Προς το περιεχόμενο

Jackson Soloist ή ESP M-II


evilnanouk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...Αληθεια ρε παιδια...σε τι διαφερουν ;;; Γιατι ειναι τοσο ακριβη η Jackson - πληρωνεις ονομα η τα αξιζει τα λεφτα της;;; Ποσο καλυτερες ειναι απο τις ESP???? ας κανω μια συγκριση:

 

 

 JACKSON Soloist ή ESP M-II (Neckthrough) ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προσωπικά γέρνω προς ESP.Είναι η μόνη εταιρία που έχει μοντέλο παραγωγής πολύ κοντά σε αυτό που λέω "πως θέλω να είναι η κιθάρα μου".

Επίσης προσφέρουν πολλά ωραία χαρακτηριστικά(πχ earvana nut)και πολλές φορές πάνε πακέτο με EMG(που προτιμώ :D ) και στηνε τελική δεν πληρώνεις και τα μαλλιοκέφαλα σου

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις δύο αυτές εταιρίες πλέον μπαίνει ένας ακόμα ανταγωνιστής η Schecter. Ερχονται και στην Ελλάδα και 8α γίνει χαμός ! Δείτε αυτό και θα καταλάβαιτετι εννοώ: http://schecterguitars.com/imgs/c1_classic_antq.jpg

και : http://schecterguitars.com/imgs/c1_hell_bch.jpg

και : http://schecterguitars.com/imgs/c1_exotic_nat.jpg

Παρατηρήστε τα υλικά και τις τιμές !!

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Αληθεια ρε παιδια...σε τι διαφερουν ;;; Γιατι ειναι τοσο ακριβη η Jackson - πληρωνεις ονομα η τα αξιζει τα λεφτα της;;; Ποσο καλυτερες ειναι απο τις ESP???? ας κανω μια συγκριση:

 

 

JACKSON Soloist ή ESP M-II (Neckthrough) ;;;;

 

ESP ή LTD? Αν λες για LTD τότε μιλάς για θυγατρική της ESP όπως η Epiphone της Gibson ή η Squier της Fender. Αν δεις τα περισσότερα μοντέλα της ESP είναι αρκετά ακριβά ενώ τα αντίστοιχα της LTD αρκετά προσιτά σε τιμές. Ψηφίζω ESP μια και είμαι κάτοχος μια ESP M-III Deluxe.

facebook.com/potergeist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο δεν συμπάθησα ποτέ τις Jackson...

 

H ESP πάντοτε μου φαινόταν πιο 'ώριμη' σαν εταιρία...

nd don't forget my dawg, Fixed and Consequent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κι εγώ θα ήθελα να πάω στον Νάκα αύριο και να δω μια Razorback να περιμένει να την αγοράσω αλλά αυτό μου θυμίζει την διαφήμιση της Tellas που στο τέλος το παλικάρι παίρνει τα trois του πωλητή.

facebook.com/potergeist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά γέρνω προς ESP.Είναι η μόνη εταιρία που έχει μοντέλο παραγωγής πολύ κοντά σε αυτό που λέω "πως θέλω να είναι η κιθάρα μου".

 

 

μια απο τα ιδια... :lol: :lol: (και εχω και ESP...να κανω και την μουρη μου :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου