Προς το περιεχόμενο

Ηpeiros on my mind


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα Σπυρο!

 

Καταρχην, ηταν εξαιρετικα κ τα 2.

2-3 σχολια μονο.

 

Το πρωτο με ταξιδεψε περισσοτερο, αλλα στο δευτερο μου αρεσαν πιο πολυ οι φρασεις σου και ηταν οντως πιο εντονο το ηπειρωτικο στοιχειο. Επισης επιασα τον εαυτο μου και στα 2 κλιπακια, να περιμενω να "speedαρεις" απο ενα σημειο κ μετα, υστερα ομως θυμηθηκα οτι προκειται για μοιρολοι. Οποτε λογικο.

 

Η μονη μου παρατηρηση (εννοειται καλοπροαιρετα), εχω την εντυπωση οτι τελειωνουν λιγο αποτομα.

 

Ωραιος ηχος και feeling. Η πενια σου μου θυμισε λιγο morse!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα Σπυρο!

 

Καταρχην, ηταν εξαιρετικα κ τα 2.

2-3 σχολια μονο.

 

Το πρωτο με ταξιδεψε περισσοτερο, αλλα στο δευτερο μου αρεσαν πιο πολυ οι φρασεις σου και ηταν οντως πιο εντονο το ηπειρωτικο στοιχειο. Επισης επιασα τον εαυτο μου και στα 2 κλιπακια, να περιμενω να "speedαρεις" απο ενα σημειο κ μετα, υστερα ομως θυμηθηκα οτι προκειται για μοιρολοι. Οποτε λογικο.

 

Η μονη μου παρατηρηση (εννοειται καλοπροαιρετα), εχω την εντυπωση οτι τελειωνουν λιγο αποτομα.

 

Ωραιος ηχος και feeling. Η πενια σου μου θυμισε λιγο morse!

Χαιρομαι που σου αρεσαν.

Το πρωτo ηταν σε πιο rock φορμες

Το δευτερο εμεινα πιο πολυ σε Πετρολουκα ακουσματα μου.

Τα φιναλε οντως απρογραμματιστα αφου ενοιωθα ξαφνικα οτι θα κουρασει αν παιξω κι αλλο. Ετσι κι αλλιως πειραματα εκανα να δω πως θα ακουστουν οταν μπω στο καταλληλο mood, οι σκορπιες φρασεις που κοιταγα πριν.

Morse δεν εχω ιδεα  :)  

(δεν μου αρεσε ποτε ιδιαιτερα για να ασχοληθω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου