Προς το περιεχόμενο

Ο Hammet ο Slash και οι 7 νάνοι!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ενω εσυ εχεις σταματισει προ πολλου...ζητω συγνωμη λοιπον εχεις δικιο σε ολα..

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ τωρα καραγκιοζο..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

whiteNoise μπορεις να πας στο videoclub της γειτονιας σου και να παρεις το Some Kind Of Monster. Εκει θα δεις τον Mustaine να κανει ολα αυτα που σου ειπα(και αλλα). Και το βασικοτερο ειναι οτι δεν εφυγε οπως λες αλλα τον εδιωξε εμμεσα ο Urlich.

 

.

 

 

1.Ρε Seth απο το 22 ποστ τσακωνεσαι????Κανε λιγο υπομονη..και εγω τσακωθηκα αλλα λιγο πιο μετα απο τα 100 ποστ...

 

2.Για θυμισε μου....στο Λυκειο μοστραραμε τις γνωσεις μου πανω στους Megadeth,Metallica η στο Γυμνασιο?

 

3.Λοιπον ακου τι θα παρεις την επομενη φορα που θα πας στα Video Club της γειτονιας σου....Zero Tolerance Productions-Internal Cumbstations#4

 

4.H παραπανω ταινια αναπαραγωγης του ανθρωπινου ειδους θα σου ανοιξει καινουριος κοσμου που ισως μεχρι τωρα αγνοεις...αν ακομα φρικαιρνεις τοσο με θεματα Metallica...Megadeth ktl...

 

5.Kλασικα δεν παραλειπω να σου πω(οσοι δεν γουστασρουν ας κλεισουν τα ματια......!!!!!!!!!) Τ Υ Ρ Ρ Α Ν Ι Σ Ο Υ βασανακι μου..σε αγαπω...

 

IRON MAIDEN RE...FEAR OF THE DARK..Yeah........!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

antouan_z που ειδες να φρικαρω/φρικαιρνω?

 

Δεν ειναι θεμα γνωσεων, ειναι θεμα αντιληψης.

 

Απο οτι υπαρχει εσυ αυτο βρηκες να μου προτεινεις(Zero Tolerance Productions-Internal Cumbstations#4)? Το εχει κανει ειδη αυτο ο GGAllin.

 

...Iron Maiden...Yeah πραγματι![/b]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τα περι αντικειμενικότητας που είπατε θα ήθελα να πω το εξής το οποίο μου το είπε ένας φίλος και είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα προσέγγιση.Μιλούσαμε για ήχους κιθάρας...

 

"Μια αντικειμενική άποψη είναι ουσιαστικά ένας συνδιασμός πολλών υποκειμενικών απόψεων"

 

Πχ ο τάδε ήχος είναι αντικειμενικά καλός αλλά ακόμα και αυτό βγήκε απο τις υποκειμενικές απόψεις πολλών ατόμων που είπαν ότι τους άρεσε

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μια αντικειμενική άποψη είναι ουσιαστικά ένας συνδιασμός πολλών υποκειμενικών απόψεων"

 

Όχι, δεν ισχύει αυτό. Θυμήσου το παράδειγμα με τον ήλιο που νομίζανε όλοι ότι γύριζε γύρω από τη γη. Το άθροισμα των πολλών υποκειμενικών απόψεων δεν είναι μία αντικειμενική άποψη, αλλά μία "κοινώς αποδεκτή πραγματικότητα", ένα "consensus reality", όπως ειπώθηκε και πιο πάνω.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου