Προς το περιεχόμενο

''Wounded horse''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πρώτη μου «καλή» κιθάρα ήταν (και εξακολουθώ να την έχω φυσικά) fender stratοcaster.

 

Μεχρι εδω διαβασα...

Μετα το computer εβγαζε κατι κινεζικα.. ;D

Τυχαιο?Δε νομιζω... ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι ρε τυχαιο. Και μη πεις οτι εβαλα και δικηγορο.....

@LK(πως δεν ειπα κοτσανα και ετοιμος ημουν για το περι Κοζανης ;D ;D ;D)

@1974 καλο ειναι να μαθεις κινεζικα.(και τωρα με τα ανοιγματα του πρωθυπουργου λεει ;D ;D ;D ;D).

Να σου μεταφρασω λοιπον.

Τελε=1974

lp=1987

Oλο Rock n Roll αυτο δεν ειναι τυχαιο.

Λοιπον στο θεμα τωρα.

Θελω δεμα απο Κοζανη καριοκες και απο Καβαλα κουραμπιεδες.

Αν το κανετε θα εχετε συνταγη αντικρυστου και τη καλυτερη ρακι του κοσμου.(Λασιθιωτικη)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελε=1974

lp=1987

Oλο Rock n Roll αυτο δεν ειναι τυχαιο.

 

Δηλαδης η Στρατοκαστερ δεν εχει γραψει τιποτις στο Ροκεντρολ?

Καλο αυτο...Εχουμε πλεον ενα στοχο στη ζωη μας... ;D

 

Που σαι..μαζι με το σιντι θα σου στειλω και κουραμπιεδες.

Να βουτας τα δαχτυλα στην άχνη,να μη γλιστραει το χερι στο μανικι το χοντροκομμενο το Λεσπολατο...(σα τσ αρσιβαριστες)...

Μπας και τη σιχαθεις... ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Ναι ρε τυχαιο. Και μη πεις οτι εβαλα και δικηγορο.....

 

ΧΑΧΑΧΑ!Όχι το βεβαιώνω και εγώ. Διορίστηκα αυτεπάγγελτα! :D :D

 

@LK(πως δεν ειπα κοτσανα και ετοιμος ημουν για το περι Κοζανης   )

 

Feel Free 2 say whatever u like. Ως πατρίδα μου  νοιώθω το Texas 8) 8), οπότε εκεί είμαι λίγο ευαίσθητος. Καλή η Κοζάνη, αλλά για καριόκες (όπως εύστοχα είπες – και δεσμεύομαι δημοσία να σου αποστείλω) και για κανένα γιαπράκι (τοπικό έδεσμα με χοιρινό κιμά και λάχανο), μέχρι εκεί.  ;)

 

 

Αν το κανετε θα εχετε συνταγη αντικρυστου και τη καλυτερη ρακι του κοσμου.(Λασιθιωτικη)

 

Τώρα για τη ρακί (και από ότι ξέρω οι Κρητικοί δεν σηκώνουν πολλά – πολλά με την άρνηση κεράσματος), που βέβαια με τιμά, έχω να πιω αλκοόλ 4 χρόνια (σταγόνα λέμε :-X). Όμως δεσμεύομαι (επίσης) ότι θα πιω μια νταμιτζάνα Κρητικιά (Λασιθιώτικη) Ρακί…..εάν ο freerock παίξει ένα 8 bar solo με Les Paul!!!!! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εάν ο freerock παίξει ένα 8 bar solo με Les Paul!!!!! ;D ;D ;D

 

Λακη,θα ερθω Κοζανη να τζαμαρουμε και θα φερω μαζι μου και τη Gibson μου,

γιατι μπορει να μαι στρατοκαστερας και μη βλεπεις που τον πειραζω..εχω και γω μια και μαλιστα εγραψα και μερικα κομματια μ αυτην και τη λατρευω...

 

http://www.myspace.com/stavrospapadopoulos/photos/28380579

 

Το να ερθω Κοζανη μην το παιρνεις αψηφιστα,εχω λογους να πηγαινω Πτολεμαιδα... επομενως..πεταγομαι και μια Κοζανη για λιγο Ροκεντρολ... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧΑ!Όχι το βεβαιώνω και εγώ. Διορίστηκα αυτεπάγγελτα! :D :D

 

Feel Free 2 say whatever u like. Ως πατρίδα μου  νοιώθω το Texas 8) 8), οπότε εκεί είμαι λίγο ευαίσθητος. Καλή η Κοζάνη, αλλά για καριόκες (όπως εύστοχα είπες – και δεσμεύομαι δημοσία να σου αποστείλω) και για κανένα γιαπράκι (τοπικό έδεσμα με χοιρινό κιμά και λάχανο), μέχρι εκεί.  ;)

 

 

Τώρα για τη ρακί (και από ότι ξέρω οι Κρητικοί δεν σηκώνουν πολλά – πολλά με την άρνηση κεράσματος), που βέβαια με τιμά, έχω να πιω αλκοόλ 4 χρόνια (σταγόνα λέμε :-X). Όμως δεσμεύομαι (επίσης) ότι θα πιω μια νταμιτζάνα Κρητικιά (Λασιθιώτικη) Ρακί…..εάν ο freerock παίξει ένα 8 bar solo με Les Paul!!!!! ;D ;D ;D

ΠΩΠΩΠΩ!!! ΔΗΛΩΣΕΙΣ...1974 εγω θα αυτοδιαγραφομουν απο νοιζ, για να μη πω θα πηγαινα οικονομικος μεταναστης στο Αλγερι ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.

ΥΓ γιαπρακι...τι μου πες τωρα ρε μεγαλε ΑΨΟΓΟΣ(ταχω ζησει ολα τα μερη σας για χρονια ;))

Οσο για τη ρακι(μη φοβου, θερμοκρασια μηδεν ειναι ;D ;D ;D) μη φανταστεις....και γω δε πινω για κρητικος(πολυ) ;D ;D ;D ;D ;D

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το ξέρω!! Την έχω δει, χα χα χα , απλά μπήκα στο tripaki για το fun!!!! Σοβαρά έρχεσαι μέχρι εδώ???? Όποτε γουστάρεις…και ό,τι ώρα να ναι, …και να δικάζομεν…θα πάρομεν μια αναβολή κατ’ αρθ. 349 Κώδικα Ποινικής  Δικονομίας κόλλημα συνηγόρου υπεράσπισης  λόγω Emergency ROCK AND ROLL situation 8) 8) 8)!!!! Θα σου στείλω το κινητό μου με PM!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι..δεν πινει πολυ ο Σπυρος...

Οταν τον παιρνω τηλ ολο σε καζανια ειναι...

Ασε που την LP μεθυσμενος την ερωτευτηκε,βραδυ ητανε..ξερεις τωρα...

Δεν ειχε κριτηριο... ;D ;D ;D

 

Λακη στειλτο.Οταν ερθω(πιστευω μεχρι τα Χριστουγεννα να παω μια βολτα...)

να τα πουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΣΤΡΑΤ. ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΣΤΡΑΤ

να ρθω και γω ρεεεε     

 

LYNYRD SKYNYRD

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΑΒΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ!!!!!!!!!

 

Σταύρο στο εστειλα με message.Σε περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου