Προς το περιεχόμενο

15 χρόνια χωρίς το Rory σήμερα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομίζω οτι θα πρεπε να μπει ενα ημερολογιο με τις ημερομηνιες των μεγαλων απωλειων τετοιου βεληνεκους.Οπως ο Ρορι, ο Μερκιουρι,Ο Χεντριξ,ο Ριτσαρντ Ραιτ,...κοκ..καλο θα ταν για τους νεωτερους...και να υπαρχει ενα σχετικο λινκ /βιογραφικο για τον καθενα απο αυτα τα Τερατα που αφησαν εποχη.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι θα πρεπε να μπει ενα ημερολογιο με τις ημερομηνιες των μεγαλων απωλειων τετοιου βεληνεκους.

...και με τεχνολογία flash, να μπορούμε να ανάβουμε ένα κεράκι....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μεγάλος. Κρίμα που στην Αμερική δεν γνώρισε την επιτυχία που του άξιζε.

Οι περισσότεροι Αμερικάνοι ούτε που τον έχουν ακούσει, αντίθετα π.χ. με τον S. R. Vaughan που είναι θρύλος (όχι ότι δεν το αξίζει). Θα έπρεπε να μοιράζεται το "θρόνο" με τον Rory.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oτι και να πεις για τον Rory σαν μουσικο αλλα και σαν ανθρωπο απο οτι διαβαζω ειναι λιγο...Ενας απο τους αγαπημενους μου καλλιτεχνες.Λειπει σε ολους μας πιστευω

 

Ας ειναι καλα εκει που ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου λείπει και τοσο..και ποτε δεν με αγγιξε σε σχεση με τα δικα μου ακουσματα.

Αλλα ειναι [glow=red,2,300]μεγαλο[/glow] κεφαλαιο στην ιστορια της ροκ σκηνης.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι τη μέρα που μάθαμε ότι πέθανε. Πήγαινα τρίτη λυκείου τότε και είχα έναν καθηγητή θρησκευτικών τρελό ροκά. Είχε έρθει στο σχολείο με κάτι μούτρα κατεβασμένα ως εκεί κάτω. Μου είχε πει ότι θα μαζεύονταν με φίλους στο σπίτι να τζαμάρουν και να πιούνε μπύρες. Δεν πήγα λόγω διαβάσματος για τις γαμοπανελλήνιες.

 

Μου είχε ακυρώσει και το μάθημα ο δάσκαλος της κιθάρας μου εκείνη τη βδομάδα. Δε μιλιότανε.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μεγάλος. Κρίμα που στην Αμερική δεν γνώρισε την επιτυχία που του άξιζε.

Οι περισσότεροι Αμερικάνοι ούτε που τον έχουν ακούσει, αντίθετα π.χ. με τον S. R. Vaughan που είναι θρύλος (όχι ότι δεν το αξίζει). Θα έπρεπε να μοιράζεται το "θρόνο" με τον Rory.

 

Μάλλον δεν τα "βλέπεις" καλά, όταν μιλάμε για Gallagher μιλάμε για ΤΕΡΑΣΤΙΟ έργο μιλάμε για ΤΟΝ Κιθαρίστα, καλός ο SRV αλλά όχι της ίδιας κλάσης.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου