Προς το περιεχόμενο

Jackson Soloist ή ESP M-II


evilnanouk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια και εγω δεν μπορουσα να διαλεξω απο τις δυο και ετσι πηρα και τις δυο μια jackson flying v rr1  kai mia esp ltd ec1000 ...

παραπολυ καλες και οι δυο μεχρι που σκεφτομαι να παρω την esp eclipse ιδια με την ec1000 .. εχω παθει πλακα με τα ολα της ...ειναι απιστευτη και πολυ ανετη...ενω  για την jackson ειναι και αυτη απιστευτη και ωραια....και δεν μπορω να πω οτι μπορω να διαλεξω....απλα για τις ηχογραφησεις  στα σολο χρησιμοποιω την jackson ενω για τα ρυθμικα την esp....

 

 

Δώσε περισσότερες πληροφορίες για την EC1000.Την έχω βάλει στο μάτι ;)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τι να σου πω παραπανω απο αυτα που εχουν τα χαρακτηριστικα της.....καταρχην ειναι πολυ πιο ομορφη απο πλευρας lespaul style...σε συγκριση με την εμφανιση....πιο λεπτη και πιο βολικη στο παιξιμο...πιο ελαφρυα.

εκανα το λαθος και την εδωσα και πηρα gibson lespaul studio  αλλα το μετανοιωσα....ηθελα να δοκιμασω και την gibson...αλλα δεν μου αρεσε....επομενως θα δωσω την gibson θα βαλω σχετικη αγγελια (δεν εχει 2 μηνες που την πηρα) και θα παρω την esp eclipse II........

και δεν θα το ξαναμετανοιωσω και δεν θα την πουλησω........

οσο για την jackson φυσικα και γιαυτην μπορω να πω οτι οτι πιο καλο στο παιξιμο....τουλαχιστον για την RR flying v πιστευω εχει το πιο ανετο λαιμο για παιξιμο....προσωπικα μιλαω.....

ειναι ξεκουραστη απλα ισως σε καποιους να τους ενοχλει το σχημα της...

J.C.P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου