Προς το περιεχόμενο

SOS Θυμα απατης σε ανταλλαγη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέτοια μέλη πρέπει να φάνε BLOCK απο το Νόιζ και να μήν ξαναπατήσουν σε σοβαρά φόρουμ σαν το δικό μας.  >:(

 

Τρώνε block, αλλά δε χαμπαριάζουν. Απλά μπαίνουν με νέο nick για άλλες "περιπέτειες".

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κι εγώ φίλε απλά ελπίζω να πάνε όλα καλά...

Σε τέτοια άτομα δεν αξίζουν ούτε block ούτε τίποτα. Αυτοί δεν είναι μουσικοί.

Και αυτό είναι μεγάλη χοντράδα.

Σε αυτές τις περιπτώσεις όπως πολύ σωστά κάνεις κινείσαι νομικά,αν και σε κάτι τέτοιους αξίζει πραγματικά το ξύλο.

 

Καλή τύχη φίλε...

και παιδιά πάντα προσοχή στις ανταλλαγές....

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτο δεν ειναι μονο δυσφημηση για ενα ατομο που εκανε τη λαμογια αλλα και για το συστημα συναλλαγων του forum.

Φανταζομαι οτι πολοι καινουργιοι χρηστες θα ειναι πολυ επιφυλακτικοι για καθε συναλλαγη και αυτο ειναι μειον ειδικα για χρηστες της επαρχιας οπως εγω πχ που ειναι πολυ δυσκολο να ερθω σε προσωπο με προσωπο επαφη με καποιον ωστε να γινει η δουλεια χερι με χερι.

Κριμα γιατι οι συναλλαγες στο νοιζ με εχουν βοηθησει ιδιαιτερα και πιστευω μας βοηθαν ολους και κατι τετοια μας χτυπαν πολυ πισω.

Η ερωτηση μου μπορει να ειναι αφελης αλλα ειναι δυνατον να δεσμευομαστε νομικα με καποιον τροπο πριν εγγραφουμε στο συστημα αγγελιων (ειπα η ερωτηση ειναι ΑΦΕΛΗΣ και ηπια ΜΠΥΡΑ)

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά, τέτοιας αξίας όργανα και εμπιστεύεστε έτσι αεράτα; ??? Γιά ο,τι δήποτε αξίας πάνω από 100Ε μόνο χέρι με χέρι... Αλλέως ελλοχεύουν κίνδυνοι! Γιά μερικούς "ανθρώπους" τέτοιες συμπεριφορές είναι ισοδύναμες τού "έλα κλέψε με"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει ότι εμπλέκεται ένας καλός μας "φίλος"  >:(

 

Πρέπει να έχεις δίκιο. Ελπίζω να κάνω λάθος αλλά το τρίπτυχο: «γειτονική χώρα», skype, λαμογιά, κάτι μου θυμίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Επειδή το θέμα είναι στη σφαίρα της εικασίας και της ομίχλης και μόνο πανικό σπέρνει, (δικαίως ή αδίκως) το κλειδώνω μέχρι να μάθω συγκεκριμμένα στοιχεία από το "θύμα".

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως συνεχεια στο χθεσινο topic που ανοιξα για την απατη σε βαρος μου που εγινε σε μια ανταλλαγη,νομιζω οτι ειναι σωστο για την προστασια και αλλων μελων να αναφερω το ονομα του κυριου που δεν ανταποκριθηκε στο μερος της συμφωνιας μας που τον αφορουσε.Τον κυριο αυτον τον λενε Μανωλη Καραμανωλη και εκ των υστερων ανακαλυψα οτι εχει ξαναπασχολησει το forum.Εννοειται οτι εχει ξεκινησει ποινικη διαδικασια εις βαρος του την οποια ειμαι διατεθιμενος να να σταματησω αρκει ο εν λογος κυριος να μου επιστρεψει απλα την κιθαρα μου.Ειναι ειλικρινα λυπηρο να συμβαινουν τετοια γεγονοτα που κλονιζουν την αξιοπιοστια ολης της λογικης περι αλληλεγγυης,συναδελφικοτητας και αμοιβαιας εμπιστοσυνης που πρεπει να διεπει μια κοινοτητα μουσικων.Θα εκτιμησω καθε βοηθεια απο τα αδελφια μου εδω στο φορουμ και αν καποιος γνωριζει τον εν λογω κυριο ας επικοινωνησει μαζι του γιατι εμενα δεν σηκωνει ουτε απανταει σε μηνυματα μου να του μεταφερει την επιθυμια μου να σταματησω την διαδικασια αν παρω απλα πισω την κιθαρα μου.Ειλικρινα δηλωνω συντετριμενος και ευχομαι να μην συμβει ποτε σε κανα αλλο μελος της κοινοτητας μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ρίξεις μια ματιά σε πιό παλιά θέματα θα δείς ότι είμαι εγώ που τον κυνηγάω συνεχώς το συγκεκριμένο άτομο για να προλάβω αυτά που αναφέρεις...Δυστυχώς αλλάζει συνεχώς nicknames(mallmsteeen,,che,,liberta 1113311 είναι μόνο μερικά) και προφίλ με μόνο στόχο να κονομήσει εις βάρος μας...Κάτι πρέπει να γίνει με τον τύπο...έχει κάνει άνω κάτω πολλά μουσικά site με τις λαμογιές του...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου