Προς το περιεχόμενο

Ητανε μια φορά (διασκευή)


frankyproject2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα το θάρρος και ανέβασα άλλο ένα...

Σας έπριξα σήμερα ε?? :)

 

Αυτήν την φορά μία διασκευή.Το ήτανε μια φορά του Νίκου Ξυλούρη.

Είναι πρώτη φορά που μιλάω στο forum(πρώτη φορά κάνω post αλλά είμαι καιρό στο forum και διαβάζω συνέχεια τα posts που ανεβάζετε)  

και καταλαβαίνεται πως είναι να ακούς τόσο όμορφη κριτική από ανθρώπους γνώστες της μουσικής και ήχου.

 

Να πω ότι πάρα πολλά πράγματα για τον ήχο τα έμαθα από εδώ μέσα και βέβαια μιας και κάνω και τα πρώτα μου posts επί ευκαιρίας να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε αυτούς τους ανθρώπους που κάθονται και απαντάνε,συμβουλευουν και μοιράζονται τις γνώσεις τους μαζί μας σε αυτό το forum-εγκυκλοπαίδεια.

ΗΤΑΝΕ_ΜΙΑ_ΦΟΡΑ.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΜΠΡΑΒΟ

Με τη διασκευή πραγματικά τιμάς το Νικο Ξυλουρη    :)

+ (Δεν ξέρω πόσο).

Καλά, άλλοι δε συγκινήθηκαν μ' αυτό που άκουσαν. Για ακούστε να δείτε τι σημαίνει μουσική και καλό γούστο.

 

Καλά και τα x overdrive και οι δείνα μαγνήτες (που θ' αλλάξουμε στις κιθάρες μας), αλλά δεν υποκαθιστούν την ερμηνεία και την ευαισθησία του καθενός μας. >:(

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ηθελα να ρωτησω για τον τραγουδιστη..

ενα μπραβο κι  απο μενα!

Δεν διασκευαστηκε κατι ..εκτελεστηκε οπως στην μορφη που το ξερουμε.

Μπραβο σου!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!!

 

Μόλις μπήκα και εγω από δουλειά!!Καταρχάς να πω ότι με τιμάτε και σας ευχαριστώ για ακόμα μια φορά για τα καλα σας λόγια.

Οτι ακούτε το έχω φτιάξει στο σπίτι.Εγω τραγουδάω εδώ.Αγαπάω πάρα πολύ τον Ξυλούρη (λόγο και καταγωγής :) ) που έφτασα στο σημείο να προσπαθώ να τον μιμηθώ κιόλας! :)

Προσπάθησα να κρατήσω την ενορχήστρωση όπως και στο original...

Ειλικρινά χαίρομαι πάρα πολύ που μπηκα στην παρέα του noiz.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και την προσοχή σας στο τραγούδι.

 

THEOD το New York State Of MinD μου άρεσε πάρα πολύ!!!πολύ όμορφα παιγμένα όλα!!η ερμηνία πολύ καλή!! :) όποτε ακούω το συγκεκριμένο τραγούδι κλείνω μάτια και με πάει σε εικόνες χειμώνας Νέα Υόρκη....Δεν έχω πάει ποτέ όμως!!μόνο από τις ταινίες! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bump για μία εξαιρετική προσπάθεια, που ίσως πέρασε απαρατήρητη από κάποιους συμφορουμίτες.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια εισαι εκπληκτικος τιμας πραγματικα το Νησι μας και την παραδοση μας

δεν εχω να πω κατι παραπανω !!!

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου