Προς το περιεχόμενο

Τι να πρωτοαγοράσω από την σειρά της Ν.Ι. ?


problematic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις βιβλιοθήκες τις αποκτάς ξεχωριστά. To Kontakt2 έρχεται με αρκετούς ήχους, αλλά επειδή προσπαθούν να καλύψουν όλα τα γούστα, δεν έχουν εξαντλήσει καμία από τις κατηγορίες οργάνων - έτσι σύντομα θα χρειαστείς και άλλες.

 

Α, καλές σαμπλαρισμένες κιθάρες δεν υπάρχουν, εννοείται...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ πάντως απο το kontakt θα σου συμβούλευα αβλεπή το Sampletank της Ik Multimedia.. το βρίσκω μακράν καλύτερο σε ποιότητα ήχων.. Είναι αναβαθμίσημο και γενικά στα πιάνα του στα βιολιά του στις κιθάρες του το βρίσκω πολύ καλύτερο απο το Kontakt...

 

Καθ' ένα όμως είναι τα μεγαθήρια και τα καμάρια των αντίστοιχων εταιρειών...

 

Επίσης μην ξεχάσεις να πάρεις το absynth δεν αλληλοκαλύπτεται απο κανένα άλλο όργανο της N.I.

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκιο για το Absynth ... όλοι μου το λένε... οπότε για αρχή Kontakt - fm7 - pro53 ΚΑΙ Absynth και τέλος... η τσέπη απο τώρα γουργουρίζει ...

 

Μετά guitar ring, Electronic Instruments 2 XT και τέλος!

 

 

Για το Hallion 3 τί γνώμη έχετε? αξίζει η άμα πάρω τα παραπάνω θα μου είναι περριτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Not Guilty για κάνε μια λεβεντιά και πες μας κάτι παραπάνω για το Sampletank μια και το έχεις λειτουργήσει... Δεν έχουν γραφτεί αρκετά πράγματα, οπότε κάνε ένα νέο thread και βάλε μας στο κόλπο...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο kontakt μπορεις να φορτωσεις τους καλυτερους ηχους απο οποιαδηποτε βιβλιοθηκη,οποιασδηποτε εταιρειας θες..και το editing του ειναι μακραν καλυτερο και λεπτομερεστερο απο οτιδηποτε αλλο..check it out.. :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αυτο το kontaααααααααααααkt ... αρχίσαν τα προβλήματα. Το εγκατέστησα, όλα καλά... αλλα μόλις φορτώσω 3-4 κανάλια (μεσω cubase) Αρχίζουν τα πανηγύρια (κλακ κλουκ τσικ τσακ) κτλ. Δεν ανοίγω άλλο topic (η να ανοίξω?) για αυτό το πρόβλημα μιάς και αρχίσαμε την κουβάντα εδώ. Έψαξα manual ... τίποτα ... Πήγα στο site της ΝΙ και έκπληκτος είδα οτι αυτό το πρόβλημα το έχουν σχεδόν όλοι!!! (συνεργασία kontakt 2 και cubase απο ότι λένε). Έχετε ακούσει εσείς κάτι περι του 8έματος? Μερικοί χρήστες στο forum της NI λένε οτι υπάρχει πατέντα οταν το κάνει αυτό να ανεβοκατεβάζεις λίγο την scrollbar του kontact ...έτσι λένε ΄ξεκολλάει' αλλά εγώ που κάνω, μια απο τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω τετοιο προβλημα..ουτε και σε αλλα μηχανηματα που το εχω περασει...κουλο..!

το μηχανημα σου ειναι στημενο για μουσικες εφαρμογες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου