Προς το περιεχόμενο

Ο Σταματης Μεσημερης συνεχιστης του Ασιμου


LEYLA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μπορώ να καταλάβω πως γίνεται εδώ και χρόνια και κανένα περιοδικό[ηλεκτρονικό ή απλό]δε μας φέρνει πιό κοντά σε ένα σημαντικό δημιουργό το ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΕΣΗΜΕΡΗ[όπως ακριβώς δηλαδή κάνανε και με τον ΘΑΝΑΣΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ]. Ας κάνουμε εδώ στο ΝΟΙΖ την αρχή και μετά οι ΄'αλλοι θα τρέχουν και δε θα φτάνουν...γιατί ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ...ΔΕ ΣΗΚΩΝΕΙ..... ΤΙ ΘΑΓΙΝΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΣ.....ΟΛΑ Η ΤΙΠΟΤΑ.....ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ....ΘΑΛΑΣΣΕΣ.....ΝΩΡΙΣ..... ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΑ....ΠΟΡΤΟ ΡΙΚΟ..... ΒΡΑΔΥΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΛΙΕΣ... Η ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ...ΓΙΑ ΣΕΝΑ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και ο Σταμάτης ζεί αλλά το θέμα είναι ότι το σύστημα τον έχει για νεκρό κι ας γεμίζει τις μουσικές σκηνές όποτε εμφανίζεται.Ωστόσο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.ΖΕΙ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o σταματης μεσημερης(τον οποιον δεν γνωριζω) εχει αναγκη να αναδειχτει ο συνεχιστης του νικολα ασιμου?

δεν καταλαβαινω καθολου την ορολογια :roll:

επισης, ο θανασης παπακωνσταντινου, πριν αναδειχτει απο τα μεσα (σιγα τα μεσα δηλαδη, λιγο το ραδιοφωνο) ειχε ηδη εναν πολυ φανατικο πυρηνα ανθρωπων και μαζευε ακομα και χιλιαδες κοσμο(βρεθηκα σε μια συναυλια του μαλαμα-παπακωνσταντινου, και με μεγαλημου εκπληξη 3000 κοσμος ηξερε απεξω καθε κομματη του θαναση Π.). δεν αποφασισε καποιος μια μερα να τον κανει γνωστο.

 

δεν εχω τιποτα με τον καλλιτεχνη στον οποιον αναφερεσαι, αλλα, παντα με φιλικη διαθεση, δεν καταλαβα το βαθυτερο νοημα του post σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο Σταμάτης ζεί αλλά το θέμα είναι ότι το σύστημα τον έχει για νεκρό
Μα αυτό δεν συμβαίνει μόνο με τον άνθρωπο που αναφέρεις. Αν είναι συνεχιστής του ¶σιμου, ότι και αν σημαίνει αυτό, τι το περίεργο βρίσκεις στο ότι τον αγνοεί το σύστημα; Web site έχει; Εσύ που ενδιαφέρεσαι τόσο πολύ γιατί δεν του φτιάχνεις ένα, λίγα ευρώ το χρόνο θα κοστίσει. Σοβαρά στο λέω, δεν κάνω πλάκα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Leyla, αν θυμάσαι και ο ¶σιμος της ίδιας μεταχείρισης και χειρότερης έτυχε όταν ζούσε, και είναι πιθανό, αν δεν είχε προκύψει εκείνος ο δίσκος του Παπακωνσταντίνου - του Βασίλη, όχι του Θανάση - ακόμα να τον θυμόμαστε οι τρεις και ο κούκος που τον παρακολουθούσαμε τότε (και δεν είμαι και τόσο σίγουρος για τον κούκο...).

Συμφωνώ. Αυτό το βιολί της μετά θάνατον αναγνώρισης πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το βιολί της μετά θάνατον αναγνώρισης πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει.

 

Αυτό φίλε μου δεν νομίζω να γίνει ποτέ, και προσωπικά δεν βρίσκω κάτι κακό σ'αυτό. Κάποιοι ίσως δεν το αξίζουν την αναγνώριση όσο ζουν ή ζούν σε λάθος εποχή, τόπο, χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό φίλε μου δεν νομίζω να γίνει ποτέ' date=' και προσωπικά δεν βρίσκω κάτι κακό σ'αυτό. Κάποιοι ίσως δεν το αξίζουν την αναγνώριση όσο ζουν ή ζούν σε λάθος εποχή, τόπο, χρόνο...[/quote']

 

αυτο ξαναπες το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό φίλε μου δεν νομίζω να γίνει ποτέ, και προσωπικά δεν βρίσκω κάτι κακό σ'αυτό. Κάποιοι ίσως δεν το αξίζουν την αναγνώριση όσο ζουν ή ζούν σε λάθος εποχή, τόπο, χρόνο... :lol: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ mechmg93 σ'αρεσε το old boy? Ήθελα να πετάξω την τηλεόραση από το παράθυρο στο τέλος! (¶σχετο και έκτός θέματος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου