Προς το περιεχόμενο

Όλα ένα; Το τέλος της διαφορετικότητας;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

α. πετάς σκουπίδια από το αμάξι;

β. πόσες ώρες βλέπεις τηλεόραση τη μέρα;

γ. έχεις διαβάσει βιβλίο το τελευταίο εξάμηνο;

δ. κοιτάς την τιμή σε αυτά που αγοράζεις;

 

α. όχι, μου πετάνε (οδηγάω απορριματοφόρο)

β. όσες ώρες με βλέπει κι αυτή

γ. η απάντησή μου είναι ίσως, κι αυτό είναι οριστικό

δ. το περιεχόμενο μετράει

 

 

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Hλία χαιρομαι που έπιασες το ποστ περι στιχων αλλα εχεις δικιο ας το αφήσουμε για άλλη φορα,ετσι και αλλιως το θεμα ηδη εχει πάει αλλου.

 

Τωρα στα αλλα απο που να ξεκινησεις και που να τελειωσεις.Εγω προσωπικα θα σταθω στο οτι κανενας δεν σεβεται κανεναν."Λευκη απεργια" οι ελεγκες εναεριας,απεργια τα φορτηγα-βυτιοφορα, εν μεσω της πιο δυσκολης περιοδου της χωρας στο peak της τουριστικης περιοδου.Να υπερασπιστουν τους εαυτους τους δε λεω(ουτε προσχεδιο νομου δεν ειδαν ακομα βεβαια) αλλα οχι π.....ς ποσες ομαδες που περιμενουν αυτον τον εναν μηνα,και δεν ειναι μονο οι ξενοδοχοι.....

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α. Όχι.

β. Law and Order τις καθημερινές, τίποτα το Σ/Κ. Μέσος όρος 30'/ημέρα.

γ. Ναι.

δ. Ναι.

 

Είμαι πολύ πολιτισμένος για Ελλάδα, είμαι διαφορετικός, δεν αντέχω, τα μαζεύω, φεύγω, πάω ΒΕΡΟΛΙΝΟ...

 

ελπίζω να μην το θεωρείς γκρίνια αν πω ότι οι παραπάνω απαντήσεις σε τοποθετούν στο 3% του πληθυσμού  :) και μην πείτε εδω μέσα ότι όλοι έτσι είμαστε, έτσι κι αλλιώς η μισή Ελλάδα δεν έχει μπει στο ιντερνετ...

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώντας αυτή τη στιγμή ενα θέμα σε άλλο φόρουμ περι των σχεσεων Ελλαδας-Αλβανιας, μου'ρχεται να βουρκώσω πως σε 6 σελίδες πηρα 60 τροφες για προβληματισμό εδω και σε 20 σελιδες εκει, το μονο που κερδισα είναι μια ταση προς την αυτοχειρία ή την αυτοδικεια. Μαλλον πρωτα το ενα και μετα το άλλο, αλλα ας μη λεω πολλά μερες που ειναι.

 

Mπορω να πω πως οταν μεγαλωσω, θελω να γίνω σαν τον Οντιοκώστα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου