τον απομονωσει απο την προσωπικοτητα,τις αντιληψεις και τη δραση του και να εστιασει αποκλειστικα και μονο στη δουλεια του,η ψευδεται,η οντως ειναι πολυ μπροστα απο τους υπολοιπους κοινους θνητους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έγραψα ή υπονόησα κάπου κάτι τέτοιο;

 

 

 

εμένα μου τη σπάει να μου βάζουν λόγια στο στόμα

 

αυτο τι ειναι τοτε???

 

υπάρχει τεράστια απόσταση ανάμεσα στο "δεν είμαι δικαστής"

 

και στο "δεν δίνω καμία σημασία στο τι κάνει"

 

εκτος κι αν δεν μπορουμε να καταλαβουμε καθολου ο ενας τον αλλον.

 

Η παιδεραστία είναι βιασμός σωματικός και ψυχικός, πράξη καθαρά φασιστική και εμετική.

 

φυσικα και ειναι,αλλα προσωπικα με ενοχλει πολυ περισσοτερο οταν γινεται ανεκτη υπο το μανδυα της "παραδοσης" (βλεπε μουσουλμανικο τριτο κοσμο οπου ειναι συνηθισμενη η πρακτικη να "παντρευονται" οι μπαμπογεροι 10χρονα κοριτσακια....) παρα διαβαζοντας για αυτη στον...Μεγαλο Ανατολικο....

 

οποιος ισχυριζεται οτι μπορει να τον απομονωσει απο την προσωπικοτητα,τις αντιληψεις και τη δραση του και να εστιασει αποκλειστικα και μονο στη δουλεια του,η ψευδεται,η οντως ειναι πολυ μπροστα απο τους υπολοιπους κοινους θνητους.

 

η απλα δεν εχει κολληματα ουτε τσιχλα στο μυαλο του.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να κάνουμε ενα γκάλοπ..Είμαστε πολλές εδώ μέσα που έχουμε επιτελέσει Πολιτιστικό και Κοινωνικό έργο??

Να βρούμε μια άκρη τέλος πάντων..

:-* :-* :-*

 

Θα σου πω δύο ονόματα. Ένα εγχώριο (Χατζηδάκις) και ένα διεθνές (Mercury) που το συνολικό έργο ίσα και χιλίων Noiz, ανεξαρτήτως σεξουαλικών προτιμήσεων των μελών τους, δεν φτάνει για να τους καλύψει...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι προσωπικά I care a lot και δεν μπορώ να αποστασιοποιηθώ του καλλιτέχνη vs του έγγραφα κατατεθιμένου έργου του όταν γνωρίσω ότι είναι φασίστας (σε οιαδήποτε έκφανση), serial killer ή παιδεραστής.

 

Δεν είναι απαραίτητο ότι κάνω και το σωστό. Απλώς δεν είμαι ιδιαίτερα ώριμος ή αδιάφορος να είμαι υπεράνω.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι προσωπικά I care a lot και δεν μπορώ να αποστασιοποιηθώ του καλλιτέχνη vs του έγγραφα κατατεθιμένου έργου του όταν γνωρίσω ότι είναι φασίστας (σε οιαδήποτε έκφανση), serial killer ή παιδεραστής.

 

Δεν είναι απαραίτητο ότι κάνω και το σωστό. Απλώς δεν είμαι ιδιαίτερα ώριμος ή αδιάφορος να είμαι υπεράνω.

 

αυτο ειναι απολυτως κατανοητο ,ομως δεν ειναι δυνατον να υποβιβασει την ΑΞΙΑ του εργου του...

 

δες μια πολυ τραβηγμενη περιπτωση για να καταλαβεις τι εννοω:

 

αν ,ας φυγουμε λιγο απο τη μουσικη,καποιος επιστημονας ειναι παιδεραστης/serial killer/wife beater/φασιστας και ανακαλυψει τη θεραπεια του καρκινου,η ανθρωποτητα θα τον ευγνομωνει για το ΕΡΓΟ του αλλα θα τον μισει για την προσωπικοτητα του,κανεις ομως δεν προκειται να μην εφαρμοσει τη θεραπεια του επειδη ηταν παιδεραστης.  

 

οπως κανεις ανθρωπος δεν αρνηθηκε να μπει σε ενα σκαραβαιο VW επειδη το εβγαλε στην παραγωγη ο ιδιος ο Χιτλερ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου