Προς το περιεχόμενο

SOS Θυμα απατης σε ανταλλαγη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ΤΗ ΛΕΤΕ!!!τοσο εγω οσο και ο Pinhead σας λεμε οτι το ιδιο ακριβως ατομο με τον απατεωνα που ΕΚΛΕΨΕ,οχι μια κιθαρα αλλα ενα προιον αξιας 700 ευρω,επιχειρησε το ιδιο με ενα φιλο και συμφοριτη μας.Ο φιλος spiros69 τον αναφερει και ονομαστικα!!!το παω και παρακατω...Radulovic!Σκοπια!Ανταλαζω με ibanez!Παιζω μεταλ!Skype!Malmsteen!Manos!Dimitrisxxx!Ολα αυτα ειναι τυχαια?συμφωνα με τον νομο τον πιθανοτητων ΟΧΙ!ειναι ο ιδιος τυπος εχει συστηματηκες κινησεις συγκεκριμενο pattern και φωναζει ειμαι απατεωνας!κ εσεις τσακονεσται για το φορουμ!ελεος!το φιλαρακι μου τον εχει δει απο κοντα και μου ειπε οτι ειναι ετοιμος να τηλεφωνησει στο φιλο που επεσε θημα κλοπης και να τον βοηθησει οσο μπορει...το θεμα αυτο δεν ειναι θεμα του νοιζ αλλα θεμα χοντης απατης εξου και νομικο...μπορω να σας αραζιασω εδω τουλαχιστον ακομη 2 σελιδες στις οποιες ο φιλος μας ο μανος ιδιοκοτητης βιοτεχνιας στα σκοπια ειναι μελος...και μην σκεφτεσται οτι ειναι η πρωτη φορα που εχει κλεψει καποιον...προσοπικα το αμφιβαλω...ευχαριστω

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Άσχετο αλλά στην υπογραφή σου γράφεις "seven deadly seans". Εκτός αν αναφέρεσαι σε 7 άτομα που τα λένε Sean μάλλον πρέπει να το αλλάξεις σε "sins".

Επιεικώς άσχετο(όπως κι εσύ ανέφερες) αλλά και επιεικώς άστοχο με το ΣΟΒΑΡΟ θέμα που συζητάμε....

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερίζω.Έπεσα εντελώς τυχαία στο θέμα κι γούσταρα.Με τον Καραμανώλη λοιπόν εχω μιλήσει στο msn μετά από προτροπή δική του για ανταλλαγή μιας κιθάρας.Αν θυμάμαι καλά μια ESP είτο.Συζητήσαμε αρκετή ώρα.Άρχισε από μόνος του να μου λέει ότι έχει πολλές κιθάρες ακριβές, vintage μοντέλα, usa custom Fender κλπ κλπ κλπ.Κάποια στιγμή ο διάολος έφερε την κουβέντα στο radius και στα vintage τάστα.Κι μου λέει το παληκαράκι τι είναι αυτό?Του απαντώ έλα πλάκα μου κάνεις, έλα πέστο, δεν ξέρεις τι είναι το radius και τα vintage τάστα?Μου λέει όχι δεν ξέρω.Επιτόπου του κλείνω το msn, κάνω delete την επαφή, ντύνομαι και βγαίνω έξω για σουβλάκια.

 

Συμπέρασμα1.Ο Καραμανώλης φέρνει αναπάντεχο τζίρο στους σουβλατζήδες.

Συμπέρασμα2.Μάγκες μου μιλήστε λίγο με το άτομο που νταλαβερίζεστε, ίσως βγει λαβράκι, ποτέ δεν ξέρεις, εμένα βέβαια δεν βγήκε λαβράκι, βγήκε σουβλάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

warwickplayer όταν θα έχεις στοιχεία πέρα απο "ο φίλος του φίλου μου κλπ", έλα να καταγγείλεις κάποιον συγκεκριμένα για να φανείς και χρήσιμος. Αν δεν είσαι όμως αυτόπτης ή νομίζεις ή άκουσες, άστο για κάποιον πιό έμπειρο ή και στο ίδιο το θύμα να μιλήσει. Και για να φύγει και η ομίχλη περισσότερο θα γράψω στον κατασκευαστή Radulovic που πιστεύω ότι είναι και αυτός θύμα.

 

Υ.Γ. Νεκτάριε σε πάω.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να φύγει και η ομίχλη περισσότερο θα γράψω στον κατασκευαστή Radulovic που πιστεύω ότι είναι και αυτός θύμα.

 

Στοίχημα 10 σουβλάκια ότι είναι θείος του "θύτη";  ;D

Κάλλιο αυγά, παρά πουρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ενδιαφερον που εχουν δειξει ολα τα παιδια εδω δειχνει οτι τουλαχιστον η ανθρωπια δεν εχει πεθανει σε αυτους τους σκοτεινους καιρους που ζουμε.Το θεμα βρισκεται στα χερια της ελληνικης αστυνομιας και θα σας ενημερωνω για καθε εξελιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω πω εχω φρικαρει με αυτα που διαβαζω.αυτο ας γινει μαθημα σε οσους βασιζονται στην καλη θεληση του αλλου.μονο χερι με χερι ανταλλαγη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείδωσε το θέμα μέχρι να προκύψει συμπέρασμα.

 

 

Μέχρι να καταλάβει τι πραγματικά συνέβη, με τι κριτήρια θα σβήσει το θέμα; Γι'αυτό το κλείδωσε. Δεν ήθελε να αποκλείσει το θέμα αλλά τις άσκοπες εικασίες μέχρι να μάθει τι πραγματικά συνέβη.

 

Δηλ. κάτι σαν την εικόνα στο τέλος του ποστ μου;

 

Λάθος εντύπωση έχεις. Αυτό που προέχει είναι:

 

1) Να μην κατηγορείται άδικα κάποιος.

2) Να βασιζόμαστε σε ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ και όχι ισχυρισμούς.

 

Σαν τελευταίο σχόλιο μου φαίνεται οτι δεν έλαβες ιδιαίτερα υπόψη την τοποθέτηση του yameth μόλις ξεκλείδωσε το θρεντ.

 

 

Αγαπητέ (αν μου επιτρέπεις) Jasemeister.

Εκανες φέτες το ποστ μου και απάντησες όπως σε βόλεψε και όπου ήθελες, κάτι που δεοντολογικά είναι «φάουλ». Αλλά δεν πειράζει. Αυτό όμως που πειράζει, είναι το σκίτσο που παραθέτεις και που είναι άμεση αναφορά σε αυτοδικία, κάτι που κανείς και ποτέ δεν πρότεινε!

Επειδή όμως μου αρέσουν και ‘μένα τα γουέστερν θα σου πρότεινα το σκίτσο με αυτούς τους διορισμένους «καλούς» με τ’ αστέρια, που δεν θυμάμαι πως λέγονται. Αυτοί βρίζουν τους «κακούς» και όταν ζορίζονται, τους κλειδώνουν κιόλας! (Ναι, και τους πυροβολούν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

warwickplayer όταν θα έχεις στοιχεία πέρα απο "ο φίλος του φίλου μου κλπ"

Στοιχεια υπαρχουν...απλα το παλλικαρι που συναντηθηκε με τον μανολη η δημητρη η οπως θες μπορεις να τον πεις ειναι κολλητος φιλος και δεν επιθυμω να τον μπλεξω σε κατι που δεν θελει..φυσικα οπως αναφερα σε αλλο ποστ μιλησα με το παιδι και μου ειπε οτι σκεφτεται να επικοινωνησει προσωπικα με τον ppanousos για να τον βοηθησει με οποιο τροπο  μπορει.προκειτε για την ανταλαγη μιας "αμερικανικης φεντερ στρατ" με μια ιμπανεζ RG κατι,μπασιστας ειμαι δεν ξερω λεπτομερειες για μοντελα,επειδη οπως εγραφε πλεον παιζει μεταλ.Ειναι σιγουρο περα πασις υποψιας οτι ολοι μιλαμε για το ιδιο ατομο και το να στρουθοκαμιλιζουμε δεν μας οφελει σε τιποτα...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου