Προς το περιεχόμενο

Σχόλια για τους Manowar


MakisSRV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ, άλλος ένας κόπανος με blog που νομίζει οτι μείωσε ή ταπείνωσε τους MANOWAR.Τουλάχιστον, αυτοί δεν πρόδωσαν ποτέ τους οπαδούς τους με την μια κυκλοφορία πιο αχρηστη από την άλλη(metallica), και επίσης αν μιλάμε για καραγκιοζιλίκη καλλιτέχνη νομίζω νο.1 είναι ο ozzy osbourne, κ όχι τα σπαθιά, σώβρακα και τόξα των MANOWAR.Αλλά όχι, metallica και ozzy είναι στο απειρόβλητο,προσέφεραν και καλά(οι metallica οντως προσέφεραν τα πρώτα χρόνια της καριέρας τους).ε, τότε σας αξίζει να προσκυνάτε κάποιον που ούτε μια οκτάβα δεν μπορεί να βγάλει χωρις να φαλτσάρει,πάρα κάποιον που η φωνή του πιάνει 4 οκτάβες και έχει τραγουδήσει ακόμα και όπερα(nessun dorma).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@MakisSRV

 

Καλά καθότανε το thread ενάμισι χρόνο χωρίς απαντήσεις, ήταν τόσο απαραίτητο να βγει από την κατάψυξη;

Άλλωστε το blog αυτό δεν καταπιάνεται με τη μουσική των Manowar αλλά με τον τρόπο ζωής τους και το γεγονός ότι έρχεται σε πλήρη αντίθεση με την ταμπέλα "Kings of Metal" που οι ίδιοι έχουν υιοθετήσει.

 

Αν εσένα σου αρέσει η μουσική των Manowar, αγνοείς το blog και συνεχίζεις να τους ακολουθείς, τί απλούστερο;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι φαν των MANOWAR, μην το διαβάσεις. Θα τους απομυθοποιήσεις, η ζωή σου θα στερείται νοήματος, μπορεί να στραφείς στην αυτοκτονία.

 

Υπάρχει κανείς σε αυτήν την κατηγορία? ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, άλλος ένας κόπανος με blog που νομίζει οτι μείωσε ή ταπείνωσε τους MANOWAR.Τουλάχιστον, αυτοί δεν πρόδωσαν ποτέ τους οπαδούς τους με την μια κυκλοφορία πιο αχρηστη από την άλλη(metallica), και επίσης αν μιλάμε για καραγκιοζιλίκη καλλιτέχνη νομίζω νο.1 είναι ο ozzy osbourne, κ όχι τα σπαθιά, σώβρακα και τόξα των MANOWAR.Αλλά όχι, metallica και ozzy είναι στο απειρόβλητο,προσέφεραν και καλά(οι metallica οντως προσέφεραν τα πρώτα χρόνια της καριέρας τους).ε, τότε σας αξίζει να προσκυνάτε κάποιον που ούτε μια οκτάβα δεν μπορεί να βγάλει χωρις να φαλτσάρει,πάρα κάποιον που η φωνή του πιάνει 4 οκτάβες και έχει τραγουδήσει ακόμα και όπερα(nessun dorma).

 

Έχεις κάποιο δικιο, αλλά νταξ το βλέπεις πολυ οπαδικά το θέμα,

και δεν είναι και τόσο στο απειροβλητο ο θειος οζυ και οι μεταλικα,

ειδικά οι δεύτεροι, αλλά μάλλον στο θέμα μανατζμεντ ο μπαρμπα

οζυ με τα αναβράζοντα, είναι καλύτερος απ όλους.

 

τεσπα 1 blog είναι, αλλά η υπερβολική ποζεριλα καλή ή κακη,

συνοδευόμενη απ το image που θελαν να περάσουν, έχει τα

αρνητικά της, και λογικό ηταν να βρεθει kαποιος νατους τα χωσει

 

δεν είναι μόνο οι kings of metal που πουλαν σαν εικόνα ότι τους προσταζει το

αφεντικό τους, και στην πραγματικότητα είναι τελειώς διαφορετικοί,

δυστυχώς υπάρχουν και άλλα διάσημα παραδείγματα κακοδιαχείρισης

 

μου ρθε μια φλασια, με το όλο τζερτζελο, απ την προηγούμενη

χιλιετία, όταν τέλειωσε το live των maiden το 99 στο γήπεδο του Ατρόμητου,

εκεί λοιπόν αναρωτιόταν κάποιος γιατί οι μανογουορ δεν κάνουν

τόσο καλά live σαν τους maiden? και του απαντάει κάποιος, επειδή

οι μάνογουορ δεν είναι maiden  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου είναι ακόμη πιο συμπαθείς τώρα.

Παρεμπιπτόντως, η όλη φάση μου θυμίζει το “The Story of Anvil”.

Όποιος δεν το χει δει ας το ψάξει γιατι αξίζει... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου