Προς το περιεχόμενο

Rolling Stones: Και του χρόνου φουντούνια.


kourosava

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως με τόσες νταλίκες, θα γελάω αν γίνει εκείνες τις μέρες καμία κινητοποίηση και κλείσουν οι Εθνικές, ή π.χ. κάνουν απεργία οι οδηγοί :D :D :D

www.pramnos.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tην προηγούμενη φορά που είχαν έρθει οι stones, ήξερα ότι δεν θα πάω από την στιγμη που άρχισε τις δηλώσεις συμμετοχής το γνωστό σκυλολόι των "αδικημένων ροκάδων" που η ανάγκη τους έριξε στο σκυλάδικο. ("είχα κι εγώ μια gibson μεγάλε όταν ήμουν μικρός" - "γουστάρω ρόκ δικέ μου, αλλά τι να κάνω, με αυτά δεν πας μπροστά στην ελλάδα")

 

Nα παει λοπον ο ρέμος, ο σφακιανάκης, ο δάντης, ο ρόκκος και άλλοι αδικημένοι. Kάτι πρέπει να μας λέει το ότι θα πάνε αυτοί...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εδω τα εισιτηρια για την ξεφτιλα την Eurovision κανουν απο 75-250 euros οι Stones μας χαλασανε!! 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εδω τα εισιτηρια για την ξεφτιλα την Eurovision κανουν απο 75-250 euros οι Stones μας χαλασανε!! 8O

 

 

 

ναι αλλα...θα ερθουν και τουριστριες :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε με βλασφημο..πειτε με μουσικα απαιδευτο..αλλα φετος προτιμω να δω τα μπουτακια της Παπαριζου,παρα τους Stones...ενταξει τους ειδαμε μια φορα παλαιοτερα και ηταν αρκετο..

Δεν θα πληρωνω εγω την κοκα του Keith....ante..ολοι στα γηρατεια τους μας θυμηθηκαν εδω στην Ελλαδιτσα...

 

 

 

GO ELENA...GO!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου