Προς το περιεχόμενο

Ο Hammet ο Slash και οι 7 νάνοι!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε seth τελικά ποστάρεις απλα για να ποστάρεις χωρις να έχεις να πεις το οτιδήποτε..

1)δεν ενημερώνομαι για την μουσική απτα video club, αλλά εσυ έχεις κάθε δικαίωμα να ενημερώνεσαι απτα video blue για την ιστορία της μεταλ..

2)σε γενικές γραμμές συμφωνείς οτι ο friedman ειναι κιθαρίστας με αρχ...και πολυ καλύτερος φυσικα απτον hammet οπότε τελικά που διαφωνούμε??

3)όταν λέω έφυγε ο mustaine δεν εννοούσα απαραίτητα μόνος του (είναι πολύ γνωστή ιστορία εξαλλου..15 χρόνια το metal hammer αυτό ανάλυε :twisted: )

3)αν είσαι κιθαρίστας προσπάθησε να αποβάλεις για λίγα λεπτά τον θαυμασμό και το δέος που νιώθεις αναλογίζοντας τις πωλήσεις τους (metallica)και άκουσε προσεκτικά αυτό το φαινόμενο κιθαρίστα που ακούει στο όνομα hammet αμερόληπτα και μετά τα λέμε..(ειρωνεία)

και τέλος, παραδέχομαι πως απλά μου αρέσουν περισσότερο οι megadeth γιατί πολύ απλα είναι πολύ καλύτερη γκρουπαρα(αν μου επιτρεπεις, αυτό κατάλαβα και για σένα....μην ντρέπεσαι να το παραδεχτείς οτι σου σηκώνετε η τρίχα μόνο και μόνο με την εισαγωγή του holy wars)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δ Ε Ν.....Ε Ι Ν Α Ι.......Δ Υ Ν Α Τ Ω Ν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=jWrfoYeF8x8&search=malmsteen

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ 8O 8O 8O 8O 8O

8 χρονων???????????

επαθα σοκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε συ..φαινετε οτι ειναι πιτσιρικος (στη μεση του κλιπ περιπου,η καμερα τον παιρνει απο πολυ κοντα!!)8O 8O

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

whiteNoise βλεπω οτι οι καλοι μου τροποι δεν λαμβανονται υποψη. Θα προσπαθησω να ειμαι και παλι ευγενικος ομως.

 

1)Θα επρεπε να ενημερωνεσαι για τη μουσικη απο οπου μπορεις να παρεις πληροφοριες. Τοσο απλα(Και τα Sun ειναι καλυτερα απο τα Blue)!

 

2)Διαφωνουμε στο αν ο Hammett ειναι κουλος η οχι. Που φυσικα δεν ειναι! Τωρα ο καθε κομπαρσος μπορει να πει οτι θελει!

 

3)Σου εδωσα πληροφοριες για τον Mustaine μιας και δε τα ξερεις καλα οπως φαινετε μεσα απο τα ποστ σου.

 

4) (Και οχι παλι 3 οπως λες)

Αν θες να τα πουμε κατεβασε Pat Travers που σου ειπα ωστε να μιλησουμε για κανα πραγματικα τρομερο κιθαριστα. Οσο για τον Hammett ακουω Garage Inc. - Astronomy και γουσταρω τρελα.

 

Καλυτερο γκρουπ οι Megadeth απο τους Metallica δεν ειναι. Ειναι και θα ειναι παντα μικροτερη μπαντα(αλλα εμενα μου αρεσουν πιο πολυ οι Megadeth. Ομως αυτο δε παιζει κανενα ρολο. ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ). Οπως θα ειναι μικροτερη και απο τους Maiden αλλα και απο τους Priest(οι οποιοι δε μου αρεσουν καθολου αλλα τι να κανεις, ειναι μπανταρα).

 

Και μου σηκωνεται η τριχα αλλα στο Tornado of Souls και οχι στο Holy Wars.

 

Η μουσικη γραφεται απο τους μουσικους για τους μη μουσικους. Και οχι για τους μουσικους. Αν θες το δευτερο πηγαινε ακου λιγο Shawn Lane και ξεχνα και τον Malmsteen και ολους αυτους. [/b]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω ότι υπάρχει κίνδυνος παρεκτροπής σε επίπεδο συμπεριφοράς - χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν υπάρχει αξία στους συζητητές - θυμίζω σε όλους ότι δεν μπορούμε και δεν πρέπει να μιλάμε για τους μουσικούς με τον ίδιο τρόπο που οι αναλφάβητοι μιλούν για τους ποδοσφαιριστές. Εγώ προσωπικά δεν ακούω κανέναν από αυτούς τους κιθαρίστες διότι η μουσική τους με αφήνει αδιάφορο, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα τους κριτικάρω πρόχειρα ούτε ότι θα τους επαινέσω πρόχειρα. Επίσης, νομίζω ότι τέτοιοι έπαινοι (ή φτυσίματα) κλείνουν το δρόμο ενός μουσικού διότι τον οδηγούν στο να ταυτιστεί με την δημόσια εικόνα που του αποδίδουν οι άλλοι. Φιλικά τα λέω, όχι σαν moderator.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι πανω στο site αυτο...πως μπορουμε να σωσουμε ενα video?....το προσπαθω ΠΟΛΥ καιρο και δεν εχω βρει τιποτα :cry:

 

 

καμια βοηθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου