Προς το περιεχόμενο

Ο Hammet ο Slash και οι 7 νάνοι!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Μια αντικειμενική άποψη είναι ουσιαστικά ένας συνδιασμός πολλών υποκειμενικών απόψεων"

 

Όχι' date=' δεν ισχύει αυτό. Θυμήσου το παράδειγμα με τον ήλιο που νομίζανε όλοι ότι γύριζε γύρω από τη γη. Το άθροισμα των πολλών υποκειμενικών απόψεων δεν είναι μία αντικειμενική άποψη, αλλά μία "κοινώς αποδεκτή πραγματικότητα", ένα "consensus reality", όπως ειπώθηκε και πιο πάνω.[/quote']

 

¶ρα τελικά όπως είπε και ο Gideon Stargrave(αν θυμάμαι καλά)

 

Αντικειμενικότητα και μουσικη just don't mix? :wink: :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όχι' date=' δεν ισχύει αυτό. Θυμήσου το παράδειγμα με τον ήλιο που νομίζανε όλοι ότι γύριζε γύρω από τη γη. Το άθροισμα των πολλών υποκειμενικών απόψεων δεν είναι μία αντικειμενική άποψη, αλλά μία "κοινώς αποδεκτή πραγματικότητα", ένα "consensus reality", όπως ειπώθηκε και πιο πάνω.[/quote']

 

Βέβαια εγώ εξακολουθώ να έχω την απορία για το πως μπορεί αντικειμενικά να αποδειχθεί ότι κάτι είναι 'καλό' στη Μουσική... και χωρίς να χρειαστεί να 'συμφωνήσουμε σε κάποια πράγματα' (=consensus reality) :)

nd don't forget my dawg, Fixed and Consequent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
ποιος ήταν ο έξυπνος που άλλαξε τον τίτλο του θέματος μου? τι άλλαξε στην πορεία της συζήτησης και κρίθηκε αναγκαίο να γίνει αυτό??

Παρ' ότι δεν φημίζομαι για την εξυπνάδα μου' date=' Εγώ είμαι αυτός.

 

τι άλλαξε στην πορεία της συζήτησης και κρίθηκε αναγκαίο να γίνει αυτό??

Το θέμα έγινε αντιπαράθεση και αδιάφορο κάτω από τον προηγούμενο τίτλο.

 

δεν εξακολουθούμε να μιλάμε για κιθαρίστες που μας αρέσουν η όχι??

Αφήστε και άλλα μέλλη να προσθέσουν τις προτιμήσεις τους. Τις δικές σας τις μάθαμε.

Παρακαλώ αν δεν υπάρχει σοβαρός λόγος(που δεν υπαρχει) να αλλάξει και πάλι(δεν ήξερα πως υπάρχει αυταρχισμός στο νοιζ… το είδαμε και αυτό!)

Να μην απαντήσω σε αυτό φίλε whiteNoise...

Το thread αυτό συνεχίζει να μην αφορά τους περισσότερους και γι αυτό υπάρχει το chat όπου μπορεί κανείς να απαντά με μονολεκτικές προτάσεις ή και να λογοφέρει τέλος πάντων.

Για να καταλάβεις... μου είναι τόσο αδιάφορο σαν αναγνώστης που δεν είχα δει καν το παραπάνω σχόλιο σου.

Απαιτώ σεβασμό προς τους υπόλοιπους σύμφωνα με τους κανονισμούς του Forum.

 

Ευχαριστώ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρ' ότι δεν φημίζομαι για την εξυπνάδα μου' date=' Εγώ είμαι αυτός.

[/quote']

 

Και εγώ είχα την απορία ποιος το άλλαξε... για να τον συγχαρώ! Thanks! :wink: :D

nd don't forget my dawg, Fixed and Consequent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol:

 

Εισαι τοσο κομπλεξικος και τοσο εγωιστης που ΠΡΕΠΕΙ να εχεις την τελευταια κουβεντα!

 

:lol: :lol: :lol:

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ τωρα καραγκιοζο..

 

Υπάρχει Administrator στο forum?

:wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι έλεγα ήταν μεταξύ σοβαρού και αστείου αλλα μερικοί θίχτηκαν και άρχισαν να προσβάλουν και να ειρωνεύονται...δεν θέλει και πολύ!!!

Yameth εξακολουθώ να εχω διαφορετική αντίληψη τον πραγμάτων (οκ άλλαξε ο τίτλος….αλλα γιατι άλλαξε κοροιδευτικα??7 νάνοι ο κακός ο λύκος και ο δρακουμελ???)αν υπήρξε το παραμικρό από αυτά που είπα που προσέβαλε ολο το forum ζητώ συγνώμη.

Ναστε σίγουροι πως από κοντά θα διασκεδάζατε πολύ με τον τρόπο που τα λέω!

¶ντε γεια

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μπερεδεύεις friendman με hammet, Ο ένας είναι επαγγελματίας session κιθαρίστας ανήκει στην shredder κατηγορία και είχε την ατυχία να συνεργαστεί με τον Becker, όπου μπροστά του ήταν εντελώς κουλός, μετά το έριξε στους megadeth αλλά εκεί ο άλλους κουλός mustaine δεν τον άφηνε να κάνει τα σόλα του... γιατί ήθελε να τα κάνει ο mustaine.. και μετά έγινε κινέζος βγάζοντας κάτι ΒΛΑΚΙΕΣ κάτι κινεζίες απίστευτες. Από τον προσωπικό του δίσκο και εννοώ τον πρώτο του προσωπικό, το μόνο που αξίζει είναι ο Dean Castronovo ο οποίος είναι απο τους πιο εντυπωσιακούς drummers.

 

Τωρα ο Hammet κατάλαβε ή μπορεί και να του είπανε ότι τα σόλα κομμένα.. δεν είναι πλεον μοδάτα όπως δεν είναι και η δίκαση και άλλα πράγματα.. anyway προσαρμόστηκε πολύ καλά στο νέο σκηνικό... και εγώ στην θέση του το ίδιο θα έκανα.. Πέθαναν οι guitar heroes τουλάχιστον οι Shredder σε λίγο θα έχουν θέση σε τσίρκα μαζί με άλλους ακροβατιστές...

 

Όσο για τον Malmsteen εε ο τύπος είναι κολλημένος με την μπάλα.. αλλά είναι ό μόνος παλιακός, απο τους πιο παλιούς shredder που έχει ακατάπαυστη δισκογραφία..

 

Που πουλάει δεν μπορώ να καταλάβω, αλλά πρέπει να έχει τις περισσότερες πωλήσεις απ'όλους τους shredder Κιθαρίστες...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα πει < < shredder κιθαριστας > > ?

 

Αυτός που παίζει μπίρι-μπίρι-μπίρι-μπίρι-3.000.000 νότες το λεπτό!

 

:D :D

 

Κάτι σαν τους metal κιθαρίστες των 80's, να φανταστείς...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου